Skocz do zawartości

Telewizja Online - Oglądaj przez Internet


KiriKiri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, tracer10 napisał(a):

To po co wrzucasz takie syfiaste zdjęcia?

Skoro nie umiesz robić normalnych zrzutów to lepiej nie wrzucaj nic.

 

Żeby Cię nie obrażać nie skomentuję cię dalej..bo Dramat. Chcesz jakość załóż konto obejrzyj sobie. 

18 minut temu, grreg2084 napisał(a):

 

Raczej powinno być na odwrót: im bardziej rozwinięta oferta i apka tym więcej kasy. Klient nie ma pełnić roli inwestora.

 

Też:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri słuszne spostrzeżenie. Niestety wiele osób tutaj wyraża negatywne opinie, w ogóle nie mając bezpośrednio kontaktu z "produktem" (najlepiej to było widać w przypadku Viaplay).

 

Osobiście bardzo cieszy mnie to, że TelewizjaOnline idzie do przodu z usługą. Apka na Android TV jest niby prosta, ale bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Liczę na to, że z czasem - tam gdzie to możliwe - pojawi się funkcja catch-up.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, hrvat11 napisał(a):

Jako gość możesz obejrzeć 10 minut. Tak mają napisane na swojej stronie.

 

Na Android TV takiej opcji nie widzę. Trzeba być zalogowanym, jeśli nie ma się wykupionej subskrypcji to ma się nielimitowany dostęp do TVP1, TVP2 i ukraińskiego kanału (podoba mi się takie podejście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak jak wcześniej już zostało to wspomniane, mamy trochę nowości.
Wprowadziliśmy nowy pakiet 64 kanałów, który zastąpił pakiet z 31 kanałami. Wśród nowości m.in.:
2x2 TV,
TVS,
Sportowa TV,
Red Carpet,
Red Top,
Filmax,
i kilka innych.
Telewizjaonline.pl jest już również dostępna na Android TV.
Nawiązując do pytania o Tizen - jeszcze trochę za wcześnie, żeby mówić na ten temat. Ale za to mamy w planach opublikować aplikację pod iOS do końca tego roku lub początkiem przyszłego. Wszystko uzależnione jest od testów.

 

Cały czas staramy się rozwijać usługę. Bardzo miło czyta się te pozytywne komentarze. 🙃
Osobom, które już wykupiły pakiet, bardzo dziękuję w imieniu całego zespołu!

 

Pozdrawiam

Dariusz Olek

prezes zarządu

  • Dzięki 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
17 godzin temu, Simplay napisał(a):

Telewizjaonline.pl jest już również dostępna na Android TV. Nawiązując do pytania o Tizen - jeszcze trochę za wcześnie, żeby mówić na ten temat.

Zabawne, bo Tizen to najpopularniejszy system Smart TV nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zaraz za nim jest webOS, a Android TV jest daleko w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, hrvat11 napisał(a):

mnie nie przedłużyło... naliczyło równy rok

To jest cytat z rozmowy odnośnie przedłużenia:

Jeśli masz już wykupiony abonament, to kupując pakiet na rok ważność subskrypcji się przedłuży. Czyli jeśli korzystasz już z pakietu na miesiąc od 10 dni (czyli zostaje 20 dni), to kupując pakiet na rok, pakiet będzie ważny 385 dni (20 dni z mniejszego pakietu + 365 dni z rocznego pakietu)…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 07:33, KiriKiri napisał(a):

 

Żeby Cię nie obrażać nie skomentuję cię dalej..bo Dramat. Chcesz jakość załóż konto obejrzyj sobie. 

 

Też:) 

Mowa o badziewiastych creenach które mają pokazać co?

Skoro jest jakość bardzo dobra w serwisie to po co wrzucasz  screny które temu przeczą?

Powtarzam ci nie umiesz lub nie masz jak to lepiej nie wrzucaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 21.11.2022 o 14:40, KiriKiri napisał(a):

Przejrzysta, lekka, szybko przełącza, jak na początek wiec czekamy na rozwiniecie apki. 

 

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142746-www

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142659-www

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142639-www

Jest szybka. Jak wywołałeś listę kanałów na drugim screenie?

W dniu 25.11.2022 o 14:32, KiriKiri napisał(a):

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu (Art. II, pkt 5, ust. vi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 dni temu było możliwe poprzez OK,  teraz coś zmienili i np. w pilocie Philips jest pod klawiszem Strzałka, a już w Tv Toshiba nie ma możliwości jej wywołania test u mnie, natomiast odp operatora jest taka że: Lista otwiera się po kliknięciu klawiszy lista na pilocie.  🤔🙄 nie każdy pilot tak ma i operator powinien wykorzystać przyciski na pilocie jak klawisze góra-dół, prawo-lewo. Zgłoś problem jak nie uda ci się znaleźć odpowiedniego przycisku na pilocie by ja wywołać. Sporo podpowiedzi dałem im. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu (Art. II, pkt 5, ust. vi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek

 

Nie zawsze ktos tu jest non stop bardziej na  Messenger a nie zaszkodzi.

 

Kazdy pilot jak u Ciebie ma wokół przycisku ok prawo lewo i gora dół te przyciski mogą wykorzystać i powinni do tej listy ja bhm dal w górę jest zawsze wolny. 

 

@grreg2084

 

Apka świeża dać trzdba im czasu a okazja na chwile wykupisz roczny to z głowy masz a w tym czasie może się pojawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KiriKiri napisał(a):

Apka świeża dać trzdba im czasu a okazja na chwile wykupisz roczny to z głowy masz a w tym czasie może się pojawi.

 

Poczekam z roczną subskrypcją, aż pojawi się catch-up (na ten moment większe uznanie u mnie zdobyło sweet.tv). Apka od Telewizjaonline.pl jest naprawdę OK, jednak odnośnie dostępnych funkcjonalności, to są zbliżeni do WP Pilot (wierzę, że z czasem będą od nich lepsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...