Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Obecnie posiadam Familijny max HD Plus MR

Dekodery evobox pvr + HD 5500s

Oplata 65  zł 

Dostałem ofertę Umowa na 24 miesiące, Pakiet L, 12 miesięcy po 50 zł , kolejne 12 miesięcy po 70 zł 

Na 6 miesięcy wszystkie kanały włączone 

Dodatkowo chcę dobrać drugi MR ale tylko mogą zaproponować evobox lite bez kartowy. Czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2022 o 13:14, dembol23 napisał:

Witam 

 

Obecnie posiadam Familijny max HD Plus MR

Dekodery evobox pvr + HD 5500s

Oplata 65  zł 

Dostałem ofertę Umowa na 24 miesiące, Pakiet L, 12 miesięcy po 50 zł , kolejne 12 miesięcy po 70 zł 

Na 6 miesięcy wszystkie kanały włączone 

Dodatkowo chcę dobrać drugi MR ale tylko mogą zaproponować evobox lite bez kartowy. Czy to dobra oferta?

 

Dzwoniłem ponownie na DUK, abonamet z 2MR i evoboxem 75 zł od 13 miesiąca. 1-12 miesiać 55 zł . Pełny pakiet na 6 miesiecy . Jak chcem dobrać ten drugi multiroom to muszę wymienić dekoder hd 5500 s na tego evobox lite. Tylko opinie są niezaciekawe . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

Pakiet Familijny HD

Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD

Pakiet Cinemax HD

Opcja ON THE GO

Pakiet Eleven Sports HD

Katalog treści online

Za wszystko płacę obecnie 50zl. W maju kończy mi się umowa.

 

Za ile można wynegocjować 

Pakiet M Sport + MR z dekoderem 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Aktualnie posiadam w domu pakiet familijny HD, opcja on the go i pakiet prezent L. Płacę 40zł.  Umowa się kończy pod koniec listopada. Możecie doradzić coś co robić teraz po kolei żeby wytargować jakąś fajną oferte? Chciałbym też jakiś nowy dekoder. Niby przysłali oferte na pakiet L za 60 zł...

Nie mam ani smartdomu ani multirooma.

 

Edytowane przez Merkym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie posiadam następujące pakiety tj.:

  • Opcja ON THE GO
  • Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet Eleven Sports HD
  • Katalog Polsat Sport Premium
  • Pakiet HBO HD HBO Max
  • 1x Usługa Multiroom HD
  • Pakiet Film HD
  • Pakiet Polsat Sport Premium
  • Pakiet Sport HD
  • Katalog treści online (0zł)

Dekodery:

  • Główny: EVOBOX PVR
  • Dodatkowy do MR: HD3000

Za wszystko płacę obecnie 115zł. Umowę mam na czas nieokreślony. Co mogę uzyskać po złożeniu stosownego wypowiedzenia? Zaznaczam, że chciałbym utrzymać to co mam obecnie ale dodatkowo chciałbym wymienić dekodery główny na PB4K a dodatkowy na taki w którym nie musiałbym aktywować go raz na jakiś czas poprzez przekładanie karty. Czy opłata miesięczna zmienia się jakoś w zależności od opcji z wymianą sprzętu na nowy a bez wymiany i pozostania na starych dekoderach (w starym zestawie denerwuje mnie jedynie przekładanie kart)? Ponadto jeżeli chciałbym dobrać następny MR w nowej umowie to ile musiałbym co miesiąc dopłacać do interesu 10zł czy tak jak obecnie płacę 5 zł?

 

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny Max HD

Pakiety i usługi dodatkowe:

Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online

 

Płacę za to 70 zł.Do końca umowy 6 miesięcy.Pisma jeszcze nie wysłałem.Na co mogę liczyć obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam wszystkie kanały , cinemax, Hbo, polsat sport prenium i 2 dodatkowe dekodery multiroom  i płacę 105zł  chcę dołożyć sport canal+ i eleven sport i wymienić dekodery na polsat box4K. Dzisiaj dostałem telefon  i proponowali wymianę dekoderów aktywacja 49 za każdy i 50 zł przez 6 miesięcy potem 130zł w tym multiroom po 5zl za sztukę. umowa do 29 czerwca. wypowiedzenie nie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...