Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że wyczyści karte z uprawnień i na zgłoszenie technicznego odpowie: zapraszamy do salonu po odbiór nowego dekodera, stary się popsuł.

Tak robili z dekoderami SD :)

Tutaj mamy przygotowania do lipcowego uszczelnienia systemu przez NC+, zrobią to obydwie platformy w tym samym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowę otrzymałem nowy aneks z DUK. Po przeanalizowaniu okazało się , że jest gorsza niż w Puncie sprzedaży,  więc skorzystałem z prawa  do odstąpienia. W zamian zaproponowałem w DUK  Max HD za 30zł  24/3 i jej nie otrzymałem. Czyżby już nie była dostępna ta oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
 
Wymiana dekoderów przy aneksie w jakiej cenie? Mam hd5000 3szt. nowe bym chciał  evo lite wifi 2szt. Ceny jak na www 29zł/szt. i przesyłka 20zł?
Pakiet zostawiam taki sam jak mam, czyli chcą mi dać 24/6, jeden multiroom do ostrzału.
Prościej mi będzie telefonicznie podpisać aneks i odebrać nowe dekodery od kuriera, niż ganiać się z nową umowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Obecnie:
Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD,
Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO za 90 PLN w ofercie 15/3 (MR za 0 PLN)
 
Po wypowiedzeniu zaproponowano ten sam pakiet za 90 PLN w ofercie 12/3 (MR za 0 PLN).
 
Rozumiem, że to standardowa propozycja i nie ma już o co kruszyć kopii?
A MR za 0 zł to ile sztuk. 1,2,3,4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, OlafS napisał:

Że co :?: Skąd takie wiadomości :?: Na podstawie czego tak twierdzisz :?:

Nie było mnie na forum dwa dni ale faktycznie jest tak jak pisze @Cyfek. Nie ma możliwości przedłużenia umowy z tymi dwoma dekoderami. Jedyna opcja przedłużenia to opcja z wymianą danego dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Jedyna opcja przedłużenia to opcja z wymianą danego dekodera. 

No to :censored:owo, ale teraz pytanie- załapię się pewnie na to przymusowe dobro, ale co z czynszem bo aktualnie mam multiroom gratis :?:

a jeszcze pewnie CP zażyczy sobie za aktywację czegoś co fizycznie mam sprawne i za co już kiedyś zapłaciłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cyfek napisał:

Od 23.01.2020 brak możliwości przedłużenia i podpisania umowy z dekoderami HD2000 i HD5000.

Jeśli to faktycznie prawda, to musi tam byc niezły bałagan... Aneks do umowy przeszedł, a niby dekoder z tych zakazanych... Aneks z dzis ;) I tak teraz myślę, co bedzie dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cludy napisał:

Jeśli to faktycznie prawda, to musi tam byc niezły bałagan... Aneks do umowy przeszedł, a niby dekoder z tych zakazanych... Aneks z dzis ;) I tak teraz myślę, co bedzie dalej. 

A i zapomniałam dodać, bez wymiany dekodera sie obyło. Szczęście?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD5000  z pakietem za 5 złotych,  ICOK pokazuje 6 miesięcy,  i rodzą się 2 pytania:

- jeśli nie będzie aneksu to cena zostaje, czy rośnie  przez już aktualny regulamin,

- jeśli przejdzie na czas nieokreślony to też konieczna będzie wymiana ? Wtedy serwisowa na inny HDXX00.

Nie widzę potrzeby aneksu dla 3 darmowych miesięcy, a wymiana spowoduje utratę nagrań na podłączonym dysku, co i tak kiedyś nastąpi. Dysk też kiedyś może się popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 12:55, Max Taadjen napisał:

Ciekawe, co w sytuacji, kiedy nawali mój własnościowy HDxxxx - a w ramach gwarancji zechcę go wymienić bez aneksowania umowy, bo umowa na czas nieokreślony za 4,99 fantastycznie mi odpowiada.

?

Coś czuję w kościach spór z CP przed UKE.

?

Dostaniesz równorzędny dekoder.

 

@Nowy 123 które  dekodery z serii HD zostały obecnie w ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...