Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostało mi 6 miesięcy do końca umowy 12/3.

 

Aktualny pakiet:

 

Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax + Eleven + 2x MR 80zl/msc

 

Aktualnie moge dostac umowe 15/1 lub 24/6? Czy jest szansa na ponowne 12/3?

 

Jesli chcialbym dobrac Lige Mistrzow to nadal musze podpisac umowe 24/6? I wtedy bym placil 10zl wiecej czyli 90zl/msc??

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Obecnie:

Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD,

Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO za 90 PLN w ofercie 15/3 (MR za 0 PLN)

 

Po wypowiedzeniu zaproponowano ten sam pakiet za 90 PLN w ofercie 12/3 (MR za 0 PLN).

 

Rozumiem, że to standardowa propozycja i nie ma już o co kruszyć kopii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy usługa GO jest teraz płatna 5zł przy przedłużaniu umowy tylko na rok? Nawet pomimo posiadania pakietu Premium Max?

Obecnie mam umowę na 15m i teraz chciałem przedłużyć o rok, ale zaskoczyła mnie ta opłata za GO.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę dzięki wycofaniu CBS Action.

Dostałem 24/6 Familijny + Sport + Film + Cinemax + Multiroom + VOD (po 6 miesiącach mogę wyłączyć) za 60 zł, czyli to, co miałem oraz pierwszy raz opcję On the go. ;) I muszę powiedzieć, że aplikacja działa bezproblemowo, czy to na Wi-Fi, czy po LTE.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Rodzinny HD za 20 zł. Umowa była raz przedłużona (bezmyślnie, na chyba 14 miesięcy bez żadnych profitów z tego płynących). Na ten moment jest już kilka miesięcy jako "Umowa na czas nieokreślony". Co ciekawe nikt nawet nie dzwonił z propozycją przedłużenia. 

Chciałbym zostać przy tym pakiecie, z niższą ceną. Z tego co wyczytałem, to najlepiej standardowa procedura - wypowiedzenie i telefon do DUK, tak? Tam najlepsze co mogę uzyskać, to umowa na 24 miesiące (wszystkie, płatne, bez darmowego okresu) za 5 zł/msc, tak? 

Nie potrzebuję dodatkowych pakietów, nowego dekodera, ani multiroom. 

Z góry dziękuję za wskazówki.

Edytowane przez mikolaj211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują, mogę się mylić z tymi pakietami takie coś: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports za 50 zł. Umowa na 12 miesięcy w tym 3 za free. Jeszcze z możliwością dowolnej zmiany w trakcie trwania umowy na pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports (teraz mam właśnie ten pakiet) i z powrotem w cyklach jednomiesięcznych. Opłacalne? Robią mnie na szaro z tymi zmianami pakietów czy tak może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie umowa do 08.09.2020. Familijny 24/3 za 20 zł plus 5 zł ESI-88. Wypowiedzenie złożone już dawno. Przydałoby się wymienić w końcu dekoder na EVO PVR. Wiem, że przy tym dekoderze minimalne zobowiązanie to 40 zł. Czy da radę zachować Familijny za 20 zł plus jakiś pakiet za min 20 zł plus czynsz i wymienić dekoder?  Mogę ewentualnie dokupić internet, jeśli by był w super cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 23.01.2020 brak możliwości przedłużenia i podpisania umowy z dekoderami HD2000 i HD5000.

Edytowane przez Barti
Ponieważ sprawa tyczy się bardziej ofert przedłużeniowych Cyfrowego Polsatu, niż samych dekoderów wyżej wymienionych, przeniesiono dyskusję do bardziej odpowiedniego wątku.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...