Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czy to prawda, że nie można dokupić opcji multiroom jeśli obecnie posiadam dekoder SAGEM ESI88?

I jak to wygląda z ofertami na pakiety? Do tej pory skaczę co roku z promocji 12/3, 15/3 i teraz mam znowu 12/3 (Familijny,sport,film,cinemax = 60zł) i pod koniec miesiąca wysyłam wypowiedzenie, tylko pytanie - czy muszę zmieniać dekoder jeśli chcę dodać Multiroom? Jakie są tego koszty? Czy jak zmienię dekoder to nadal będę mógł negocjować opcję 15/3 i za parę miesięcy znowu wrócić do 12/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti możesz już składać rezygnację. Nowe warunki będą Cię obowiązywały od 3.09. Nic się nie zmieniło i nadal otrzymasz 12/3.

@Ernando możesz dobrać MR z dekoderem np. HD5500s. Nie możesz dobrać Evoboxa lite jako mr do Sagema. Nadal będą opcje 12/3 i 15/3 tylko za MR dojdzie 29zl aktywacji jednorazowo u kuriera i 10 zł miesięcznie do abonamentu. Chyba że weźmiesz pakiet za 70 zł np. z Eleven to wtedy MR 5 zł do abonamentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam  Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Eleven Sports HD,  dekoder EVOBOX PVR umowa 24 za 49,99 zł/miesięcznie /ze względu na smartDOM jako druga usługa/  umowa kończy się za 7 miesięcy.

1. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy /usługa zostaje jako druga/ przy podobnym poziomie płatności?

2. Czy muszę wypowiadać przed zakończeniem /bo to oznacza nową umowę i nowe warunki/ pewnie gorsze?

3. Czy przy braku wypowiedzenia i przejściu na czas nieokreślony wzrośnie opłata miesięczna?

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obecnie nie ma już 50% rabatu tylko - 25 zł rabatu od wybranego abonamentu. 

2. Jeśli chcesz lepsza ofertę no to tzrzeba wypowiedzieć umowę. Możesz otrzymać wtedy umowy 24 w tym 6 darmowych lub 12 w tym 3 darmowe miesiące. 

3. Jeśli nie zrezygnujesz z produktu uprawniającego, abonament na telewizję nie ulegnie zmianie. Na gdy przejdzie na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Balzak311 Pakiet Premium Max Plus z rozrywką za 120 zł + do tego Canal+ za 10 zł więc 130 zł łącznie. Umowa 24/6. Ewentualnie Premium Max z PSP za 110 zł ale wtedy Canal+ będzie kosztował 20 zł więc na jedno wyjdzie a nie będzie pakietu Rozrywka. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Do tego mam 5zl za Evoboxa i 5 zł MR 140 zł trochę drogo.
Chyba zostanę przy tym, co mam. Bez PSP i Canal+.
Teraz dostanę 12/3 i będę płacił 110 zł.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Obecnie posiadam pakiet Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, eleven) z evobox. Płacę 100zł / msc.

Wypowiedzenie zostało złożone. Pierwsza oferta żeby utrzymać ten pakiet + PSP - 110zł. Umowa 24/6  od nast miesiąca. Odpadną 4 miesiące starej umowy.
Da się zejść niżej? Ewentualnie ile przy wyrzuceniu HBO i Cinemax? Przez 1,5 roku może ze dwa filmy tam obejrzałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Nowy 123 napisał:

1. Obecnie nie ma już 50% rabatu tylko - 25 zł rabatu od wybranego abonamentu. 

2. Jeśli chcesz lepsza ofertę no to tzrzeba wypowiedzieć umowę. Możesz otrzymać wtedy umowy 24 w tym 6 darmowych lub 12 w tym 3 darmowe miesiące. 

3. Jeśli nie zrezygnujesz z produktu uprawniającego, abonament na telewizję nie ulegnie zmianie. Na gdy przejdzie na czas nieokreślony. 

 

1. 25 zł rabatu, a nie 10 zł  to by znaczyło że za pakiet 156 kanałow płaciłbym 35 zł ?

2. tak szybko licząc zostając na starej płacę dalej 50 zł/msc w tym za HBO i HBOGO łącznie ok 13/24 zł /przy nowej umowie 24/6 bez hbo powinno wyjść średnio miesięcznie ok 37 zł lub 26 zł zależy od pkt 1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie naliczany nawet jak sobie weźmie Familijny za 40 zł. Nie naliczy się tylko na oferty, które nie wchodzą do smart domu czyli np. Familijny Max za 30 zł. Liczy się tylko zachowanie p1 za min 40 zł a na p2 może mieć pakiet jaki chce. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko wiadomo, w tej cenie nie dostane lepszej oferty pakietowej  na TV u konkurencji. Myślałem o Orange ze światłowodem ale tam za podobny pakiet TV i internet wychodzi 150 zł/msc

TV wiadomo zostaje wiec tylko wybrać internet /domek/: w Plusie 25 zł za 60 GB, CP teoretycznie 40 zł za 60 GB ale są limity i lejek, TMobile no limit za 69 zł i różne opinie oraz światłowód Orange :) co prawda dopłata do instalacji w domku 15 zł:( łącznie wyjdzie 75 zł ale i tak nie ma chyba lepszej opcji /szybkość i no limit/.

Edytowane przez eljotnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...