Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mi taki bełkot wyślą to zaraz będzie zgłoszenie do UOKiK- dla mnie ważne są postanowienia, na które zgodziłem się zawierając ostatni aneks a głównym punktem w tych  jest:

Cytat
Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych Telewizji przez Cyfrowy Polsat S.A.
 
§9 SZCZEGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA DLA USŁUG TELEWIZJI
/.../
Pkt. 4. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby, jeżeli wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych. W szczególności zalicza się do nich: utratę przez  Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu nadawania, zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O zmianach takich Abonenci będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta, poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu) informacyjnego dotyczącego zmiany lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu lub na kanale dla Abonentów. W takim przypadku Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej.
 
 

 

Z góry twierdzę że łamanie regulaminów nie jest najzdrowszym pomysłem... dla żadnej ze stron:mrgreen:

@sgoodman nie odpuszczaj- skopiuj(tylko usuń te moje "upiększacze") i odeślij im zaraz odpowiedź gdyż ta ich jest sprzeczna z regulaminem, który sami sformułowali.

 

Ps.Ten p. Szydlik jest tak leniwy że nawet nie postarał się o aktualizację tekstu, którym operował w roku ubiegłym-

"Abonamentowi przysługuje prawo...."

Jeśli już (co nie jest zgodne z prawem) to powinien ująć: przysługiwało bo pisze w czasie przeszłym a dokładnie o datach ubiegłorocznych.

 

Edytowane przez OlafS
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś przedłużona oferta: 24/6  za 80 zł

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Multiroom HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na bardzo korzystnych warunkach, dziękuje bardzo za porady i pomoc użytkownikowi @Nowy 123B)

 

Co do oferty: Familijny MAX HD + CPGO w opcji 24/3 za 30zł m-c. Ze względu na dekoder (Evobox) doszła jeszcze standardowa opłata 5zł m-c.

Jeśli kogoś by interesowały dodatkowe kanały darmowe przez miesiąc również nie ma problemu z ich aktywacją (Eleven, HBO, Rozrywka itp.).

 

Podziękowania również dla Was użytkownicy, to forum to skarb... :hello: Powodzenia w negocjacjach i korzystnych ofert życzę!

 

 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 13:12, wuzel napisał:

@chrapul ,ty chcesz obniżyć pakiet czy zostawić taki sam ? Wysyłaj wypowiedzenie póki masz czas. Anuluje Ci się 3 płatne miesiące.

Odniosę się do tego zdania ,pisane było na szybko. @chrapul ma 9 miesięcy do końca umowy. 6 miesięcy przed końcem może już negocjować nową umowę i te miesiące są anulowane. Ponieważ ma 9 miesięcy jeszcze ,więc może anulować dodatkowe 3 miesiące więcej  w związku z usunięciem kanału gwarantowanego.

Edytowane przez wuzel
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max2 Nie da się włączyć Ekstraklasy na miesiąc przy Familijnym Max HD za 30 zł. Można to tylko zrobić przy standardowej cenie pakietu, czyli Familijny Max HD za 50 zł w umowie 25/6 i wtedy można włączyć. Przy tym za 30 zł można tylko dobrać ale na całe 24 miesiące za 20 zł do ceny pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.dostałem propozycję przedłużenia umowy  na 24/6 (80 zł) .Z rozmowy tel  wszystko było ok , ale po przeczytaniu  aneksu,  zwróciłem uwagę na zapis dotyczący pakietu eleven sports .Został on ujęty w zakładce PROMOCJE ,a treść brzmi :Okres promocyjny obejmuje- obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu ęleven sports hd przez cały okres umowy,chyba że jej warunki zostaną wcześniej zmienione. W obecnej umowie mam go  jako pakiet dodatkowy .I mam pytanko- czy to jest norma w w ofertach  ,czy  mam dzwonić i domagać się innego zapisu w aneksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie nt. HBO, na razie bez wypowiedzenia, chcąc pakiet poniższy proponowali mi go za 70 zł a z hbo za 90, czyli wychodzi ze 20 zł za hbo.
Czy po wypowiedzeniu umowy, DUK może mi zaproponować podobnie, ale w ofertach typu 24/6 12/3 ? wiem, ze bez hbo daja za 70 zł, a jak z hbo?

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...