Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, amarok4 napisał:

Czy 30 zł za M + Cinemax to dobra oferta? Da się taniej?

Wysłane z mojego SM-N980F przy użyciu Tapatalka
 

 

Jest to oferta szablonowa. Polsat nie ma ofert zindywidualizowanych. Od pakietu M Cinemax i kanały Nick są dodawane za darmo na całą umowę. Nie ma to nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie śledzę tego wątku, ale mam zapytanie.

 

 

Kończy mi się za kilka miesięcy umowa, a do tej pory miałem Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium + Eleveny za 115zł miesięcznie i jest mi w stanie ktoś powiedzieć, co mogę uzyskać przy przedłużaniu umowy( widzę, że pozmieniali pakiety)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa za 3  miesiące 

Obecnie posiadam pakiet familijny max hd z sport hd cinemax hd filmbox hd Polsat sport Premium i eleven sport płacę 85 co mogę zyskać przy przedłużeniu umowy?

Chialbym zrezygnować z Polsat sport Premium A za to wykupić pakiet ekstraklasa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma pakiet familijny max hd, sport, film, cinemax,  co go oraz multiroom i płaci aktualnie 70 zł. Czy można uzyskać  ten pakiet taniej, ewentualnie pakiet, w którym jest sam sport bez eleven i Polsat sport premium i multiroom (musi być cp go i je wykorzystać jako multiroom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk33344455Pakiet L 60zł+Filmbox 10zł+Eleven 10zł+Ekstraklasa 10zł+Mr 10zł+Cinemax 0zł = 100zł i tyle placisz w drugim roku, a w pierwszym 50 zł mies.

@mateusz14422Może pozostać na czas nieokreślony, albo przedłużyć na pakiet L + Mr, płatne 12msc x 50 zł + 12msc x 70 zł.

Tylko sportu z pakietu L lub Familijnego nie można wziąć. CP GO dostaje każdy,bo teraz umowy dwuletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skończyła mi się umowa, dziś złożyłem wniosek o rozwiązanie. Do tej pory miałem familijny max HD+filmbox+Sport HD+ cinemaxy + Multiroom za 75 złotych. Obecnie interesował by mnie pakiet L + Multiroom, lub też to L + MR + ekstraklasa. Da się wyciągnąć coś więcej jak 12 x 60 + 12 x 70 w drugiej opcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rafalowski napisał:

Umowa przedłużona przez DUK na 4 miesiące przed końcem. Pakiet M przez cały czas trwania umowy cena 20 złotych

A to ciekawe.W takim razie pakiet L na całą długość umowy dali by za 40zł,czy nie realne???Ps.a coś darmowego dostałeś?Cinemax Hbo na miesiąc dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny Max Hd + Eleveny + PSP. Koniec umowy w sierpniu, wypowiedzenie złożone. Interesuje mnie minimum pakiet M + Eleveny + Dziecięce. Chciałbym też wymienić dekoder - mam PVR7000. Na co mogę liczyć jak chodzi o pakiety i dekoder. Dodam, że mam Smart i chyba muszę mieć zobowiązanie minimum na 49,99, aby utrzymać rabaty na telefony. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...