Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Też posiadam taki pakiet jak @jaromir20

Pakiet L+Eleven Sports HD+Pakiet HBO HD HBO Max+Multiroom HD za 100zł - do końca umowy zostało 6 miesięcy.

 

Oferta jaką dostałem:

Pakiet L+Eleven Sports HD+Pakiet HBO HD HBO Max+Multiroom HD + dodatkowo Filmbox + Disney - za 110,00 zł przy umowie 6/24.

 

Ewentualnie za miesiąc mogę wziąć Pakiet L+Pakiet HBO HD HBO Max+Multiroom HD - za 80,00 zł przy umowie 2/24.

 

Pytanie czy da radę coś jeszcze ugrać czy tylko na dzień dzisiejszy zostaje taka oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem tydzień temu aneks do umowy.Obecnie posiadam :Pakiet L oraz HBO,HBO GO,pakiet Filmbox,Cinemax,Sport max, Disney.Umowa 24miesiace z czego pół roku za free.

Zapomniałem dodać iż posiadam dekoder Polsat box 4K oraz dwa Multiromy Evobox Lite.Cena pierwsze 6 miesięcy 0 zł po okresie promocyjnym 130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie mam:

Pakiet M

Opcja ON THE GO, Pakiet Dzieci, Usługa Multiroom HD

za średnio 40 zł (jakoś pierwszy rok był 20 a drugi 60)

Do końca umowy 6 miesięcy, wypowiedzenie już złożone, mam nieodebrane z CUK, jaką ofertę można teraz wyrwać? Raczej zależy mi na utrzymaniu ceny i 2 dekoderów niż na większym (droższym) pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2022 o 17:25, Krzysztof P napisał(a):

będę znów negocjować z DUK.

...z tymi negocjacjami to jest tak ..ze z reguly wyjdzie na to ze bedziemy placili to samo (srednio w przeliczeniu na 24 miesiace) albo drozej. No chyba ze poczekamy do 4 lub 1 mies. do konca umowy i wtedy mozna robic downgrade cenowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2022 o 16:31, stan69 napisał(a):

@tknowiecPierwsza oferta jest u ciebie o 5 zł droższa, ale wiadomo musisz płacić 10 zł więcej by dostać 6 mies.za darmo, jest ok. W drugiej darowali ci 5 zł, ale tylko 2 mies.darmowych i też jest ok.

 

@Krzysztof PWychodzi, że w 130 zł masz 10 zł na dwa MR.

witam,

dostalem i zaakceptowalem (13 dni temu aneks na przedluzenie umowy, czyli mam jeszcze 1 dzien na wymowienie bo umowa zostala zawarta na odleglosc) Pakiet L + DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Filmbox Premium - 6 mies za 0, od 7 mies. 95zl. Pytanie: czy mozna ugrac cos jeszcze np. poprzez rezygnacje z w/w i telefon do DUK? chodzi o te miesiece 7-24, wczesniej bylo miesiecnie 75 zl/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał(a):

będzie 85 zł

dzieki za wskazowke, Ehh zostawiam FilmBox to raptem duze piwo wiecej na miesiac dokladnie 7,50 zl - srednio w rozliczeniu 24 miesiecznym

W dniu 9.12.2022 o 15:31, Krzysztof P napisał(a):

Pakiet L oraz HBO,HBO GO,pakiet Filmbox,Cinemax,Sport max, Disney.Umowa 24miesiace z czego pół roku za free.

czy dali Tobie Disney+jako bonus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za kilka dni 6 miesiecy do konca umowy . Pakiet L z HBO HBO GO Katalog online cinama multi dwa dekodery . Przez rok było 50 teraz 100. Na co mozna liczyc wiadomo ze chciałbym Disney 

Bede musiał wymienic dekoder Ewobox PVR bo obecny zaczyna szwankowac  najlepiej na taki sam zalezy mi na nagrywarce 

Warto juz dzwonic czy zaczekac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

prośba o poradę:

wyskoczyła mi magiczna 7 w ICOK, więc zadzwoniłem do DUK (wypowiedzenie złożone).

Obecnie mam L+HBO+Filmbox+Eleven za 100 zł. Dekoder bez czynszu Evobox

 

Propozycje były w zasadzie 2:

1) To co teraz plus Disney - 6x0 i 18x110

2) rezygnacja z Eleven (nie zależy mi) a za to Disney - 2x0 i 22x90

2a) tak jak nr 2 ale jeszcze rezygnuję z Filmboksów (średnio mi zależy) - 2x0 i 22x80

 

Można jeszcze coś więcej ugrać? Na Elevenach nie zależy mi zupełnie, Filmboxy mogą być, może ich nie być, Disney dla młodej się przyda.

Kręci się jeszcze na grupie ktoś z DUK, kto może coś ciekawszego zaoferować? Jakby co to proszę o kontakt prv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam 

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 

Pakiet dodatkowy: Pakiet Filmbox Premium

Pierwszy rok 20 zł , następnie 12 miesięcy za 80 zł .

Chciałbym, ugrać jak najtańszą telewizję z 2x multiroom. Proszę o propozycję co mogę otrzymać w DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Mam obecnie Pakiet L+Eleven Sports HD+Pakiet HBO HD HBO Max+Polsat Sport Premium+ Filmboxy i Cinemaxy za 120 zł. Płaciłem pół roku 50 zł teraz 120. Zostało mi 7 miesięcy do końca umowy. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane. Dziś telefon z propozycją to co mam obecnie + Disney za 110 zł oraz 2 miesiące gratis. Umowa na 2 lata. Warto czy jeszcze ewentualnie można coś ugrać. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 17:16, ianus napisał(a):

Cześć,

dostałem to co opisałem na forum.

Ale potem okazało się, że muszę na to czekać do stycznia.

Dzisiaj dzwoniłem do DUK i była oferta gorsza.

 

2 godziny temu, stan69 napisał(a):

50 zł powinno być przez rok, a PSP za 10 zł. Proponowana, warta tej ceny.

Czy nie mozna w tym wypadku powalczyc o pol roku za 0 zl i czy nie oplaci sie..., nawet uwzgl. + 10 zl wiecej na miesiac od 7 miesiaca?

14 godzin temu, stan69 napisał(a):

a PSP za 10 zł

Czy to jest mozliwe?normalnie kosztuje 20 zl

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...