Skocz do zawartości

Jak zakończą się negocjacje TVN - Polsat?


Peter Parker
 Udostępnij

Jak zakończą się negocjacje TVN - Polsat?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończą się negocjacje TVN - Polsat?

    • W Cyfrowym Polsacie dostępna będzie cała paczka kanałów TVN; w "n" cała paczka Polsatów (oprócz sportowych)
      16
    • W Cyfrowym Polsacie zostanie tylko TVN i TVN7; w "n" pojawia się Polsat i TV4
      4
    • Cyfrowy Polsat straci wszystkie kanały TVN; Polsatów w "n" nie będzie
      3
    • Pozostanie tak jak jest teraz
      25
    • Inaczej (napisz jak)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie pozostanie tak jak jest teraz, ewentualnie dojdzie do CP Religia TV

CP i TVN starciliby na tym podwójnie więc, myślę że pozostanie tak jak jest - prezes Solorz woli pomnażać pieniądze niż zwiększać ofertę największej platformy satelitarnej (w tej chwili) w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji o umowie do dziś świadczy o tym, że obie stacje mocno się targują i nie chodzi o wysokość opłaty gniazdkowej, bo gdyby tak było to już dawno mielibyśmy jakiś komunikat. Zakończenie także więc może być różne, aczkolwiek ja sądzę, że skończy się wymianą, bo nikt nie będzie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ostatnia opcja. Polsaty nie zawitają do "n" (CP nawet jak miałby upaść to na pewno ich by nie wypuścił, tak ma być jak z kanałami Domo i kuchnia tv. w cyfrze, mają być u "właściciela" i tylko u niego) , natomiast w ofercie CP przybędzie TVN Lingua i Religia tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden post już poleciał do Kosza... Proszę się skupić na ankiecie i dostępnych opcjach wyboru - trwa głosowanie i każdy może naciapać tylko jednego posta, w znaczeniu zagłosować. Inne posty, które będą dotyczyły dywagacji, spekulacji odnośnie stanu rozmów pomiędzy ITI a CP będą kasowane, a ich autorzy nagradzani.

 

Ja osobiście zahaczyłem czwartą opcję - trochę się pośpieszyłem bo bardziej odpowiadałaby mi ostatnia możliwość wyboru, czyli konkretyzując: Pozostaje tak jak teraz, ale do "n"-ki dołączy TV4, ewentualnie jeszcze Polsat, a nawet w CP pojawią się inne kanały spod skrzydeł ITI (np. religia.tv). No to zobaczymy, czy moja wróżka prawdę gadała :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN będzie jako FTA lub będzie kopia TVN (nielegalnie). Negocjancie negocjacjami, ale jeśli miały by zostać kanały TVN w CP to do abonamentu trzeba będzie doliczyć 6zł (taki koszt płaci cyfra+ ITI). Myślę że taki scenariusz będzie bardziej możliwy. Dwie strony mają dużo do zaoferowania, lecz CP boi się stracić Polsatu to przecież główny flagowy kanał CP, przecież to tak jak by Cyfra + czuła gdyby wszystkim oddała Canal+? Myślę że źle, bo konkurencyjność platforma cyfrowych straciłaby na znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja optymistyczna wersja to taka że obie platformy wymienią się kanałami i dodatkowo w związku z tym że wchodzi DVB-T i wszystkie główne kanały dostępne będą za darmo CP udostępni Polsat i TV4 dla TNK tak jak zrobiła to TVP i TVN. Sami zaś wzbogacą odpowiednio wszystkie pakiety aby nie tracić klientów bo jaki będzie sens dla nas płacić nawet te 9,90 za pakiet mini skoro te programy będą za darmo w DVB-T i mam nadzieję że w TNK. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłaby obustronna wymiana, dlatego na to zagłosowałem. Skorzystaliby zarówno abonenci nki jak i CP (no dobra - głównie nki ale CP tez trochę :)).

Najgorszym rozwiązaniem byłoby pozostanie wszystkiego w takiej formie jak jest teraz (już wolałbym żeby TVNy całkiem zniknęły - byłby przynajmniej pretekst do rozwiązania umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...