Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bibo999 napisał:

Jak składacie wypowiedzenie przez ICOK? W formie zeskanowanego dokumentu? Czy zwykła informacja o wypowiedzeniu umowy?

OK, już nieważne. 

Sama formułka, że wypowiadam umowę, wystarczyła jako wiadomość w ICOK. 

Otrzymałem już potwierdzenie o przyjęciu wypowiedzenia.

 

Co dokładnie napisałeś w wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, blend napisał:

Ten dodatkowy miesiąc pakietów za darmo to muszę sam włączyć w ICOK?

 

Nie, dodatkowe pakiety, dostępne czasowo bez opłat, włączy ci od razu konsultant. Jeszcze tego samego dnia kanały z tych pakietów powinny u ciebie "świecić".

Natomiast musisz pilnować terminów i samodzielnie wyłączyć pakiety (najlepiej za pomocą ICOK), których darmowy okres się kończy. Można to też oczywiście zrobić wcześniej. Nie musi to być w ostatnim miesiącu obowiązującego darmowego okresu. ;) Oczywiście, jeśli zechcesz zostawić sobie jakiś tego typu pakiet i potem, po okresie darmowym, już za niego płacić to nie musisz zgłaszać jego wyłączenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Barti napisał:

 

Nie, dodatkowe pakiety, dostępne czasowo bez opłat, włączy ci od razu konsultant. Jeszcze tego samego dnia kanały z tych pakietów powinny u ciebie "świecić".

Natomiast musisz pilnować terminów i samodzielnie wyłączyć pakiety (najlepiej za pomocą ICOK), których darmowy okres się kończy. Można to też oczywiście zrobić wcześniej. Nie musi to być w ostatnim miesiącu obowiązującego darmowego okresu. ;) Oczywiście, jeśli zechcesz zostawić sobie jakiś tego typu pakiet i potem, po okresie darmowym, już za niego płacić to nie musisz zgłaszać jego wyłączenia. :)

 

Umowę mam już zaakceptowaną, a kanały promocyjne nie świecą. Tylko Rodzinny HD.

 

Konsultant wspomniał o tym, że sam muszę je włączyć i wyłączyć.

Pytanie brzmi, kiedy mam to zrobić? Dziś? W nowym cyklu rozliczeniowym, czyli od 19.09, czy od 01.10?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend

To w takim razie za pomocą ICOK wykonaj ponowienie uprawnień odbioru ("wznów połączenie z satelitą" według opisu tej usługi w Cyfrowym Polsacie :crazy:) i pozostaw dekoder włączony na kanale Polsat HD przez najbliższe dwie godziny. Być może wówczas promocyjne kanały "zaświecą" u ciebie jeszcze dzisiaj. Jeśli jednak nie to spróbuj ponownie zrobić to samo jutro. Jeśli i to nie pomoże to proponuję skontaktować się z infolinią i wyjaśnić sytuację.

Pierwsze słyszę, aby abonent, który podczas przedłużania swojej umowy z Cyfrowym Polsatem otrzymał jakieś dodatkowe pakiety czasowo bez opłat, musiał je sobie potem sam, samodzielnie aktywować. :wacko: Zazwyczaj takie coś robi od razu konsultant. :roll: Abonent musi natomiast, o ile oczywiście zechce, wyłączyć sobie potem te pakiety samodzielnie, aby niepotrzebnie za nie później nie płacić, gdy zakończy się już ich darmowy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info, że schodząc z abonamentu nie ma. Gdybym przedłużał w tej cenie to też bym dostał. Nie wiem, na ile to prawdziwe. ;) Dla mnie priorytetem było zejście z abo 20 na 5 złociszy i to się udało. Z 24 miesięcy umowy 6 miałem gratis, a o kolejne 4 skróciła mi się umowa, więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stan69 napisał:

Pisz wypowiedzenie w ICOK-u, wyżej na tej stronie jest jak to zrobić. Możesz już zejść tylko na Familijny Max HD za 50 zł w umowie 15/1 lub 24/6. Pierwszy MR 10 zł.,drugi 5. Dostępny jest Familijny Max za 30 zł na 24/3. MR 10 i 5 zł.

 

Wystarczy tylko wziąć kalkulator i widać co się lepiej opłaca przy tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu w Cyfrowym Polsacie. Zostały mi 3 miesiące do końca. Mam w tej chwili max z dwoma multiroomami. Czy jest możliwe oddanie tych dwóch multiroomów i zamiana tunera na moduł + pakiet Rodzinny HD?

Edytowane przez Barti
Usunięto puste cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lary504 Na ten moment nie skorzystasz z oferty wymiany, bo masz 3 dekodery. Ale możesz zrobić taki myk, że składasz wypowiedzenie. Odsyłasz dekodery MR do siedziby CP i wtedy przedłużasz umowę na pakiet Rodzinny HD z wymianą dekodera na moduł za 1 zł. Umowa 24/4 Rodzinny, Cinemax i OTG za 20 zł lub Rodzinny HD za 10 zł w umowie 24 miesiące, płatne od początku umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili:

Familijny MAX HD

Pakiet Sport HD

Multiroom

+ stare dekodery 

Całość za 69,90 zł/m-c

 

Chcę wypowiedzieć i zrobić:

Pakiet M - 30 zł

Eleven Sports - 10 zł

Polsat Sport Premium - 20 zł 

Multiroom - 10 zł

 

Cenowo to samo, ale więcej sportowych kanałów.

 

Jestem klientem od 8 lat. 

Co mogę jeszcze ugrać podpisując nową umowę?

Jaki format umowy, o co powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk30

Póki co, nowe, niedawno wprowadzone przez Cyfrowy Polsat pakiety S, M i L nie są jeszcze dostępne dla dotychczasowych abonentów chcących przedłużyć umowę. Ich wciąż obowiązuje jeszcze "stara" pakietyzacja.

Odnośnie nowych umów z Cyfrowym Polsatem jest inny, oddzielny wątek w niniejszym dziale forum:

:idea:  Więc jeśli myślisz o nowej umowie z Cyfrowym Polsatem to dyskusję w tej kwestii proszę kontynuować w tamtym, ww. wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuk30przy nowej nic nie ugrasz masz umowę na 24 miesiące w tym 1 miesiąc gratis więc za całą umowę zapłacisz 1610 zł.

Moim zdaniem lepiej opłaca Ci się przedłużyć umowę na pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, PSP, Eleven i OTG za 80 zł + MR 5 zł w umowie 24/6 bo wtedy za całą umowę zapłacisz 1530 zł i masz znacznie więcej kanałów niż w pakiecie M. Porównując to do nowych ofert to masz bardziej taki pakiet L + sporty. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...