Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Rodzinny HD

Polsat, Polsat HD, TVN, TVN HD, TVN HD +1, TVP1, TVP2, TVP HD, Polsat 2, Polsat Film, TV 4, TVN 7, TV 6, Comedy Central, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat JimJam, Disney XD, Travel Channel, Nat Geo Wild, Polsat Cafe, Polsat Play, Zone Reality, Club TV, Wedding.tv, Superstacja, TVP INFO, Polsat News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Rodzinny HD

Polsat, Polsat HD, TVN, TVN HD, TVN HD +1, TVP1, TVP2, TVP HD, Polsat 2, Polsat Film, TV 4, TVN 7, TV 6, Comedy Central, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat JimJam, Disney XD, Travel Channel, Nat Geo Wild, Polsat Cafe, Polsat Play, Zone Reality, Club TV, Wedding.tv, Superstacja, TVP INFO, Polsat News

 

To jest Mini Extra HD, nowy Rodzinny HD (dostępny na dekoder główny) ma się nieznacznie różnić od tego przestawionego przez kolegę @kriss83, ale czym to jeszcze nie wiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Mini Extra HD, nowy Rodzinny HD (dostępny na dekoder główny) ma się nieznacznie różnić od tego przestawionego przez kolegę @kriss83, ale czym to jeszcze nie wiemy :)

 

A więc gdy ktoś przyjdzie przedłużyć umowę i będzie chciał Rodzinny HD, to co będzie miał na umowie ? Że kanały będą ale nie wiadomo jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne będą kolejne ulotki, SORRY Polsat będzie kazał sobie wydrukować z dystrybutora.

 

@dziabolek7 przecież i tak jak umowę się wygeneruje to nie ma tam jakie kanały są.

 

 

A więc gdy ktoś przyjdzie przedłużyć umowę i będzie chciał Rodzinny HD, to co będzie miał na umowie ? Że kanały będą ale nie wiadomo jakie ?

 

tak będzie czynsz za dekoder hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam w tej chwili Mini HD i 2 m-ce do końca okresu minimalnego (CP od 5 lat).

Jestem zainteresowany promocją przedłużeniową w wariancie Premium (bo Cyfra sobie pogrywa z cenami :/ ). Potwierdźcie, czy dobrze rozumiem tą ofertę.

Aneks jest na 36 m-cy, abonament za pełen pakiet to 99,9 zł + 5 zł za PVR. Multiroom SD mam 'gratis' przez cały okres umowy.

Przez pierwsze 6 m-cy płacę 0 zł za wszystko, potem mam możliwość albo płacić 104,90 zł za wszystko, albo zrezygnować z kilku pakietów i płacić minimalnie 74,9 zł/mc.

Czyli zakładając, że interesuje mnie pełna oferta przez cały okres umowy mój średni abonament wyniesie 30x104,9 zł / 36 = 87,42 zł.

Dobrze to rozumiem, czy coś pokręciłem? :read:

To jest max co można uzyskać czy jest jakieś pole do negocjacji?

 

Aha, no i czy coś wiadomo już nt. Mutiroom HD? Zawierając umowę na tak długi okres nie chciałbym "utknąć" w MR SD bez możliwości zmiany na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długiej umowy się nie boję. Każdą umowę z CP w ciągu ostatnich 5 lat mógłbym rozwiązać przed czasem z powodu zmian cenników, regulaminów, etc. gdybym tylko chciał :).

Konkurencja ma też umowy na min. 2 lata, do tego wyższe ceny na pakiet odpowiadający F HD + HBO HD + PVR (taki mnie interesuje).

Ale rzeczywiście zapis o opcji zmiany na MR HD byłoby fajnie mieć.

 

Pytanie tylko, czy oferta utrzymaniowa Premium jest taka jak widać na stronie CP (dla nowych klientów), czy może lepsza/gorsza. Bo gdzieś tu na forum widziałem jakieś inne ceny pakietów (różnice o circa 10 zł).

 

Jeszcze zamiast MR biorę pod uwagę drugi dekoder z mniejszym pakietem. Co można wziąć do Premium i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę: dotychczasowa; fam +r.mix+hbo, nowa:29 mies.pakiet premuim dekoder dotychczasowy echostar hds 400e +MR -dekoder familijny za 0m zł/24mies.

8 mies. bez opłat, pozostałe mies. 89.90zł, korzystnie, niebardzo? Już przepadło :wink: Szkoda że bez VOD w cenie :/

Teraz czekam na aktywację oferty; przełączony dekoder główny na kanał 21-ciekawe ile poczekam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi wyjaśnić taką sytuację? Posiadam pakiet Familijny z dekoderem Sagemcom ESI-88. Od lutego do końca roku oglądam Sport HD, Extra HD i VOD w cenie Familijnego. Okres rozliczeniowy mam od 7 dnia każdego miesiąca. Chciałem włączyć pakiet Rozrywka to mi powiedzieli, że mogą mi włączyć dopiero od 7 stycznia, bo wtedy kończą mi się promocje na opcje dodatkowe. Jakieś wałki z tego odchodzą, bo w C+ jak zamawiałem pakiet eXXXtra to miałem włączone po 5 minutach, a tu muszę czekać 2 miesiące.... Ktoś może potwierdzić, że taka sytuacja ma miejsce, że tyle trzeba czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...