Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, waldzio napisał(a):

Co trzeba zrobić i ile zapłacić

tak jak kolega Kane0 ponizej napisal wazne jest ile mies. do konca w ICOK ("Twoje dane"), wysylasz wymowienie ( jest to mozliwe tez w ICOK poprzez "Kontakt"). Ja swoje ostatnie 2 przedluzenia umow (aneksy) robilem poprzez komunikacje rowniez w ICOK -> "Kontakt/Napisz do nas" - proponuje sprobowac, nic nie szkodzi, jesli sie "dogadacie" na drodze pisemnej  to dostajesz maila z linkeim aktywujacym anels do umowy . Z reguly aby dostac 6 mies. gratis to ...i tutaj mozliwosci jest sporo...jaki dokladnie algorytm na tworzenie umow/przedluzen ..nie jest mi znany (niech sie wypowiedza znawcy) ale najczesciej wychodzi ze trzeba 10zl wiecej niz obecnie zaplacic, ale to pozorne wiecej o 10zl od 7 mies..bo liczac te darmowe 6 mies. usredniajac wychodzi ze w sumie przeliczajac na 24 mies. wyjdzie ze zaplacisz mniej:-)  ...generalnie model platnosci to do konca nie jest doskonale  znany bo...ta nowa umowa tez bedzie mogla byc zmieniona wczesniej tzn. nie musisz czekac kolejne 18 miesiecy po darmowych 1-6  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dziś startuje moja umowa na pakiet M 30zł (po wcześniejszym wysłanym wypowiedzeniu).

W aplikacji iPolsatBox w opcji zarządzaj ,w usługach na czas nieokreślony mam możliwość załączenia wszystkich kanałów prócz Disney+ za 0zł .

Ta oferta jest tylko dostępna w aplikacji.

Moje pytanie ,na jaki okres w rzeczywistości są te kanały i kiedy należy ich wyłączyć aby nie była pobrana opłata ?

Rozumię ,że jest to jakaś promocja tylko nigdzie nie jest napisane do kiedy czy 1,3 czy 6mies.

Proszę szanownych forumowiczów o odpowiedź , może ktoś już miał podobny temat.

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, teson napisał(a):

Ta oferta jest tylko dostępna w aplikacji.

podaj szczegoly jakie pakiety byly (calkowita lista uslug) u Ciebie i ile placiles na miesiac oraz ile bylo miesiecy do konca w ICOK u Ciebie przed zmiana umowy

oraz w jaki sposob uzyskales wspomnana oferte - dostales ja poprzez komunikacje w ICOK jako mail z linkiem aktywacyjnym czy jak?

U mnie kilka dni temu zatwierdzilem aneks ( mam jeszcze kilka dni na wycofanie tego) ale pod "Uslugi" najtansze sa za 15 zl , PSP za 25, Elevensports za 20 itp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kane0 napisał(a):

pierwszy miesiąc gratis

U mnie okres rozliczeniowy to 13 tego kazdego miesiac. czyli dzisiaj mamy 18.06 aktywuje teraz dany pakiet, takie cos widnieje" Oczekuje na aktywację z dniem 13.07.2024" - prost, logiczne ( cz yistnieje szansa ze Cp. uaktywni usluge szybciej?)  i platnosc za tenze dodatkowy pakiet nastapi w dniu 13.08.2024 ..ale przed koncem tego "gratisowego" miesiaca rozumiem nie da sie odhaczyc tegoz pakietu (dodatkowej uslugi) - i defacto trzeba bedzie zaplacic praktycznie pol ceny,( 1 miesiac gratis, 1 mies. platny)  zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było dopłacić za te dni do pełnego okresu rozliczeniowego lecz od dłuższego już czasu Polsat wycofał się z tego i pozostaje tylko przeczekać ten czas. Sam tak kiedyś zrobiłem jak był jeszcze stary pakiet Max HD jako uzupełnienie do Familijnego HD.

Podstawa to należy mieć środki na koncie lub dopłacić przed wyznaczonym terminem opisanym w Twoich płatnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,sytuacja z gratisowymi kanałami przedstawia się jeszcze bardziej korzystnie .

Można mieć 2 miesiące dostępu do wszystkich kanałów z opcji dodatkowych za 0 zł.

Należy zadzwonić na infolinię DUK Polsat Box 22 212 71 28 i poprosić konsultanta o załączenie na miesiąc wszystkich kanałów za 0zł .

Kanały załączone przez konsula gasną wraz z rozpoczęciem nowego cyklu rozliczeniowego. Nie porzeba zgłaszać ich wyłączenia.W moim przypadku 18 każdego miesiąca.

Następnie 18.07 uruchamiamy kanały dodatkowe z aplikacji iPolsat Box i w tym przypadku pod koniec okresu rozliczeniowego ,czyli kilka dni przed 18.08 zgłaszamy wyłączenie tych kanałów do 18.08.

Ważna informacja od konsula jest taka ,że opcję włączenia tych kanałów z aplikacji jest możliwa tylko raz.

Takim sposobem dostęp do kanałów z opcji dodatkowej jest na 2 miesiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, teson napisał(a):

Następnie 18.07 uruchamiamy kanały dodatkowe z aplikacji iPolsat Box i w tym przypadku pod koniec okresu rozliczeniowego ,czyli kilka dni przed 18.08 zgłaszamy wyłączenie tych kanałów do 18.08.

czy jestes pewien ze "zaklepujac" te kanaly nie zostana naliczone rachunki w dniu 18.08 ?

14 minut temu, Pablo76 napisał(a):

czyli kilka dni przed 18.08 zgłaszamy wyłączenie tych kanałów do 18.08.

czy bedzie to mozliwe?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, teson napisał(a):

Panowie ,sytuacja z gratisowymi kanałami przedstawia się jeszcze bardziej korzystnie .

Można mieć 2 miesiące dostępu do wszystkich kanałów z opcji dodatkowych za 0 zł.

Należy zadzwonić na infolinię DUK Polsat Box 22 212 71 28 i poprosić konsultanta o załączenie na miesiąc wszystkich kanałów za 0zł .

Kanały załączone przez konsula gasną wraz z rozpoczęciem nowego cyklu rozliczeniowego. Nie porzeba zgłaszać ich wyłączenia.W moim przypadku 18 każdego miesiąca.

Następnie 18.07 uruchamiamy kanały dodatkowe z aplikacji iPolsat Box i w tym przypadku pod koniec okresu rozliczeniowego ,czyli kilka dni przed 18.08 zgłaszamy wyłączenie tych kanałów do 18.08.

Ważna informacja od konsula jest taka ,że opcję włączenia tych kanałów z aplikacji jest możliwa tylko raz.

Takim sposobem dostęp do kanałów z opcji dodatkowej jest na 2 miesiące.

 

Przykro mi. Nie każdy konsultant może dokonać takiej aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie naliczona opłata ,bo w chwili włączenia tych kanałów wszystkie opcje widoczne są za 0zł wyłącznie w aplikacji iPolsatBox.

Rezygnuje z tych kanałów przed 18.08 .

Od nowego okresu rozliczeniowego ,nie jest naliczana ta opłata.

18.08-18.07- kanały włącza konsultant i gasną same do 18.07

18.07-18.08 -włączam w aplikacji ,ale należy przed 18.08 napisać o wyłączenie tych kanałów z końcem okresu rozliczeniowego.

To info przekazał mi konsultant.

Pakiet M i pozostałe kanały z opcji dodatkowych działają u mnie puki co aktywowane u konsula z infolinii.

Nie będę ich wymieniał bo każdy ma je na swoim koncie.

8 minut temu, Cp.go napisał(a):

Przykro mi. Nie każdy konsultant może dokonać takiej aktywacji

W takim razie warto najpierw zadzwonić na numer podany przeze mnie i wszystko się dowiedzieć.

Dzielę się tą informacja , bo może komuś się też uda z tej opcji skorzystać .

Mi się udało :)

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Nie każdy konsultant może dokonać takiej aktywacji

rozne uprawnienia konsultantow w systemie czy nierowna wiedza konsultantow?

witam,

 

na teraz mam pakiet L, Disney+, Filmbox +czynsz  - od 13.06 - jest  6 miesiecy gratis potem  75 mies. 

jak "promocyjnie" (czyt. najlepiej cenowo)  uzyskac dostep do  Polsat Go premium? 

czy mozna tenze pakiet uzyskac np. jako Bonus przy przedluzeniu umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję korzystnie przedłużyć umowę. Wypowiedzenie wysłane, koniec umowy w lipcu. Posiadam pakiet L, hbo, polsat sport (teraz nie wiem po co), c+ (podobno już nie bedzie), eleven, rozrywka, dwa dodatkowe dekodery. Płacę 130zł/msc. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu?

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teka2007 Dzień dobry. Z tego poziomu nie zajmuję się ofertami, proszę o przesłanie numeru karty dekodera oraz numeru telefonu do kontaktu z preferowanymi godzinami kontaktu na maila specjalista@polsatbox.pl   Nie zapomnij dodać również, że piszesz w sprawie przedłużenia.

Edytowane przez Specjalista Polsat Box
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

23 czerwca w iPolsat box zaświeci 7 miesięcy do końca umowy

Obecny pakiet L plus Disney + za 70 zł

Wypowiedzenie wysłane czy uda się uzyskać to samo za tyle samo i do tego 6 miesięcy gratis?

i jeszcze jedno czy obecnie do aneksowanej umowy można uzyskać konwerter unicable w promocyjnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2024 o 20:19, konra napisał(a):

Witam

23 czerwca w iPolsat box zaświeci 7 miesięcy do końca umowy

Obecny pakiet L plus Disney + za 70 zł

Wypowiedzenie wysłane czy uda się uzyskać to samo za tyle samo i do tego 6 miesięcy gratis?

 

 

Mam dokładnie taki sam pakiet jak Ty i przedłużyłem w cenie 80 zł…Otrzymałem również 6 miesięcy gratis.Dodatkowo jeszcze Cinemax na 24 miesiące w tej cenie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...