Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby babcia miała wąsy ... Dyskutuje się o faktach, a fakt jest taki że miniHD straci na wartości po wprowadzeniu kanałów TVP w wersji HD w dvb-t. Co będzie po euro to będzie , teraz tego nie wiemy więc po co budować mity i dywagować , chyba że ktoś ma jakieś potwierdzone informacje dotyczące losu tych kanałów po euro ... to proszę bardzo . Chętnie zostanę "oświecony" .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog
Gdyby babcia miała wąsy ... Dyskutuje się o faktach, a fakt jest taki że miniHD straci na wartości po wprowadzeniu kanałów TVP w wersji HD w dvb-t. Co będzie po euro to będzie , teraz tego nie wiemy więc po co budować mity i dywagować , chyba że ktoś ma jakieś potwierdzone informacje dotyczące losu tych kanałów po euro ... to proszę bardzo . Chętnie zostanę "oświecony" .

 

Pozdrawiam

 

Dodać należy, że w DVB-T mam lokalną wersję TVP Info a nie jakąś warszawkę. To też jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obyty w bieżących ofertach CP. Proszę o podpowiedź:

co najkorzystniej wyciągnę biorąc RODZINNY HD . Okres umowy bez znaczenia, dekoder na użyczenie zostanie stary.

Dotychczas : Familijny HD, koniec OP 14.06. koniec umowy 14.07. po zarejestrowanym 3 miesięcznym wypowiedzeniu.

Zależy mi na ograniczeniu kosztów abo do 25 zł, a nie dodatkowe pakiety po dzisiejszej cenie 39,90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bat pisalem pare wiadmosci wczesniej umowa krotsza bo 18 miesiecy. Pakiet Rodzinny do ew. zmiany na familijny. Pierwsze 2 miesiace 14,90 kolejne 16 - 24,90 wiec chyba lepsza oferta.

 

Bez wysylania wypowiedzenia telefon i zaakceptowana z mojej strony wchodzi w zycie z 02.06 a umowa stara byla do konca pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dziękuję. Znaczy, że mam problem z nieuznaniem wypowiedzenia.

Zgodnie z regulaminem mam 3miesięczny okres wypowiedzenia.

Jeśli chciałbym, żeby umowa zakończyła się z ostatnim dniem okresu podstawowego, to mam złożyć wypowiedzenie 3 miesiące przed tym dniem.

Ja wypowiedziałem przed ostatnim dniem umowy, ale przesunąłem termin rozwiązania umowy o 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak umowa przedłuży Ci się na 12 miesięcy w każdej chwili możesz ją wypowiedzieć przy zachowaniu 3 miesięcy ale zapłacisz kare umowną z tytułu rozwiązania umowy przed końcem okresu podstawowego, ale po przedłużeniu umowy na 12 miesięcy te kary są znikome...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego nie widać oferty? W tym momencie jest pełno ofert dla Ciebie przygotowanych. Zadzwoń, najlepiej teraz albo jeszcze później, kolejek juz nie będzie i na spokojnie załatwisz. Powinno być multum ofert dla Ciebie przygotowanych, zwiększających, utrzymujących, obniżajacych Twój abonament, z nowym dejkoderem, z multiroomem, do wyboru do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Ci tak powiedziała, może był jakiś błąd systemowy i dlatego, bo praktycznie od momentu podpisania umowy są już jakieś oferty przygotowane, oczywiście na poczatku tylko zwiększające, ale jeśli umowa już zaraz Ci się kończy to przebierałbyś w tych umowach jak w ulengałkach. Dzwoń jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...