Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A, umowę zawarłeś przed czy po piątym maja?

A jakie to ma znaczenie?

 

Ano takie, że TVN+1 musi nadawać do końca roku z powodu zobowiązań wobec reklamodawców. Gdy te wygasną będzie można bez konsekwencji wyłączyć kanał. A wówczas abo CP, którzy zawarli umowy po 5 maja br (od tego dnia TVN+1 jest w ofercie od familijnego w górę) będą mogli złożyc wypowiedzenia i bezkarnie rozwiązac umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, umowę zawarłeś przed czy po piątym maja?

A jakie to ma znaczenie?

 

Ano takie, że TVN+1 musi nadawać do końca roku z powodu zobowiązań wobec reklamodawców. Gdy te wygasną będzie można bez konsekwencji wyłączyć kanał. A wówczas abo CP, którzy zawarli umowy po 5 maja br (od tego dnia TVN+1 jest w ofercie od familijnego w górę) będą mogli złożyc wypowiedzenia i bezkarnie rozwiązac umowę

 

 

zigniew J podaj źródło tej informacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła niestety nie mogę podać ale bez obaw. Pozostaje jednak kwestia umowy z CP, a mianowicie czy na TVN+1 została zawarta umowa na czas określony (jaki? 2 lata?), jaka jest wysokość ewentualnej kary, gdyby umowa rzeczywiście dotyczyła także i tego kanału (w co jednak trudno jest uwierzyc)? W jakim zakresie w przypadku sprzedaży paczki TVN nowy podmiot nabywający pakiet większościowy związany jest umowami zawartymi przez poprzedniego właściciela?

Osobiście uważam, że TVN+1 to był bonus dla CP, ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarło na moją skrzynkę pismo informujące o wprowadzeniu na polski rynek szerokopasmowego mobilnego internetu w technologii LTE oraz zachęcenie do oferty. Dostałem również tajemniczą ulotkę która prezentuje się tak:

 

cpsigipng_rppxhrp.png

 

I tu pojawia się moje pytanie czy mam to żelazkiem przejechać aby coś się pojawiło? Czy jest to po prostu czysty notatnik z ciekawą okładką? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe promocje utrzymaniowe w Cyfrowym Polsacie

 

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, wprowadza do swojej oferty nowe promocje utrzymaniowe. Wśród zmian miedzy innymi nowy Pakiet Rodzinny HD na dekoderze głównym oraz Multiroom SD.

Od 3 listopada 2011 roku w Cyfrowym Polsacie obowiązywała będzie nowa oferta utrzymaniowa. W ramach oferty dekoder HD Sagem ESI88 z dyskiem twardym dostępny będzie od 1 zł (i 5 zł miesięcznie czynszu) w Ofercie Premium (minimalny Pakiet Familijny HD + HBO i Cinemax) od 1 zł (przy czynszu 5 zł miesięcznie).

 

 

Z kolei dekoder HD 5000 z dyskiem twardym dostępny będzie od Oferty Premium do Pakietu Familijnego HD od 1 zł (czynsz 5 zł miesięcznie) przy Pakiecie Familijnym HD +2 z możliwością zejścia do Pakietu Familijnego HD.

 

Kolejna zmiana to pojawienie się nowego Pakietu Rodzinnego HD na dekoderze głównym. Z kolei dotychczasowy Pakiet Rodzinny HD dostępny na dekoderze dodatkowym zmieni nazwę na Pakiet Mini Extra HD.

 

Dodatkowo abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość skorzystania z ofert utrzymaniowych z opcją Multiroom. Zmianie ulega opłata za usługę Multiroom SD w ofercie Premium (0-10 zł w zależności od wielkości pakietu).

 

 

za:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz jak rozumiem Rodzinny wchodzi jako pełnoprawny pakiet do oferty, podpisałem niedawno umowę 18 miechów na Mini HD (4 m-ce Familijnego jako bonus i potem decyzja czy schodzę niżej czy zostaje przy wyższym pakiecie).

 

Czy mogę teraz wejść na Rodzinny HD czy pozostaje mi decyzja Familijny HD - Mini HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...