Skocz do zawartości

8.0°W - kanały, przekazy


Rekomendowane odpowiedzi

Fox Sports jest już niekodowany ponad trzy tygodnie (emisja trwa od 11 stycznia br.) i dziwi mnie, że nikt nie interesuje się tym faktem, tym bardziej, jeżeli kanał nie jest tak trudno osiągalny. Przekaz realizowany jest z satelity Atlantic Bird 8.0W (czyli tylko kilka stopni za Amos’em 4.0W). Do bezproblemowego odbioru w całej Polsce wystarczy czasza o średnicy 80 cm. Emisja odbywa się w ramach arabskiej platformy Orbit Network.

 

Fox Sports to amerykański kanał sportowy nadający różnorodne dyscypliny sportowe ze Stanów Zjednoczonych, m.in.: amerykański futboll (NFL), hokej (NHL), koszykówka (NBA), baseball (MLB), golf, tenis, amerykańskie wyścigi samochodowe (NASCAR), wrestling (MMA).

 

 

Dokładne parametry techniczne:

 

satelita: Atlantic Bird 2 - 8.0W

transponder: B1 (11.010 H SR=27500 FEC=3/4)

 

PID V: 688

PID A: 689

PID PCR: 688

PID PMT: 700

SID: 212

 

ID: FOX SPORTS

Kodowanie: brak (docelowo Irdeto 2 i Seca Mediaguard 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zauważyłem w wykazie, ze jest niekodowany FOX Sport (a może wcześniej widziałem ale z głowy wyleciało...? nieważne...). Jeszcze mi się tam anteną nie chciało przejechać.

 

Ale ja nie o tym. ;)

Jakiś czas temu włączono transponder o częstotliwości 11066 H, SR: 12666

Znajduje się tam FOX News (ale wątpię czy to ta sama wersja co z Astry2) oraz FOX Sport. Całość niestety kodowana.

Wygląda to na źródło dosyłu sygnału do "naszej części świata". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz na myśli transponder 11.064 SR=12667 FEC=3/4. Przeczytaj uważnie pierwszy post w tym temacie, w którym masz podane namiary na niekodowaną kopię tego kanału. Fox Sports nadal ma się całkiem dobrze. W tej chwili właśnie trwa mecz ligi angielskiej Bolton vs Everton FC. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

To chyba nie sprawdziłeś do końca wszystkich wiązek. Bo jest tu także europejska z której nawet ja na antenie 80 cm odbierałem już przekazy. Np.

Francja - Rosja: 8W 12593 V 7200
2eb918l.png

Ze zwykłych kanałów nadaje tu obecnie ERT World na 12623 V 2428.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosyłów szukam w zakresie 12500 - 12750. Najczęściej trafiają się reporterskie z Francji, ale też sportowe też z Francji, Włoch i Szwajcarii, albo inaczej nie "z" tylko dla stacji z tych krajów. Też większość odbierałem na 80cm. Oprócz paczki ERT od daaawna jest tam orientacyjny Marqueur ułatwiający ustawienie tej pozycji (12584 V 2222 QPSK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...