Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na dzień dzisiejszy posiadam Pakiet L

+Opcja OnTheGo,

-CUTV IP

-Pakiet Eleven Sports HD, 

-Katalog treści online

-Pakiet HBO HD HBO Max

1x multiroom za 100 zł/mies.

Główny dekoder to EVOBOX HD, dekoder na multiroom to EVOBOX LITE

W ICOK do końca umowy zostały 7 miesięcy (wypowiedzenie już złożone).

 

CO Mozna wynegocjowac  rezygnujac z eleven sport ?

lub zmiana na Pakiet M

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Umowę w CP mam od x lat, przedłużaną zgodnie z podanymi tu poradami.

Obecnie umowa na 24 m-ce, która kończy się za 6 m-cy. Dekoder Evobox bez opłat. Wypowiedzenie składam jutro przez ICOK.

Pakiet M+ HBO+ Cinemax, rok za 20zł, teraz 70zł.

Proszę o poradę, ile teraz kosztował by mnie ten sam pakiet z dodatkami, a ile sam pakiet M bez dodatków.

Bardzo proszę o pomoc.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczur33 napisał:

Witam, kończy mi się umowa za 6 miesięcy. Posiadam Pakiet Familijny HD, Pakiet Cinema HD, opcja on the go, cutv IP, Eleven Sport HD. 

Pakiet Familijny Max HD+Eleven +Polsat Sport Premium za 90 zł 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Posiadam umowę na czas nieokreślony, w pakiecie:

 

Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemaxy + Filmboxy + Hbo z Max + 1 multiroom = 99,99zł

 

Czyli można powiedzieć, że prawie wszystko oprócz canal+ i kanałów rybackich hee 

 

Dekodery SAGEM ESI88 z dyskiem 320gb i HD3000

 

Byłem w salonie pytać się o Disney, ale szczerze to nic ciekawego, powiedzieli, że 100 zł za wymianę dekoderów (gdzie nie będzie już z dyskiem) i 10 zł więcej do abo, aby mieć Disney. 

 

Można coś ugrać?? 

 

Jak nic to nie będę zmieniać, bo przy nowej umowie jak się skończy, po wyłączają kanały gratisowe (teraz mam je na stałe) i umowa skoczy na pewno na więcej, bo będzie już na czas nieokreślony 

 

Pozdro 

Edytowane przez matiosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! za 6 miesiecy konczy mi się (już któraś z kolei) umowa 24 lub 30 miesięczna na pakiet Pakiet Familijny HD (40zł). Da radę przy przedłużeniu zyskać jakieś gratisowe miesiące przy zostawieniu tego pakietu (lub nowego, ale z tymi samymi kanałami)? Dzwonili z lokalnego punktu i babka twierdzi, że co najwyżej mogą utrzymać w obecnej cenie ten pakiet i radzi się spieszyc z decyzją, bo za kilkanaście dni rzekomo wchodzą droższe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dla jasnosci - zaprosili mnie do lokalu w celu podpisania umowy, a przez telefon zdradzili tylko cenę

2. rozumiem, umowa była podpisywana ~3 lata temu, zastrzegłem sobie, że nie przywiązuję uwagi do nazwy a do zawartości - tj. mniej więcej pokrywającej się listy kanałów, ale to już sprawdzę we własnym zakresie 👍

3. dziękuję za informację - a czy mogę prosić jeszcze o doprecyzowanie jakim kanałem lub co należy zrobić (np. złożyć wypowiedzenie umowy?), aby je otrzymać?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pakiet napisał:

Dzwonili z lokalnego punktu i babka twierdzi, że co najwyżej mogą utrzymać w obecnej cenie ten pakiet i radzi się spieszyc z decyzją, bo za kilkanaście dni rzekomo wchodzą droższe pakiety.

Możesz sprawdzić prawdomówność tej rozmówczyni, napisz wypowiedzenie na kartce papieru i udaj się do tego punktu. Tylko nie daj się zbajerować.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...