Skocz do zawartości

Bundesliga w Eurosport 2...


strzelec1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu na antenie kanału Eurosport 2 rusza nowy sezon Bundesligi. Niemiecka piłka nożna na antenie stacji będzie gościła przez najbliższe trzy sezony. W październiku 2008 roku Grupa Eurosport podpisała odpowiednią umowę z DFL Sports Enterprises.

 

Eurosport mecze Bundesligi może pokazywać w 22 krajach (m.in. w Polsce). Na potrzeby niemieckiej ligi w tych krajach ma zostać przygotowana lokalna wersja stacji - Europsort 2 Bundesliga. Wiele wskazuje na to, ze mecze będzie można oglądać także w jakości HD na antenie Europsort 2 Bundesliga HD - obecnie trwają testy nowego kanału w systemach kodowania wykorzystywanych przez telewizję "n" oraz Cyfrę+ . Prawdopodobnie kanał pojawi się u operatorów, którzy w swojej ofercie posiadają Eurosport HD.

 

W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja Grupy Europsort zapowiadająca nowy sezon Bundesligi (start od 7 sierpnia). Wtedy zostaną zaprezentowane szczegóły nowej oferty stacji.

 

Wiadomo, że uczta w Europsort 2 ma rozpoczynać się w piątki o godzinie 20 magazynem zapowiadającym kolejkę Bundesligi. Tuż po nim będzie transmitowany jeden z meczów. W sobotę i niedziele Europsort 2 na żywo pokaże po dwa mecze Bundesligi (o godzinie 15.30 oraz około godziny 18). Weekend zakończy magazyn podsumowujący kolejkę. W poniedziałkowe wieczory stacja będzie pokazywała na żywo mecz drugiej ligi niemieckiej.

 

Już mamy ramówkę na kilka dni w ESP2 Bundesliga i Bundesliga HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz program wejdz m.in. na strone Cyfrowego Polsatu i w zakładce program tv wybierz kanał Eurosport 2 .

Ja z grubsza moge ci pokazać ze w piatek o 20:30

mecz: VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart LIVE a w sobote 15:30 mecz: Werder Brema - Eintracht Frankfurt LIVE i 18:30 mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz program wejdz m.in. na strone Cyfrowego Polsatu i w zakładce program tv wybierz kanał Eurosport 2 .

Ja z grubsza moge ci pokazać ze w piatek o 20:30

mecz: VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart LIVE a w sobote 15:30 mecz: Werder Brema - Eintracht Frankfurt LIVE i 18:30 mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium LIVE

Czyli te same mecze co na niemieckim SkySport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym sezonie mecze Bundesligi będą też na tureckim TRT1 — w programie na najbliższy weekend przewidziane są transmisje bodajże z 5 spotkań. TRT1 to generalnie kanał FTA, ale np. Formułę 1 to już koduje. Tzn. na pozycji 7°E i w zachodniej wiązce Turksata (42°) koduje, a we wschodniej leci FTA. Z Bundesligą może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 HD dołączył do oferty telewizji nowej generacji n. W ten sposób najbogatsza na rynku propozycja kanałów wysokiej rozdzielczości jeszcze się poszerzyła. Widzowie platformy n dzięki Eurosportowi 2 HD zyskali dostęp do niezwykle popularnej w naszym kraju piłkarskiej Bundesligi. Nowy kanał sportowy jest dostępny w Polsce wyłącznie w telewizji n.

 

Twórcze myślenie działu PR daje swoje ;-) No chyba, że rzeczywiście czeka nas jakaś niespodzianka, ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze... już czwartek, mam nadzieję, że zdążą w CP na jutrzejszy mecz podmienić bo ja jeszcze nie mam... i lekko mnie to denerwuje już, rozumiem, że może chcą narazie ludziom dać pooglądać eusp 2 inter, a tak w ogóle to jak wejdzie u nas ta bundesliga, to będzie można oglądać np. wersję ang.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...