Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W związku z usunięciem kanału CBS wypowiedziałem umowę. Na drugi dzień zadzwoniła do mnie konsultantka z nową propozycją.

 

Aktualnie mam dekoder PVR HD 7000 + 3x MR HD2000, pakiet

 

 

Pakiet Polsat Sport Premium
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet VOD
Pakiet Sport HD
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD (3 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD

 

Zależało mi dodatkowo na HBO GO, natomiast mogłem zrezygnować z Cinemaxów i VOD.

Dostałem wszystko z HBO za 115 zł w opcji 24/6. Zastanawiam się, czy to nie za dużo?

 

Mogę też wymienić dekoder na Evobox za te same pieniądze, ale będzie tylko 24/4.

Pytanie do użytkowników Evoboxa - warto wymieniać? W zasadzie w ogóle nic nie nagrywam.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem wypowiedzenie ze względu na usunięcie kanału CBŚ Action, czy by dało radę np zejść na niższy pakiet z 80 zł tej chwili mam Familijny Max HD Sport HD ,Film HD, Cinemax HD ,oraz Eleven Sport HD i Polsat Sport Premium i np na umowę 12 miesięcy lub 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 09:58, stan69 napisał:

@DamPrz tylko tą umowę z HD 3000 można wypowiedzieć i na to jak piszesz. Można też za 2 mies.wziąć ten Rodzinny za 5 zł.mies.

 

Czyli najlepsze opcje takie jak Rodzinny HD za 5 zł to tylko przed samym końcem umowy?

Na chwilę obecną jakby teść zdecydował się coś więcej jak Rodzinny to po wypowiedzeniu na 6 miesięcy przed końcem co by mu dali za 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pakietu już nie oferują. W opcji 24 miesięcznej ,w tym 3 gratis ,po wysłaniu wypowiedzenia możesz dostać: Rodzinny - 5 zł , Familijny - 20 zł , Familijny Max 30 zł.. W tej cenie masz tylko 2 letnie umowy. Jeżeli chcesz krótsze umowy ,typu 12 lub 15 miesięcy lub 24/6 ,wtedy ceny są standardowe czyli odpowiednio 20 ,40 i 50 zł przy tych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, na dniach wysyłam wypowiedzenie umowy. Obecnie posiadam


Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Katalog treści online

za całość płacę 50 złoty i teraz pytanie można mieć to w jakiejś tańszej konfiguracji ? Prawda jest taka, że jestem z tą platformą związana od samego początku, jednak nie zależy mi, aż tak bardzo na pozostaniu w niej jeśli dalej będę zmuszona płacić takie stawki. Za podpowiedzi odpowiedzi będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie masz umowę 24/3. Jeżeli chcesz zmienić długość umowy na 12/3 ,15/1 lub 24/6 ,cena za ten pakiet będzie wynosić 60 zł miesięcznie. Jeżeli zostawisz sam Familijny Max ,wówczas tak jak pisałem wyżej ,po wysłaniu wypowiedzenia możesz go uzyskać w umowie na 24/3 miesiące  w cenie 30 zł. Innej opcji nie będzie. Jeżeli chcesz zostawić ten pakiet bez zmian i negocjować nową umowę ,to możesz to zrobić 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy. Te 6 miesięcy będzie anulowane a na to miejsce będzie obowiązywać nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 16:42, qbuss napisał:

Witam,

W związku z usunięciem kanału CBS wypowiedziałem umowę. Na drugi dzień zadzwoniła do mnie konsultantka z nową propozycją.

 

Aktualnie mam dekoder PVR HD 7000 + 3x MR HD2000, pakiet

 

 

Pakiet Polsat Sport Premium
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet VOD
Pakiet Sport HD
Katalog treści online
Usługa Multiroom HD (3 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD

 

Zależało mi dodatkowo na HBO GO, natomiast mogłem zrezygnować z Cinemaxów i VOD.

Dostałem wszystko z HBO za 115 zł w opcji 24/6. Zastanawiam się, czy to nie za dużo?

 

Mogę też wymienić dekoder na Evobox za te same pieniądze, ale będzie tylko 24/4.

Pytanie do użytkowników Evoboxa - warto wymieniać? W zasadzie w ogóle nic nie nagrywam.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Przedłużyłem, ale jeszcze nie zaakceptowałem warunków. Dostałem 24/6, 125 zł. Mam chyba wszystko bez fikołków.

Chciałem wymienić dekodery ale mam taką sytuację, że główny dekoder jest na dole w domu, a reszta dekoderów na piętrze. Te na piętrze mają inną sieć wifi niż na dole, więc pani konsultantka mi powiedziała, że nie będzie to działało.

Ja się nie znam, ale czy aby na pewno? Czy ewentualnie mogę wymienić tylko główny dekoder a resztę zostawić tych staryc HD3000 i biegać z kartami?

Dzięki

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cludy napisał:

Dobry wieczór, na dniach wysyłam wypowiedzenie umowy. Obecnie posiadam


Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Katalog treści online

za całość płacę 50 złoty i teraz pytanie można mieć to w jakiejś tańszej konfiguracji ? Prawda jest taka, że jestem z tą platformą związana od samego początku, jednak nie zależy mi, aż tak bardzo na pozostaniu w niej jeśli dalej będę zmuszona płacić takie stawki. Za podpowiedzi odpowiedzi będę wdzięczna.

Mam taką samą ofertę i nic taniej nie mogłem uzyskać, tak więc ciężko będzie zejść z tej ceny, którą proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cludy napisał:

Dobry wieczór, na dniach wysyłam wypowiedzenie umowy. Obecnie posiadam


Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Katalog treści online

za całość płacę 50 złoty i teraz pytanie można mieć to w jakiejś tańszej konfiguracji ? Prawda jest taka, że jestem z tą platformą związana od samego początku, jednak nie zależy mi, aż tak bardzo na pozostaniu w niej jeśli dalej będę zmuszona płacić takie stawki. Za podpowiedzi odpowiedzi będę wdzięczna.

Te pakiety kosztują 60 zł. Ty płacisz 50 i chcesz jeszcze taniej? Nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, qbuss napisał:

Przedłużyłem, ale jeszcze nie zaakceptowałem warunków. Dostałem 24/6, 125 zł. Mam chyba wszystko bez fikołków.

Chciałem wymienić dekodery ale mam taką sytuację, że główny dekoder jest na dole w domu, a reszta dekoderów na piętrze. Te na piętrze mają inną sieć wifi niż na dole, więc pani konsultantka mi powiedziała, że nie będzie to działało.

Ja się nie znam, ale czy aby na pewno? Czy ewentualnie mogę wymienić tylko główny dekoder a resztę zostawić tych staryc HD3000 i biegać z kartami?

Dzięki

Kuba

Nie masz jeszcze Ekstraklasy i fikołków, a pakiet VOD pewnie gratisowo na 6 mies., bo reszta to 125 zł.z multiroomami.

Proponowane warunki umowy powinieneś mieć w e-mailu na swojej poczcie. Co do dekoderów to może ktoś z użytkowników doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sebap napisał:

Te pakiety kosztują 60 zł. Ty płacisz 50 i chcesz jeszcze taniej? Nie da rady.

 Ot, pytanie patrząc na konkurencje czy inna opcje możliwości oglądania telewizji, to raczej tanio nie jest. W takim razie, pewnie nie przedłużę umowy. (Tylko proszę bez agresji, bo nie marudzę.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,tu się wylicza średnią cenę.Masz obecnie pakiet za 50 zł w umowie 24/3. 6 miesięcy przed końcem jeżeli podpiszesz nową umowę ,to stara umowa faktycznie wynosi 18 miesięcy ,w tym 3 miesiące gratis. Co daje średnią cenę za pakiet nie całe 42 zł miesięcznie. Przy umowie 12 miesięcznej cena za pakiet wynosi 60 zł ale 3 miesiące masz gratis ,6 miesięcy możesz anulować ,czyli umowa jest na 6 miesięcy z czego 3 płatne. Jedynie co to nie możesz brać ciągle umowy 12miesięcznej ,musi być rotacja. Raz 12 miesięcy ,raz 15 lub 24 i znów 12 i.t.d. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wuzel napisał:

 

Czy ty do mnie piszesz? Bo moze nie zauważam, ja wiem o co chodzi z wyliczaniem i umowami. Ale chyba po tym 19 letnim kabarecie mam dosc tej imprezy. A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Edytowane przez cludy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cludy napisał:

A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Też tak myślałem, ale wziąłem ze względu na PSP- wyszło nieźle- pojutrze wchodzę w czwarty darmowy miesiąc, pod koniec stycznia wypowiedzenie po usunięciu kanału, stracę jeden,ale dostanę 6 kolejnych za free więc ta średnia wyjdzie całkiem nieźle a w tych kolejnych już płatnych to Bóg jeden wie co się wydarzyć może:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...