Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Soft 67DTT to chyba był już od dawna... czy się mylę? :roll:

Bardziej mnie cieszy, że wczoraj aktualizowałem listę programów SAT i kanały Filmbox zmieniły swoje miejsca i chyba częstotliwość skutkiem czego wreszcie odbieram Filmbox HD :jupi:

Do tej pory nigdy nie miałem tego jednego programu, mimo prób poprawienia instalacji i precyzyjnego ustawienia anteny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wersja 67/DTT to stary soft, dostępny od wielu miesięcy... :read:

Tak, tylko od czasu pojawienia się pace nie wystawiają tej wersji softu od polowy grudnia, a ja np. wymieniłem tuner u dystrybutora z powodu awarii, i od kilku tygodni mam starą wersję softu, jak widać nie ja jeden na tym świecie :)

Orientuję się, że teraz pali im się z softem do nowych pvr-arów ale bez przesady raz w tygodniu mogliby puścić soft 67....

Zapowiadali że będzie od wczoraj do dziś do północy i był wczoraj rano kilka godzin a potem już udostępniali nową, 48 kolejną wersję do pace.. i to jest irytujące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tobie się udało?

Tak, po włączeniu w okresie wystawienie przez cyfrę softu pojawiło się pytanie, że jest dostępny nowy soft i czy chcę zaktualizować. Dalej standardowa procedura doprowadziła do zaktualizowania do wersji 67... niestety nie usunęło to problemów z moim diseqc zasypanym przez śnieg:) czyli teraz z równym utęsknieniem jak na aktualny soft, czekam na odwilż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dekoder wówczas ma być włączony czy włączyć go dopiero kiedy soft będzie dostępny?

jeśli włączysz wcześniej przed 9.00 w czwartek to z poziomu menu musisz zaktualizować , lub włączyć po 9.00 w czwartek. Moim zdaniem jeśli masz taką możliwość to udaj się w czwartek do dystrybutora, jeśli z nim nie zaktualizujesz to powinien wymienić tuner na nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś na infolini powiedzieli że soft dopiero w czwartek i żebym poszedł do dystrybutora bo pewnie dekoder do wymiany.

Po włączeniu dekodera nic. Czarny obraz jakieś pięć minut. A potem wszystko wraca do normy. Wchodzę w menu i patrze a tam wersja sofru 67.

W czwartek i piątek dekoder używany był normalnie a nie aktualizował się.

Tak czy siak ja mam to za sobą.

Życzę Wam powodzenia w zdobyciu softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...