Skocz do zawartości

Aktywacja N-ki


longhigh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Każdy nBox po uruchomieniu do godziny złapie tzw. uprawnienia demo, które będą działać do momentu pełnej aktywacji czyli zwrotu dokumentów przez kuriera do centrali Nki. Na takich uprawnieniach demo będą działać wszystkie kanały. U mnie pełna aktywacja trwała aż 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nBox po uruchomieniu do godziny złapie tzw. uprawnienia demo, które będą działać do momentu pełnej aktywacji czyli zwrotu dokumentów przez kuriera do centrali Nki. Na takich uprawnieniach demo będą działać wszystkie kanały. U mnie pełna aktywacja trwała aż 5 dni.

 

Czyli jak podpisze umowę w punkcie to też będzie okres DEMO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nBox po uruchomieniu do godziny złapie tzw. uprawnienia demo, które będą działać do momentu pełnej aktywacji czyli zwrotu dokumentów przez kuriera do centrali Nki. Na takich uprawnieniach demo będą działać wszystkie kanały. U mnie pełna aktywacja trwała aż 5 dni.

 

a czym się różni aktywacja demo od pełnej bo ja jakoś różnicy nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurier przywiózł dzisiaj nbox recorder "świateczna wielka rewolucja" - jak długo mam czekać na aktywacje? Minęły już 3 godz. Sygnał 78/100, inst 2 antenowa twin.

EKRAN AKTYWACYJNY "...w ciągu 24h otrzymasz dostęp do zamówionej oferty" :read: Aż tyle trzeba czekać??

Powiem szczerze że aktywacja w CP była bez problemu po kilku minutach :brawo:

Zadzwonić do BOK-u??

Mogę dekoder wyłączyć w stand-by??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...