Skocz do zawartości

Bundesliga w Eurosport 2...


strzelec1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od czasów końca bundesligi w PS większość z nas czekała na taki rozwój wypadków więc nie ma co narzekać..a co do jakości transmisji na Eurosport 2 jestem spokojny 8) tylko ciekawe jak tam będzie z tymi transmisjami czyli jakie będzie kryterium wyboru meczu..czy na każdej wersji tego kanału w Europie będzie ten sam mecz czy będą podchodzić bardziej pod gust danego kraju :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Kolega nie oglądał Bundesligi na Sportklubie- tu to jest koszmarna jakość. Zawsze lubiłem oglądać niemiecką ligę, ale przez tą jakość odrzuca mnie od tv i wolę oglądać I ligę polską w TVPSport niż Bundesligę... W porównaniu z tym kanałem jakość obrazu Eurosport 2 to bajka.

No nie wiem. Zarówno Eurosport 2 jak i Sportklub prezentują podobną jakość. Gdy muszę coś obejrzeć na Eurosport 2 to zazwyczaj w ogóle tego nie oglądam. Tymczasem liga ta jest realizowana w HD i aż szkoda że żadna stacja nie będzie tego w Polsce pokazywać właśnie w jakości HD. PS HD, nSport HD, C+ Sport HD tyle stacji sportowych w HD a Bundesliga musiała trafić do Eurosportu 2 :| . Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie możecie zrozumieć, że Eurosport kupił Bundesligę z licencja tylko na wschodnią europe, Skandywie i Bałkany ?? A angielski Eurosport jest ogólnie dostepny. Niemiecki Eurosport nie tylko dlatego nei może nadawać Bundesligi, ze jest FTA, po prostu inna stacja niemeicka to ma. A jakby nawet byłaby na angielskim to na niemieckim jej nie będzie!! BUNDESLIGA tylko i wyłącznie w Eurosport 2, są juz nawet wiadomości, że pokazą 3 mecze na zywo i jedną retransmisję z każdej kolejki. MEcze będzie komentował zapewne Mateusz Borek, który bedzie sobie zapraszał Romana Kołtonia, Tomasza Hajto, itp tak więc nei bedzie wielkich zmian w porównianiu z Polsatem Sport. Tylko z małym wyjątku w PS bylo studio, a w ESP2 nie będzie. Oprócz Borka komentowac będą zapewne ekspert jeszcze z czasów Bundesligi w Polsacie i wspólpracownik Europortu Andrzej Janisz, a poza tym Tomasz LAch. Niespodziewałbym sie Edwarda Durdy i Cezarego Olbrychta za często ponieważ komentują Premier League w Canal+. Ewentualnei może komentować jeszcze Rafał Sak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

 

mam pytanie odnosnie ogladania kanalu Eurosport 2.

Niestety moja tv kablowa nie oferuje tego programu :( mam tylko eurosport, polsat sport, sportklub - jesli chodzi o kanaly czysto sportowe.

Zalezy mi na ogladaniu Bundesligii i jako, ze jest to inwestycja na 3 kolejne lata, chcialbym zapytac co najlepiej zrobic, zeby moc ogladac Bundeslige na Eurosport 2 przy jak najmniejszych kosztach ? istnieje cos takiego, jak tuner tv sat do komputera, ale czy na tym znajde Eurosport 2 ? czy to jest kanal FTA ? czy jednak bde musial podpisac umowe z jakims operatorem tv cyfrowej aby uzyskac dostep do ESP2 ?

 

z gory wielkie dzieki za pomoc.

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm. szkoda, ze nie ma w tej telewizji na karte bo to byloby dla mnie najlepsze wyjscie, kanaly z N + moja obecna kablowka...

zatem nie pozostaje mi nic innego, jak wykupic abonament na Eurosport, Eurosport 2 i Eurosport News na stronie internetowej eurosportu (9,90PLN/miesiac).

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo cyfra+ w promocji dla abonentow innych platform:

viewtopic.php?f=6&t=364&start=3390

UWAGA Nowa promocja Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora

 

- Umowa na 13 miesięcy

 

- Przez 12 miesięcy promocyjne ceny pakietów:

 

POWITALNY+ 9.90 zł

PODSTAWOWY 28 zł

KOMFORTOWY+ 38 zł

 

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy

 

Eurosport 2 jest w komfortowym+ http://www.cyfraplus.pl/_abo_pakiety-abo3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

 

mam pytanie odnosnie ogladania kanalu Eurosport 2.

Niestety moja tv kablowa nie oferuje tego programu :( mam tylko eurosport, polsat sport, sportklub - jesli chodzi o kanaly czysto sportowe.

Zalezy mi na ogladaniu Bundesligii i jako, ze jest to inwestycja na 3 kolejne lata, chcialbym zapytac co najlepiej zrobic, zeby moc ogladac Bundeslige na Eurosport 2 przy jak najmniejszych kosztach ? istnieje cos takiego, jak tuner tv sat do komputera, ale czy na tym znajde Eurosport 2 ? czy to jest kanal FTA ? czy jednak bde musial podpisac umowe z jakims operatorem tv cyfrowej aby uzyskac dostep do ESP2 ?

 

z gory wielkie dzieki za pomoc.

pozdrawiam !

 

A musisz koniecznie oglądać Bundesligę na Eurosport 2? Bo jeśli nie i nie przeszkadza Ci arabski kometarz, i nie mieszkasz w Polsce Pn-Wsch., to spraw sobie antenę około 1m i ustaw ją na Badra (26°E) — zobaczysz tam nawet po 5 meczów z kolejki bez żadnego abonamentu. Wszystko leci na niekodowanych kanałach Dubai Sport.

 

DubaiSport1.jpg

 

DubaiSport2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eurosport 2 "Bundesliga" zastąpi dotychczasowy Eurosport 2 na niektórych rynkach - na przykład w Polsce. W krajach, w których Eurosport nie ma praw do pokazywania ligi niemieckiej, zostanie stary Eurosport 2 "międzynarodowy". I w czasie, gdy ESP2 "Bundesliga" pokazywał będzie mecze ligi niemieckiej, ESP2 "międzynarodowy" pokazywał będzie na przykład powtórkę hokeja na trawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HB dalej bedzie leciała "stara" miedzynarodowa wersja eurosportu 2 i ci którzy moga sobie sami wyszukiwac kanały i mają dostęp w ramach c+ lub polsatu do eurosport 2 to dalej beda mogli ją oglądac tzn oznaczcza to że beda mieli dostęp do obu wersji eurosport 2 dopóki sam nadawca albo nie wyłączy jednej wersji lub wyłączy dostępu id providera kodowania dla polsatu i cyfry + :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...