Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dzisiaj do CP,aby się dowiedzieć jaka jest cena dla stałych abonentów na pakiet HBO.Konsultant zaproponował mi już z buta pakiet Polsat Sport Premium w cenie 10 zł miesięcznie,dla umowy aneksowanej,lecz podziękowałem,gdyż na 36 miesięcy.Do tego CP GO za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + OTG z umową 12/3.Planuję przedłużyć tan pakiet bez OTG oraz domówić 1 dekoder do multiroom i wymienić główny dekoder (obecnie HD5500s) na Evobox HD lub Evobox PVR.

Dostałem dziś poniższe propozycje z DUK:

a) Evobox HD + 1 x multiroom (Evobox Lite) z pakietem Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 70 zł + jednorazowo aktywacja 30 zł (Evobox HD 1 zł, Evobox Lite 29 zł) - długość umowy 15/1 lub 24/4

b) Evobox PVR + 1 x multiroom (Evobox Lite) z pakietem Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 75 zł (w tym czynsz za Evo PVR 5 zł) + jednorazowo aktywacja 78 zł (Evobox PVR 49 zł, Evobox Lite 29 zł) - długość umowy 15/1 lub 24/4

 

Pytania:

1. Czy jest możliwość wynegocjowania w przypadku oferty b) z umową 24/4 Evoboxa PVR bez czynszu 5 zł? Jeśli nie, to od jakiej kwoty abonamentu i długości umowy jest możliwość zniesienia czynszu za Evoboxa PVR?

2. Czy Evobox PVR różni się od Evoboxa HD tylko możliwością nagrywania? Czy szybkość działania jest taka sama?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 89damian napisał:

Pytania:

1. Czy jest możliwość wynegocjowania w przypadku oferty b) z umową 24/4 Evoboxa PVR bez czynszu 5 zł? Jeśli nie, to od jakiej kwoty abonamentu i długości umowy jest możliwość zniesienia czynszu za Evoboxa PVR?

Tak, ale z Premium HD i wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie wszedłem na stronę CP z ofertami link. Przy ofercie za 60 zł i umowie 24/3 jest dostępny Evobox PVR bez czynszu i jedynie z opłatą aktywacyjną 49 zł. Czy takiej oferty nie ma dla stałych abonentów?

 

Edit:

Dowiedziałem się, że jest możliwość dostania Evoboxa PVR bez czynszu przy umowie 24/4 i pakiecie Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + pakiet za 10 zł (Eleven Sport lub PSP), czyli przy zobowiązaniu wynoszącym minimum 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już składać jak na ICOK wyskoczy już 7 do końca- tzn. są już oferty przedłużeniowe a ty spóźniłeś się już o miesiąc, ale nie obwiniaj się- nie jesteś pierwszy ;) , przy wymianie dekodera 24/6 nie dostaniesz-to jest tylko dla nowych, ale możesz też kombinować wersję 15/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Asansiasz napisał:

Tak się zastanawiam... Czy jest możliwość złożenia wypowiedzenia przed okresem rozliczeniowym tj ponad 6 miesięcy do końca umowy ? Umowa kończy się 30 grudnia 2019. Podobno nie ma możliwości zmiany dekodera na evoboxa jeśli chce się 6 msc za darmo ? 

Na kilka dni przed datą 30 czerwca złóż wypowiedzenie ( przez ICOK ) I dogadaj się z DUK w sprawie aneksowania umowy i wymiany dekodera.Na wymianie tracisz 2 mies.darmowe, więc dostaniesz 24/4 lub 15/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za 3 miesiące kończy mi się umowa 29 miesięczna, a mam:

- Pakiet Familijny Max HD,

- Pakiet Film HD,

- Pakiet Sport HD,

- Pakiet HBO HD + HBO GO

- Pakiet Cinemax HD

- Serwis CP GO bez opłat

- główny dekoder EVOBOX bez opłat i 2 x multiroomy, jeden z 0zł, a drugi za 5 zł.

 

Co mogę wywalczyć przy zachowaniu tego całego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wpakowałem się w Smart Dom ale na szczęście pakiet CP był tym rabatowanym i ostatecznie przy telefonie w Plus za 40zł płace za CP 59,99zł. Wiem że już tego nie dostanę wiec chcę wytrzymać do końca i wycofać się ze Smart Domu na najlepszych warunkach. 

Edytowane przez kemir71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest.Nowy regulamin zmieniający ceny po zakończeniu umowy wszedł w życie bodajże w czerwcu zeszłego roku - jeżeli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi. Pakiety w promocyjnej cenie można uzyskać w umowie na dwa lata.  @henryk1944 kiedy podpisałeś umowę z Rodzinnym HD w tej cenie ? Sam po zakończeniu umowy w promocyjnej cenie i przekształceniu w bezterminową  mam taką samą  cenę jak wcześniej.

Edytowane przez wuzel
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, stan69 napisał:

Bez walki, ugodowo 95 zł. Umowa do wyboru - 12/3, 15/3, 24/6, ale wypowiedzenie trzeba napisać.Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie zrobiłeś.

Ja dostale 12/3 za 100zl. + VOD 3 mce.

 

Teraz, jaro64 napisał:

Ja dostale 12/3 za 100zl. + VOD 3 mce.

 

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

obecnie posiadam pakiet Familijny HD (w opcji elastycznej, więc mogę zmienić na Rodzinny HD) + Cinemax HD + Eleven za 60 zł miesięcznie (w tych 60 zł + 5 zł za zamontowanie anteny). Jak wiadomo drogo, o czym doskonale wiem. Na drugim telewizorze mam nc+ na kartę (Start+), więc miesięcznie wydaję 85 zł za przeciętną ofertę programową. Zgroza. Umowę mam jeszcze przez rok.

 

Rozważam aneks do umowy z CP i rezygnację z nc+ na kartę. Interesuje mnie pakiet sportowy za 60 zł (Rodzinny HD + Cinemax + Eleven + Polsat Sport Premium). Chciałbym poradzić się najpierw Was, zanim zgodzę się na coś głupiego dzwoniąc na infolinię:

 

  • Dostanę umowę na 24 miesiące? Wszak prawa do LM i LE są już tylko na 2 sezony. 
  • Ten pakiet za tę cenę jest dla mnie dostępny?
  • Muszę oglądać na dwóch telewizorach (ja z żoną na jednym i dzieci u siebie na drugim). Dzieciakom wystarczy pakiet Rodzinny HD (w CP oglądają JimJam, Disney XD, Nickelodeon, TVP APC). Moje pytanie brzmi, czy taniej wyjdzie zakup Multiroom, czy druga umowa z drugim dekoderem na Rodzinny HD (20 zł/mc)? Konwerter Twin i tak mam. A może jakieś inne rozwiązanie?

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Jeszcze dodam, że obecnie posiadam dekoder HD 5500 s. I taki sam może być drugi (poradzę sobie z autoryzacją).

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet który wymieniłeś jest dostępny dla nowych abonentów ,więc dla stałych również powinien być w umowie na 2 lata z PSP. Jest jedno ale. Masz rok do końca umowy. Nowi dostają 3 miesiące gratis , a przy przedłużeniu umowy na 2 lata można wyciągnąć 6 miesięcy gratis. Kolejna sprawa to multiroom. Co pewien czas musisz przekładać kartę w celu aktywacji dekodera. Taka sytuacja ,oglądasz mecz a tu dziecko z płaczem wpada do pokoju bo ma czarny ekran a tam krasnal zdobywa górę smoków i to jest ważniejsze od Twojego meczu.Tutaj musisz sam przekalkulować czy lepiej dobrać multiroom do swojego pakietu ,czy podpisać drugą  umowę a po jej zakończeniu podpisać nową na Rodzinny HD za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle zdecydowałem, że chyba najlepiej będzie tak:

 

  • przez wakacje zostawię nc+
  • W sierpniu kupię nową umowę, z pakietem sportowym za 60 zł
  • W styczniu złożę rezygnację z dotychczasowej umowy z CP i doprowadzę do sytuacji, że będę miał Rodzinny HD za 5 zł

To chyba najrozsądniejsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam pakiet:

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • Pakiet dodatkowy: Multiroom HD koszt 70 + multiroom 5zł  umowa 15/3 wypowiedzenie złożone.Czy mogę coś więcej wynegocjować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD za 5 złotych jest tylko bez wymiany. Jeśli to twój cel proponuję aneks w normalnej cenie 20 zł wariant 15/1 lub 12/1 z wymianą na moduł, później jak w ICOK będzie 5 miesięcy do końca da radę już na module CAM zrobić Rodzinny HD za 5 po złożeniu wypowiedzenia i kontakcie z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam rodzinny HD + cinemax hd + Eleven sports HD za 30 zł/miesiąc (umowa 24/6). Chce przejść na pakiet rodzinny HD za 5 zł/miesiąc. Czy możliwe to będzie 6 miesięcy przed końcem umowy czy dopiero 4 miesiące przed jej końcem? Nie wiem czy traktują to jako zmniejszenie pakietu, "podstawę" mam niby taka samą na jaką chce przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...