Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco odbiegamy od tematu ale: Jeśli spojrzeć na zarobki to faktycznie większy obraz daje nie średnia krajowa a mediana i modalna zarobków, a na tej podstawie stwierdzić można że najwięcej osób w RP legitymuje się zarobkami w dokładnej kwocie 2250zł netto - czyli ok 3100zł brutto. (oczywiście jest to dochód legalny, pomijając szarą strefę)

 

Dobierając ofertę programową klient nie zawsze kieruje się ceną pakietu, np. kibic piłki hiszpańskiej czy F1 jest abonentem zdeterminowanym, który bez problemu przeznaczy na dostęp do oferty programowej go interesującej np. 100zł miesięcznie - pomimo innych wydatków domowych.Mniej zainteresowany futbolem Janusz, chcący popstrykać po kanałach w CP wieczorkiem i pomarudzić na ofertę programową z reklamami z pewnością szukać będzie tańszej opcji.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomas1981 napisał:

Przepraszam, to ile płacisz za pakiet Familijny Max, Sport, Film, Cinemax i Eleven? 20 złotych?

Za telefon w Plusie płace 20 zł.Za CP z multiroom i dekoderem z nagrywarką płacę 80 zł.

Ps. wszystko dostałem na 3 miesiące gratis za 0 zł, w tym VOD. Wiem, że mogłem wziąć HBO gratis na jeden miesiąc, ale tak na prawdę to tych kanałów nie oglądam, więc już nie mówiłem o tej opcji konsulowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z pewnością nie ryzykował. Gdybym teraz miał przedłużać umowę to bym się nawet z tym spieszył, aby dostać jeszcze dotychczasowe pakiety na dotychczasowych zasadach. :roll:

Ta nowa oferta dla nowych abonentów Cyfrowego Polsatu jest znacznie mniej korzystna, niż dotychczasowa. Obawiam się, że podobnie może być w przypadku obecnych abonentów. :wacko:

Wciąż jednak nic nie wiadomo w tej sprawie. Nadal czekamy na szczegóły.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wg nowych pakietów akurat taka kombinacja wyszłaby taniej. Myślałem jeszcze nad telewizją internetową, ale widzę, że tam w ogóle już jest drogo. Ale nie wiem jak jest dla przedłużających, czy w ogóle jest opcja przeskoczenia na telewizję internetową i pakiety są tańsze niż dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@j_krk, pomyśl nad  umową 24/3 z pakietem Familijnym HD  za 20 zł., lub Familijnym Max za 30 zł., lub Rodzinnym  za 5 zł.

Pozostałe sportowe - PSP i Eleveny można wziąć włączając ich w ICOK na czas nieokreślony. Dla nowych jest odpowiednio- 25 i 15 zł, więc dla przedłużających nie będzie drożej. Obecnie PSP na włączeniu to 30 zł. jeśli to aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na razie nie uda Ci się zejść na 5 zł (3 mc przeed końcem umowy).Na któryś Familijny już teraz  tak, po wypowiedzeniu. Może jest jakaś konfiguracja tańszego Familijnego z PSP i Eleveny, by taniej to wyszło, od włączania w ICOK.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak składacie wypowiedzenie przez ICOK? W formie zeskanowanego dokumentu? Czy zwykła informacja o wypowiedzeniu umowy?

OK, już nieważne. 

Sama formułka, że wypowiadam umowę, wystarczyła jako wiadomość w ICOK. 

Otrzymałem już potwierdzenie o przyjęciu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z DUK - dla tych co wypowiedzieli umowę są jeszcze dostępne stare pakiety. Do tej pory miałem umowę na 12 m-cy, zostało 6 m-cy do końca. Umowa krótka (15 m-cy) jest dostępna, ale bez darmowych miesięcy. 

 

Aktualnie mam pakiet Familijny Max+Sport+Film+Cinemax - 60zł + HBO (elastycznie) za 25zł. Razem 85zł

 

Propozycje:

24/6 - Familijny Max+Sport+Film+Cinemax+HBO (na całą umowę) za 90zł

24/3 - Familijny Max+Sport+Film+Cinemax+HBO (na całą umowę) za 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...