Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Cp.go napisał:

M eleven 40 zł mr 10 zł psp na 3 msce

Do m sport nie wiem czy sie da zmigrowac zmienilo sie cos oststnio. L z eleven bez psp rok 50 drugi 80 

L z eleven i psp rok 50 drugi 85zl

(Na oko bez sprawdzania w system)

Czyli najlepiej wziąć L z eleven i psp, bo różnica to tylko 5 zł w drugim roku, tak? MR w tych 85?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go

Płacę obecnie 70 zł za max hd, sport, film i multiroom, zostało 6 miesięcy do końca umowy.

Chciałem przedłużyć na pakiet M+HBO+Multiroom+Eleven za 20 zł przez 12 miesięcy, potem 70 zł przez kolejne 12. Średnio wychodzi więc 45 zł (36,67 zł przy urwaniu ostatnich 6 miesięcy).

Jakby to wyglądało cenowo gdybym chciał dobrać do tego Disney+ lub zamienić Eleven na Disney+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz disney nie ma rabatu przez 1 rok :( dawaj na priv to cos wrzuce ci w gratisie

18 godzin temu, Mati06 napisał:

No dwa lata temu wziąłem Evo PVR bez problemu. 😊

A jakie są oferty w apsach.? 

Mam problemy z mowa mieszkam sam, dlatego lepiej jest mi załatwić sprawę na miejscu niż telefonicznie co sprawia mi trudność...

Dawaj na priv to pomoge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne grono.

Do końca umowy pozostało 6 msc - magiczna licza widnieje w ICOK.

 

Na tą chwilę posiadam starej wersji pakiet "M" + Eleven Sport za 10 zł od początku + multiroom. Koszt 50 zł.

 

Co jestem w stanie ugrać na tą chwilę składając wypowiedzenie poprzez wiadomość na ICOK?

 

Kiedyś mieli akcje, że dawali na 6 msc bodajże wszystko za free. Nie wiem, czy dalej to oferują.

 

Dzięki za odp. może być także PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Interesowało by mnie wymiana dekodera na Evobox PVR + wymiana konwertera na unicable (nie mam internetu i na 99% nie będę miał)

 

Pakiet który teraz posiadam to (I to co jest, jest wystarczające)

Familijny MAX HD

HBO HD GO

Cinemax HD

i za to płacę 70 zł/m

 

Aktualny dekoder to HD5000


Co mogę dostać i za jaką cenę , W chiwli obecnej umowę mam na czas nieokreślony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

 

Czy ktoś się orientuje czy pakiet Familijny+ i Familijny+max nadal są do wzięcia? Oraz jakie są w nich kanały bo w internetach różne rozpiski można wynaleźć.

 

Opłaca się go wziąć by nie płacić tyle co pakiet L a zarazem mieć więcej kanałów niż pakiet M :)

 

Dzięki wszystkim za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog Online tylko jest dopisany do minimalnego obowiązku abonamentowego. W nowej pakietyzacji nie pokazuje opcji on the go pewnie dlatego że teraz każdy kto ma PB dostaje dostęp do PBGO.

P.S. a jednak pokazuje Katalog Online że jest aktywny w zakładce VOD

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

Disney+ nie chciałeś w umowie?

Zwariowałeś?  Nie podnieca mnie Disney;-) uważam że oferta godna bo licząc 18mies. wychodzi śr. 50zl. Dwa kg truskawek i bobu... ;-) albo.... dobry bocian nie jest zły...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na dzień dzisiejszy posiadam Pakiet M + Cinemax HD+  1x multiroom za 40 zł/mies.

Główny dekoder to HD 5000, dekoder na multiroom to HD 3000.

W ICOK do końca umowy zostały 7 miesięcy (wypowiedzenie już złożone).

 

Na pewno interesuje mnie dołożenie jeszcze jednego multiroom oraz zmiana dekoderów na EVOBOX HD/EVOBOX Lite.

Co do pakietów to raczej chciałbym zostać przy pakiecie M, ewentualnie zmiana na L (bez żadnych pakietów sportowych czy filmowych).

 

Proszę o informację na jaką ofertę mogę obecnie liczyć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...