Skocz do zawartości

Mango 24


michalx1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Dziwi mnie tylko fakt, że właśnie dzisiaj przeinstalowałem listę kanałów w Cyfrowym Polsacie i dodało mi tą kopię jako osobny kanał (na pozycji 1010). A dwa tygodnie temu się nie wyszukiwała kopia kanału ;). Możliwe, że był wtedy kodowany specjalnie dla NC+ (bo ja wyszukiwałem kanały z TP. 11393/V tylko niekodowane - żeby dodać Eskę TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Koniec kanału MANGO 24 nastąpi 31 stycznia 2014???

 

http://spam.org/inne/item/4946-w- ... -nadawanie

 

Jak informuje operator kablowy Elsat tylko do 31 stycznia 2014 roku będzie można oglądać telezakupowy kanał Mango 24. Po tej dacie stacja zakończy nadawanie.

 

 

 

Jak czytamy w komunikacie operatora Elsat: informujemy, że kanał Mango 24 będzie nadawany do 31 stycznia 2014 r. Po tym terminie zostanie wyłączony decyzją nadawcy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obslugi Klienta:

 

Skoro usuwają go z kablówek to emisja satelitarna pewnie też zostanie zakończona i kanał przejdzie do historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elsat zmienił treść ogłoszenia:

Szanowni Abonenci,

 

informujemy, że nadawca kanału Mango 24 rozwiązał umowę z Elsatem i będzie nadawany w naszej sieci do 31 stycznia 2014 r.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obslugi Klienta:

32 789 60 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zrobią stacji na bazie POLONIA 1, większość programu z telezakupami a reszta programy np. z biblioteki TVN lub TVN 24 z tym że kanał pozostał by nadal jako stacja FTA. Wtedy nie musieli by płacić operatorom za emisje stacji bo tak idzie masa pieniędzy. Ja bym to widział mniej - więcej tak:

 

06:00 Telezakupy Mango - program reklamowy

15:40 Serwis informacyjny z TVN 24

16:00 Serial (z biblioteki TVN)

17:00 Telezakupy Mango - program (na żywo!)

18:00 Program rozrywkowy (z biblioteki TVN)

18:50 Serial (z biblioteki TVN)

19:40 Serwis informacyjny z TVN 24

20:00 Kosmica - program ezoteryczny (na żywo!)

23:30 Program nocny - ogłoszenia erotyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :lol: Tylko chyba nie wiesz czym jest formuła kanału telezakupowego, w szczególności związanego z jedną marką. Ma zarabiać na siebie promując produkty, czyli na samej ich późniejszej sprzedaży, bowiem jest twarzą Mango. Kto się będzie bawić w seriale TVN... Od tego są już co najmniej dwie anteny i po co to zmieniać? Poza tym, w taki sposób funkcjonują od początku - nikt nigdy nie mówił o rentowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zrobią stacji na bazie POLONIA 1, większość programu z telezakupami a reszta programy np. z biblioteki TVN lub TVN 24 z tym że kanał pozostał by nadal jako stacja FTA. Wtedy nie musieli by płacić operatorom za emisje stacji bo tak idzie masa pieniędzy. Ja bym to widział mniej - więcej tak:

 

06:00 Telezakupy Mango - program reklamowy

15:40 Serwis informacyjny z TVN 24

16:00 Serial (z biblioteki TVN)

17:00 Telezakupy Mango - program (na żywo!)

18:00 Program rozrywkowy (z biblioteki TVN)

18:50 Serial (z biblioteki TVN)

19:40 Serwis informacyjny z TVN 24

20:00 Kosmica - program ezoteryczny (na żywo!)

23:30 Program nocny - ogłoszenia erotyczne

 

Ale w jaki sposób taki kanał jak Mango miałby zarabiać na emisji seriali, czy programów? Nie są badani przez Nielsena, nie mają reklam, utrzymują się ze sprzedaży produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...