Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pawllo83 napisał:

Hehe to super dzieki! Mam nadzieje ze sie nie wkurza ze dzwonie pol godziny po wypowiedzeniu i sam mowie ze chce 6 miesiecy free i umowe na 24... ostatnio podzialalo... Dzieki raz jeszcze, zostaje na forum :)

 

Ja zadzwoniłem po godzinie od złożenia wypowiedzenia przez ICOK i nikt na mnie nie krzyczał ? Powiedziałem wprost co chcę, konsul też był konkretny. Niczego się nie obawiaj, tylko dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wojtek509 napisał:

nowa piękna umowa podpisana z DUK po wypowiedzeniu (CBS Action) 24 miesiące /6 za free w ofercie Familijny max + film + sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium + CP Go. Oraz na start HBO + Rozrywka przez 1 miesiąc gratis 

Jakie kwoty za rachunki będziesz płacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123

Czy możesz mi doradzić co mogę dostać najlepszego teraz przy przedłużeniu umowy?

Ponad pol roku przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 4 miesiącami gratis (wymieniałem sprzęt na bezczynoszowy)

Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go + 1MR - za to wszystko płacę 75 zł miesięcznie co mogę zyskać w przypadku na pozostaniu na tym samym pułapie cenowym?

Z góry dzięki za wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greeey jeśli masz zamiar zachować ten sam pakiet to masz tylko jedną opcje umowa na 24 miesiące w tym 6 gratis a później 75 zł, pakiety te same i na 6 miesięcy VOD. Chyba że chcesz np. wymienić PSP na Eleven to będziesz mial też umowę 12/3 w tej samej cenie ale nie będzie już OTG za darmo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 20:45, sebap napisał:

Dziś o 10 rano wysłałem wypowiedzenie (usunięcie CBS Action z oferty) przez ICOK, o 17 przedłużyłem umowę, oferta 24/6, pakiety te, które mialem czyli Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Eleven Sports, OTG, dodatkowo HBO i Polsat Sport Premium na miesiąc w gratisie.

W celu przedłużenia umowy polecam kolegę @Nowy 123 ?.

Jaka cena? ?

 

1. Czy Familijny Max HD jest w opcji za 30 zł przy umowie 24/6? Nie ma 12/3?

2. Jaka najkorzystniejsza (oprócz fulla) jest oferta w opcji 12/3?

3. Jeśli mam multiroomy po 5 zł to przy zejściu z pakietów wzrasta opłata za multi? ?

Edytowane przez kristof1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123

Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 13:37, Greeey napisał:
[mention=37363]Nowy 123[/mention]
Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.

Też się zastanawiam...
Pracując nie wiele ogląda się TV. Jedynie coś w weekend i wieczorami każdego dnia, ale ile tego na oglądasz? Resztę dopaczysz w SmartTV np. YouTube, Ipla, Player, Kodi...

Podsumowując ... wszystkiego po troche to moim zdaniem wystarczy RODZINNY HD za 5PLN w opcji 3/24. Często słyszę wśród znajomych tyle mam kanałów a nie ma co oglądać ... Heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj złożyłem wypowiedzenie mając 14 miesięcy do końca umowy i chciałem przedłużyć od razu ale Pani w salonie powiedziała, że nie mogę bo dopiero gdzieś w czerwcu bym mógł i jedynie mam możliwość nową umowę podpisać 24/3, a teraz czytam że jest opcja 24/6 więc jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Pani z salonu (   bo wiedza nikła). Złoż wypowiedzenie i czekaj na kontakt ze strony CP.  Wprawdzie tego nie piszesz,  ale zakładam,  że wypowiedzenie jest spowodowane wycofaniem kanały CBS action. Jezeli jetes  niecierpliwy to zadzwoń do cp czy wpłynęło wypowiedzenie.  Jeżeli wpłynęło prawdopodobnieu usłyszysz pytanie konsula -Co możemy dla Pana zrobić aby pozostał Pan z nami? W takim przypadku furtka do dyskusji warunków przedłużenia pozostaje otwartą,  a wiele zależy też of ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otrzymałem propozycję na 12/3 za 115 zł. Mam 3 x Multiroom i Eleveny. Twierdzą że Polsat Sport Premium może być za 30 zł a za 10 przy umowie na 24 miesiące. Ekstraklasa za 20 zł. Idzie jakoś taniej te kanały mieć przy umowie na 12 miesięcy ? Jakiś inny pakiet ewentualnie ?

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...