Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na dzis dzień posiadam: Rodzinny HD, Cinemax HD, Polsat Sport Premium, Opcja On the Go (OTG). Płacę za to 50zł. Nie ukrywam że polsat jest mi potrzebny tylko do LM. Oferta za przedłużenie to 40zł lecz bez Cinemax HD ( i tak nie są mi potrzebne) Jest szansa coś ugrać przy tak mizernej opcji ? Proponują 40zł na całe dwa lata. Dekoder mam chyba najprostszy jaki jest ale nie zależy mi na innym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji że przymierzam się do przedłużenia umowy (zostało 3 miesiące) mam do Was pytanie.Obecnie posiadam -  Pakiet Familijny Max HD,Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD , płacąc za to 70 zł miesięcznie.

Z tego co zauważyłem pozmieniały się trochę te pakiety.Chciałbym coś podobnego jeśli chodzi o zawartość i cenę.
Dajcie jakieś wskazówki na co mogę liczyć obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wypowiedzeniu oferowali to samo po starej pakietyzacja 40 zł przez pierwszy rok, kolejny 70 zł. Tylko że przechodzę na swiatlowod, ale oferta dobra. Do tej pory miałem taki sam pakiet jak @KamilBonk

Albo przejście na nową pakietyzacja i wtedy standardowo 10 zł taniej przez pierwszy rok niż w ofercie dla nowych jeśli chodzi o podstawę

Edytowane przez rotalplus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowe pakiet M + OTG po starej cenie 20zł. Czy jak nie będe nic robił to umowa przedłuży sie automatycznie na czas nieokreślowny czy na kolejne 2 lata czy jakas inna opcja? Nowe ceny za pakiet M są po 30zł a konsultant telefoniczny nie chciał przedłużyć po starej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu konczy mi sie obecna umowa (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports HD) ... place za to 100 a chcialbym dolaczyc pakiet Disney+ ... da sie to ugrac przedluzajac obecna umowe  czy bez szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszła mi umowa na czas nieokreślony (umowa na mnie ale de facto tv u matki w domu - wziąłem na siebie te 3 lata temu bo była jakaś promocja świąteczna dla nowych klientów) Familijny Max HD + Multiroom+Sport HD + Cinemax+ Pakiet Film HD + On the Go+Pakiet VOD = 85 zł miesięcznie.

Obecnie interesowałby mnie pakiet L + kanały sportowe + ewentualnie Disney+   BEZ Multiroomu i tych cinemaxów. Na co mógłbym liczyć po wypowiedzeniu? 

Edytowane przez marcin225
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę przedłużaną w styczniu , posiadam pakiet M + rozrywka. W związku z dołączeniem Disney + który chciał bym posiadać można ugrać jeszcze jakieś dodatki? I kiedy będzie można zatwierdzić umowę bo konsultanci są jak zwykle mało zorientowani. Nawet chcieli mi wcisnąć pakiet "dzieci" z kanałem Disney ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go

 

Około 3 miesiące temu przedłużyłem umowę na nowych warunkach (ogólnie trochę zszedłem z oferty) jednak brakuje mi trochę programów w Polsat Box Go do oglądania w drugim domu. Czy jest możliwość aby "renegocjować" umowę i przejść na "wyższy" pakiet? Wiadomo jeśli chodzi o obniżenie rachunku przed końcem umowy to nie ma szansy. Ale może CP jest skory jeśli w grę wchodzi podwyższenie rachunku? Czy tutaj też nie ma manewru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go jak to jest z tym D+ w abo powyżej 100zł? Miał być za free po przedłużeniu umowy a koleś z PB mówi mi że może dać mi Disney+ z filmboxami za 10zł. Przecież D+ miał być za darmo w pakietach L powyżej 100zł. Filmboxy mnie nie interesują

Co ten Polsat znowu kombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...