Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, @EagleEye@ napisał:

 

Powiem tak jeśli przedłużasz/dotkniesz tej umowy zabiorą Ci rabat 50% na tel komórkowy i zrobią Ci za 10 zyla upust. 

 

Ja mam też umowę pakiet główny za 50 zyla na ofercie TV,50% zniżki na net i 1 zł płace za abo telefoniczne. Nazywa się to "prawo nabyte" i do póki nie dotkniesz tego nic CP nie może zrobić

Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Rabat zmienia się na 10 zł tylko na umowie, którą przedłużasz a telewizja jest w tym przypadku produktem uprawniającym i nie ma żadnego rabatu więc nic się nie zmieni pod warunkiem, że nie obniży jej poniżej kwoty 49.9 zł. Gdyby przedłużył telefon to wtedy faktycznie rabat zmieniłby się na 10 zł. 

@brumq jeśli interesuje Cię ten sam pakiet to możesz liczyć na umowę 24/6 lub 12/3. Cena pakietu 90 zł. Na okres darmowy dostęp do VOD. Dodatkowo na 1 miesiąc możesz włączyć PSP, Eleven czy Rozrywkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Rabat zmienia się na 10 zł tylko na umowie, którą przedłużasz a telewizja jest w tym przypadku produktem uprawniającym i nie ma żadnego rabatu więc nic się nie zmieni pod warunkiem, że nie obniży jej poniżej kwoty 49.9 zł. Gdyby przedłużył telefon to wtedy faktycznie rabat zmieniłby się na 10 zł. 

@brumq jeśli interesuje Cię ten sam pakiet to możesz liczyć na umowę 24/6 lub 12/3. Cena pakietu 90 zł. Na okres darmowy dostęp do VOD. Dodatkowo na 1 miesiąc możesz włączyć PSP, Eleven czy Rozrywkę. 

Cześć,

Dzięki za odpowiedź.

 

W salonie otrzymałem propozycję (aneks):

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO.

Czy to jest standard? Czy to jest OK?

 

Wg BOK, aby mieć Sport Premium muszę dopłacić do obecnej 30zł (88,99+30, albo zrezygnować z obecnej i podpisać nową umowę.

Inne składane oferty z Premium Sport wychodzą min. 90zł i zawsze w nich czegoś brakuje np. Eleven.

Edytowane przez brumq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, @EagleEye@ napisał:

@Nowy 123 A czy ja napisałem że na pierwszym produkcie coś mu się zmieni. Napisałem że jak dotknie oferty pierwszej i Smart 3 przejdzie na Smart 4 z automatu traci rabat 50% na drugiej usłudze. Także sorry ale nikogo w błąd nie wprowadzałem.

No właśnie, że wprowadzasz w błąd. Czytasz co napisałem? Napisze jeszcze raz. Rabat zmienia się tylko na umowie, która przedłuża a telefon nie będzie przedłużany więc rabat się nie zmieni i zostanie 50%. Fakt zmieni się nazwa promocji na Smart dom 4.5 ale rabat pozostanie 50% dopóki nie przedłuży telefonu. 

@brumq złóż wypowiedzenie i również otrzymasz to samo co Ci zaproponowali w APS ale w opcji 24/6.

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123 kolego poczytaj oferty Smart Dom 4 to Ci się rozjaśni. Wystarczy że dotknie pierwszego produktu uprawniającego i automatycznie drugi i trzeci traci swoje dotychczasowe rabaty i wskakuje na upusty po 10 zyla na kolejnej usłudze.

 

@brumq rób jak uważasz ale jeśli masz Smart Dom 1 lub 2 to wolałbym mieć usługę HBO czy PSP na włączy/wyłącz niż w nowej ofercie Smart Dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

A w życiu tak nie jest. Kolega @Nowy 123 ma rację, bo pracuje w CP to wie lepiej ;) . Produkt pierwszy, uprawniający przedlużyć możesz i wskoczy on w smartDom4.

Ale dopóki nie ruszysz produktu drugiego i trzeciego czyt. nie zmienisz warunków umowy i produkt pierwszy nadal spełnia pułap cenowy określony w poprzednich edycjach SD dopóty rabat pozostaje wg warunków SmartDomu, w który wchodziłeś.

 

Potwierdzić mogę to sam, bo u mnie produktem uprawniający jest Plus Telefon podpisany w czasie SmartDom3,przedłużony podczas trwania SmartDom4 i telewizja, która przeszła już na czas nieokreślony, w ICOK widnieje po przedłużeniu telefonu, że kontrakt połączony w SmartDom4, jednak rabat nalicza się nadal -50% zgodnie ze SD3.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nowy 123 napisał:

No właśnie, że wprowadzasz w błąd. Czytasz co napisałem? Napisze jeszcze raz. Rabat zmienia się tylko na umowie, która przedłuża a telefon nie będzie przedłużany więc rabat się nie zmieni i zostanie 50%. Fakt zmieni się nazwa promocji na Smart dom 4.5 ale rabat pozostanie 50% dopóki nie przedłuży telefonu. 

@brumq złóż wypowiedzenie i również otrzymasz to samo co Ci zaproponowali w APS ale w opcji 24/6.

Za ile najtaniej mogę dostać PSP dla mojej aktualnej oferty?

 

54 minuty temu, @EagleEye@ napisał:

@Nowy 123 kolego poczytaj oferty Smart Dom 4 to Ci się rozjaśni. Wystarczy że dotknie pierwszego produktu uprawniającego i automatycznie drugi i trzeci traci swoje dotychczasowe rabaty i wskakuje na upusty po 10 zyla na kolejnej usłudze.

 

@brumq rób jak uważasz ale jeśli masz Smart Dom 1 lub 2 to wolałbym mieć usługę HBO czy PSP na włączy/wyłącz niż w nowej ofercie Smart Dom

Dlaczego nie mam dostępnego PSP w ofercie, w strefie abonenta? Włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EagleEye@ ja ten regulamin znam bardzo dobrze i wiem, że nie ma tam takiego zapisu o którym mówisz. A po za tym każdy się upiera przy Smart domie a aktualnie jeśli ma się tylko telefon za 50% to dużo lepiej opłaca się złożyć wypowiedzenie na Plusa i przedłużyć w ofercie Plush Abo niż przedłużać w Smart domie.

@brumq możesz mieć w ofercie, o której pisałem wyżej ale nie będzie tam HBO. Ewentualnie jest oferta na Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, OTG i PSP za 100 zł +MR w umowie 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD - 105 xł

 

Koniec umowy 31 stycznia 2020(usunięcie CBS) co można wyrwać w takim przypadku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, CP Go , Pakiet Eleven Sports HD, evobox+3M.

Mam propozycję tak jak dotychczas za 115 zł w opcji 12/3. 

Czy idzie zamiast HBO dostać Ekstraklasę lub PSP w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

@Nowy 123 kolega @brumq jest dorosły. Ja mu sugeruje aby nie dotykał obecnego Smart Domu. Zobaczysz ze mu po przejściu do obecnego Smart Domu zastosują mu ulgi kwotowe a nie procentowe jak dotychczas. 

Nic nie zobaczy. Pomijając fakt, że akurat Nowy 123 wypowiada się zawsze do bólu merytorycznie, sam niedawno przechodziłem taką sytuację w praktyce. Przedłużyłem umowę uprawniającą, rabaty (50% na drugiej usłudze i ~49 zł - na trzeciej) pozostały bez zmian. Dopiero przedłużenie umów rabatowanych coś by zmieniło.

 

Ergo - zastosuj własną radę i się dokształć, bo tylko wprowadzasz zbędne zamieszanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rsw napisał:

 Przedłużyłem umowę uprawniającą, rabaty (50% na drugiej usłudze i ~49 zł - na trzeciej) pozostały bez zmian. Dopiero przedłużenie umów rabatowanych coś by zmieniło.

Dokładnie, potwierdzam . U mnie to samo. Przy przedłużeniu umowy uprawniającej pozostałe usługi pozostają bez zmian z obecnymi rabatami. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...