Skocz do zawartości

Aktywacja N-ki


longhigh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a możesz zalogować się do ICA? Jeżeli tak tzn. że jesteś już w systemie N-ki

mój pierwszy dekoder BZZB też przez ponad 50 godz nie chciał się aktywować. Wymieniłem w APSie na CLRA i zaskoczył po niecałych 30 minutach.

Wyłącz go z prądu na co najmniej 10 minut!! (głęboki reset)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej problemów z N-ką niż radości.

 

Jest do 24h? Jest! Więc pozostaje czekać.

Aha... sobie przypomniałem... rozumiem, że kurier nkę Ci przywiózł? Nie wiem jak teraz, ale rok temu wystarczyło zadzwonić do BOK i dostawało sie aktywację w ciągu kilku min. bez względu na to czy kurier odesłał informację o podpisaniu umowy czy też nie. W APS aktywacja była wysyłana w momencie podpisania umowy. Normalnie biorąc nkę via telefon/internet i nigdzie nie dzwoniąc trzeba czekać, aż kurier odeśle info o podpisaniu umowy, a to wiadomo, że może trwać i 2h i 20h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do BOK-u. Aktywowali mi kartę 7 stycznia. Wczoraj gościówa przesłała jeszcze raz aktywację, mówiła że max. 3h i będę miał wszystkie kanały. Lecz tu nadal nic! Nie wiem co może być nadal nie tak? To już przekracza wszelkie granice.

Może ma to jakieś znaczenie bo pomimo jednego kabla mam założony konwerter TWIN. Więc może jakoś inaczej muszę to ustawić w opcjach?

Ten BER mam 0.0E-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączałem już kilkunastu krotnie. Jakość mam teraz na 78-80%. Tylko jak przełączam w opcjach jaki ma być konfiguracja anteny to spada mi do 58-60%, czyli 20%. Bardzo dziwne. Po ponownym uruchomieniu jakość wzrasta s powrotem do pierwotnej, czyli 78-80%. Bardzo bym chciał żeby mi chodziło ale jak widać nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modernizacje BOK nie mają wpływu na aktywację. Swoją drogą to dziwnie mają to zorganizowanie. Też wykonuję modernizację pewnych systemów które muszą pracować 24h/dobę i zwykle najpierw przez tydzień czy dwa są przeprowadzane testy i dopiero po testach poprawka wdrażana jest na system produkcyjny co trwa jak nie ma problemów to 2-3h. a nie cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Okazało się że mieli zły numer chipu ID. Podałem im teraz dobry numer i facet z BOK-u powiedział że teraz mam czekać 24H na realizacje mojego zgłoszenia, co w praktyce jest szybciej. Jeżeli by się okazało że czeka mnie wymiana sprzętu to wówczas sami do mnie zadzwonią i uprzedzą o takim fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...