Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Witam.

Zgodnie z regulaminem świadczenia usług, wszyscy Klienci, którzy mieli kanał CBS Action gwarantowany w ofercie i nie akceptują jego utraty, mogą z tego powodu złożyć oświadczenie o rozwiązaniu umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednak nie później niż 30 dni od dokonania zmiany, czyli od dnia zawiadomienia do dnia 30 stycznia 2020 r. Następnie rozwiązanie kontraktu nastąpi z najbliższym okresem rozliczeniowym. W pierwszej kolejności sugeruję jednak, abyś zweryfikował na umowie informację, czy program był gwarantowany.

Wielkie Dzięki za info. Mój abonament wynosi 90 PLN więc chyba mam CBS Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów podpisana nowa umowa po wysłaniu wypowiedzenia pakiet Familijny Max HD,Cinemax i Eleven za 60zł. Dekoder wymieniony na moduł CI + , umowa 15/1 bo wymiana na moduł przy pozostawianiu obecnego dekodera by było 15/3 . Pomoc przy załatwieniu sprawy Nowy 123 polecam.Pozdrawiam forumowiczów?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, prometeusz79 napisał:

Witam forumowiczów podpisana nowa umowa po wysłaniu wypowiedzenia pakiet Familijny Max HD,Cinemax i Eleven za 60zł. Dekoder wymieniony na moduł CI + , umowa 15/1 bo wymiana na moduł przy pozostawianiu obecnego dekodera by było 15/3 . Pomoc przy załatwieniu sprawy Nowy 123 polecam.Pozdrawiam forumowiczów?

Umowy 15/3 już nie ma, 15/1 z wymianą lub bez. Nie lepiej było 24/4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, stan69 napisał:

Umowy 15/3 już nie ma, 15/1 z wymianą lub bez. Nie lepiej było 24/4 ?

Bez wymiany byłoby 12/3. Jeśli komuś zależy na krótkiej umowie to wybiera 15/1.

29 minut temu, stan69 napisał:

Umowy 15/3 już nie ma, 15/1 z wymianą lub bez. Nie lepiej było 24/4 ?

Bez wymiany byłoby 12/3. Jeśli komuś zależy na krótkiej umowie to wybiera 15/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej taką miałem zaproponowaną jaszcz kilka dni temu,ale wcześniej zdecydowałem się na wymianę na moduł.?

Nowy 123 mam jeszcze pytanko jak brat by wysłał do ciebie dane karty też pomożesz coś w sprawie umowy.Tylko że przez moje konto skontaktuję się z tobą.?

 

Witam jeszcze pytanko może ktoś zna podobne forum do tego tylko ,że dotyczące telefonu w Plusie?

Edytowane przez prometeusz79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 10:06, Nowy 123 napisał:

Tak bez Eleven. Z Eleven 110 zł. Bo masz starą ofertę, dlatego nie masz. 

Cześć,

 

Czy jeśli wybiorę: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1) - oczywiście bez HBO, Rozrywki, Ekstraklasy - to czy w panelu będę miał możliwość wyboru HBO na zasadzie włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

z powodu usunięcia kanału złożyłem wypowiedzenie, mam obecnie umowę Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven, 2xMR i płacę 80zł w umowie 12/3 (średnio 60zł). Dostałem propozycję dobrania Polsat Sport Premium i płacenia 90zł w umowie 24/6 (średnio 67,5zł). Da się coś ugrać? Bez wymiany dekoderów bo mam HD7000+2xHD5500s. Ewentualnie rezygnacja z jednego MR ale wiem, że trzeba najpierw odesłać dekoder a nie zdążę bo teraz okres świateczny :(

@Nowy 123 pozwolę sobie napisać o propozycję bo widziałem, że ogarniałeś innym umowy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...