Jump to content
Przemek14

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Recommended Posts

Fajny kanał pokazuje dużo sportów zimowych i lekkoatletyki

Wie ktoś ,czy można zobaczyć na tym kanale w ciągu tygodnia powtórkę magazynu ligowego 90 Minuto,który leci w niedzielę o 18 na Rai Due

Ja nie spotkałem się z tym programem oglądając Rai Sport piu. W tym tygodniu na pewno nie ma powtórki na Rai Sport piu.

Guest Anonymous

Fajnie komentują na tym kanale skoki narciarskie :D Poznałem ostatnio kilku nowych zawodników: :P

-"Kamil Sztok"

-"Piotr Zila"

-"Martin Kucz"

-"Roman Kudelka"

-"Mikael Kurman" :D

No i oczywiście "grando Adam Małysz"!

Guest Anonymous

Nikt nie zauważył... :shock: Od niedawna Rai Sport Piu nadaje cały czas w 16:9 z WSS :brawo: Pozycje w 4:3 mają czarne pasy po bokach.

Wtedy nadawali tylko niektóre pozycje programowe, teraz nadają prawie wszystko w 16:9.

Ostatnio na Rai Sport piu króluje badminton - transmisje z Mistrzostw Europy juniorów.

Dobry kanał pokazuje też Beach Soccer - piłkę nożną plażową, niedługo zaczną się mitingi lekkoatletyczne i Rai Sport piu zawsze pokazuje mitingi z cyklu Grand Prix i Złotą Ligę.

Mi się ten kanał osobiście podoba. Piłki nożnej jest tam dużo ale głównie z Serie D i niższych klas rozgrywkowych, chociaż niedawno widziałem mecz z Serie C. A inne dyscypliny też są, takie jak kolarstwo, karting, piłka wodna, futsal. Polecam :D

Guest Anonymous

Jeszcze w ubiegłym sezonie można było oglądać Serie B. Poziom spotkań był niezły. Niestety teraz prawa do tej ligi należą do Sky Italia :( Dobra jest oferta sportów zimowych, w tym skoki narciarskie (tylko retransmisje) w 16:9. Porządna jakość techniczna i niewiele reklam to inne atuty tej ciekawej stacji.

Obecnie pokazują mecze Serie C i D, czasami pokazują rugby, a wczoraj pokazywali baseball, dużo jest transmisji z meczów piłki halowej i hokeja na rolkach.

Przesledz ten watek od poczatku a sie dowiesz.Wiele do czytania tu nie masz.

Od kilku dni pokazują wyścig kolarski Giro d"Italia, dziś jeszcze 2 mecze piłkarskie o 18.00 mecz Włochy U-17 - Austria U-17, a o 20.00 Włochy U-20 - Niemcy U-20.

ostatnio był bilard i sporty niepełnosprawnych

maja tez fajne programy sportowe

Szkoda tylko, że kodują spotkania Mistrzostw Europy koszykarek.

Rai Sport piu ma nowe logo w kolorze niebiesko - żółtym. Znajduje się ono w prawym górnym rogu ekranu i jest nieprzeźroczyste.

Zmień telewizor, logo jest jak najbardziej przezroczyste :) Tak to logo mniej więcej wygląda:

1ow360.png

Dzieło własne ;]