Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet M plus pakiety (płaciłem rok po 20zł teraz drugi rok po 70zł).

W tym tygodniu będzie 7 miesięcy do końca umowy (do lutego 2023) a chciałbym przejść na sam M (nie mam potrzeby elevena czy polsat premium).

Czy będę mógł zawrzeć szybko nową umowę na sam M po złożeniu wypowiedzenia? Obecnie doradca nie chciał mi zmienić na niższy przed końcem umowy.

Czy jeśli zawrę nową na np 24 miesiące czy do pakietu M dostanę darmowe miesiące? A jak to będzie wyglądało gdybym zmienił na pakiet L bez dodatków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam 7 mcy w icok do końca umowy. Rozumiem że jak będzie 6mcy to mogę składać wypowiedzenie?

 

Mam:

Pakiet L
Opcja ON THE GO
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO Max
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
Canal+ Sport3 i 4
Katalog treści online

 

Przez 1 rok płaciłem 50 zł. Teraz Płacę 120zł.

Chcę na pewno zostawić pakiet L + 2 dekodery multiroom + pakiet ekstraklasa. Nie chcę na pewno hbo i eleveny też raczej zbędne bo nie będzie f1 od przyszłego sezonu. Może w zamian disney+?

Co można teraz uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mkosteq napisał:

Hej, Mam 7 mcy w icok do końca umowy. Rozumiem że jak będzie 6mcy to mogę składać wypowiedzenie?

 

 

Wypowiedzenie umowy to możesz złożyć chwilę po jej zawarciu. Nie musisz na nic czekać.

A jak masz w icoku 7 miesięcy to znaczy, że najwyższa pora wypowiedzenie złożyć.

W dniu 19.07.2022 o 23:34, Cp.go napisał:

Z disney plus nie ma ofert "rezygnacyjnych"  samo to ze dostajesz disneya o 15 zl taniej lub za darmo od pakietu za 100 zl jest dla firmy promocja 

To może rozsądniej jest jednak brać Disneya prosto od Disneya (akurat dają teraz 12 miesięcy w cenie 10) a telewizję od Polsatu na starych zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy jedynymi sposobami przedłużenia umowy z Polsat Box jest rozmowa telefoniczna z konsultantem, bądź wizyta punkcie? Czy jest możliwość przedłużenia np przez e-mail, bądź ICOK ? Nie ukrywam, że wolałbym napisać to czego oczekuję, a po uzyskaniu oferty móc się nad tym trochę dłużej zastanowić niż kilka sekund na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 21:48, Max2 napisał:

Co można ciekawego ugrać przedlużając umowe??Czy lepiej nic nie ruszać?

 

Umowy na czas nieokreślony się nie przedłuża. Możesz teraz co najwyżej zawrzeć nową umowę...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Max2 napisał:

Mam umowe na czas nieokreslony familijny max hd za 30 zł.Co można ciekawego ugrać przedlużając umowe??Czy lepiej nic nie ruszać?

Teraz możesz mieć tylko M za 20 zł na cała umowę bez Cinemax lub rok po 20, a drugi po 30. Chyba, że chcesz coś więcej, to będzie drożej. Familijny bym zostawił, zawsze można ją wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet L + MR + eleven. 
Zależy mi głównie na Eleven i PSP. 

 

Nie ukrywam, że słabo orientuję się w tych nowych zasadach. Poprzednio były darmowe miesiące i umowy na 12 i 15 miesięcy, których obecnie już nie ma z tego co wiem. 

Złożyłem wypowiedzenie i do końca umowy mniej niż 6 miesięcy. O co mogę "walczyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili Familijny HD za 20zł miesięcznie i miesiąc do końca umowy. Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Konsultant zaproponował mi opcję:

Pakiet M + Cinemax + Dzieci za 20zł/1-12mies i 40zł 13-24mies, dodatkowo włączony pełny pakiet  przez pół roku. Dopatrzyłem się że w pakiecie M nie ma trzech kanałów, które często hulają w moim domu - FOX HD, Romance TV i Kino Polska. Co można by było ugrać aby dalej oglądać te kanały, ewentualnie czy jest możliwość pozostania jeszcze przy familijnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem w Polsat od X czasu .Widzę, że obecnie zaszły DUŻE zmiany w pakietach darmowych miesiącach i w ogóle. Słabe mam rozeznanie w tym. Mój obecny układ to : Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemaxy + Filmboxy   moduł cam bez dekodera  bez smart dom. Nie zależy mi właściwie na niczym nowym poza tym aby jak najmniej stracić /np. przejście na pakiet M duża strata w  filmowych/ lub jak najmniej płacić. Co byście mi polecili w moim przypadku. Umowa za miesiąc dwa się kończy .Ostatnia była na 24 m. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pozostać na czas nieokreślony za tą samą kwotę. To co masz w nowych pakietach wyjdzie rok po 50 zł drugi po 70, więc średnio 60 zł, tyle co teraz płacisz. Bez dodatkowych pakietów takie przejście zysku nie przynosi. Obecną umowę będziesz mógł wypowiedzieć w dowolnym czasie, bo nie będziesz związany z nową dwuletnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2022 o 08:09, Cp.go napisał:

Ja bym bral jednak aneks na miejscu @sobiepan. Placisz.rok 50zł 6 x 70zł i pol roku dostajesz full kanaly no i znowu 6 mscy przed koncem aneks do umowy. 

Ten full kanały to chyba nie do końca prawda .

Mi nigdy nie dali full na pół roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...