Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie czy sie mi oplaca przyslali mi umowe abonamecka na ich wszystkie kanały premium za 99,90 wtym 6 miesiecy okrez rabatowy to 79.90 a potem 99.90 i mam pytanko czy sie oplaca i podpisywac czy pozostac przy swoim jakim mam teraz

i ja na 18 miesiecy mam umowe jak to popisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie czy sie mi oplaca przyslali mi umowe abonamecka na ich wszystkie kanały premium za 99,90 wtym 6 miesiecy okrez rabatowy to 79.90 a potem 99.90 i mam pytanko czy sie oplaca i podpisywac czy pozostac przy swoim jakim mam teraz

Widzę , ze kledze już przysłali propozycję, ja dzwoniłem w tej sprawie do CP, i też dowiedziałem się o takiej ofercie, ew. dodatkowo dekoder sd z pakietem rodzinnym hd 7 mies bez opat potem bodaj, że 4,5(um 31 mies),tak jak pisał @swojadroga ale miła poni mówiła że może by poczekać do listopada MR. i z tego co piszą na forum MR ma być już lada chwila- było by too kożystniejsze(szkoda że bez dekodera HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka koledzy. Te cenniki, promocje i inne bajery CP robią się coraz bardziej popier..., że nie łapię, o co chodzi, a mam pewien problem.

 

Chcę nabyć drugi dekoder z jakimś małym, niedrogim pakietem (tak dla żony, żeby mogła odczepić się od głównego telewizora ze swoimi serialami w trakcie np. meczów).

 

Mam umowę już po okresie promocyjnym (Stary Fam + pakiet HD + pakiet HBO). Umowa skończyła mi się chyba w czerwcu lub lipcu.

 

Boję się ją wypowiadać, bo nie przyjmuję do wiadomości możliwości zwrotu dekodera Samsung H370G. Sagemcoma ESI mają moi rodzice i niestety do Samsunga mu daleko. ESI wiesza im się jak pies i i z nagrywaniem nie jest za słodko- dużo błędów. Takiej niedoróbki nie potrzebuję.

 

Co mogę teraz zrobić, aby zatrzymać Samsunga i dobawić drugi dekoder na mały pakiet? Dekoder może być SD, może być też np. HD5000 (telewizor mały, więc dekoder HD nie za bardzo potrzebny). Czy mogę jakoś skorzystać z ich "multiroomu"? Multioferta odpada, bo zasięgu internetu nie mam. Czy zostaje mi tylko nowa, oddzielna umowa? Czy może jest jakaś szansa dobrania drugiego dekodera po mniejszych kosztach?

 

Dodam jeszcze, że nie chcę się wiązać na długie okresy, bo za rok-półtora zmieniam mieszkanie na duży dom i pewnie pójdę w full pakiet Cyfry i Clona+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.11.2011 wysyłam wypowiedzenie w związku z planowanym zakończeniem emisji tvn hd + 1... orientuje się ktoś czy w ofercie przedłużeniowej jest aktualnie opcja familijny hd + 2 pakiety dodatkowe gratis przez 3 miesiące a później obowiązowy familijny hd (albo coś w tym rodzaju) i opłata za wypozyczenie dekodera przy umowie na 15 miesięcy?

 

jeśli tak to proszę zarysowanie takiej oferty abym mógł przygotować się do rozmowy z telemarketerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jeżeli się ma dekoder z Polsatu z wypowiedzianą umową, to czy gdyby się chciało z powrotem zawrzeć umowę jest konieczność zapłacenia za ponowną aktywację ? ,może ktoś wie jak to wygląda i pytanie zasadnicze czy taki ewentualny manewr ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W grudniu kończy mi się umowa z CP. Przejrzałem wątek, ale nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie czy mogę coś jeszcze utargować. Obecnie mam:

- Pakiet Familijny,

- Pakiet Relax Mix,

- Pakiet Dodatkowy PSP HD,

- dekoder Samsung DSB-H370G.

za który płacę 63,80 zł, a po terminie umowy mam płacić 67,80 zł.

Dzwoniła "miła" Pani z propozycją przedłużenia umowy w pakiecie Premium plus dodatki: Extra HD + Sport HD + Katalog Filmów VOD + HBO Cinemax HD bez upgrade sprzętu (interesuje mnie to).

Propozycja CP to przez 10 miesięcy płacę 59,90 zł, a później 89,90 zł z możliwością rezygnacji z dodatków - umowa na 36 miesięcy.

Wracając do pytania, czy da się coś utargować czy to już max, a może poczekać na promocje świąteczne innych platform, ale jeszcze zostaje okres wypowiedzenia 3 miesiące, więc i tak do lutego jestem związany z CP?

 

Pozdrawiam

M..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła pani zaproponowała mi dzisiaj umowę na 36 mies.: dekoder pozostaje ten sam, przez 10 mies. 79.90(premium) potem zejscie do 89.90, lub zostanie przy premium 99,90.

Gdy zapytałem o MR, odparła, ze tej opcji jeszce u nich nie ma, jest tylko w APS-ach, wspomniała coąś, że ten mój dotychczsowy dekoder(echostar E-400) był by jako ten dodatkowy, co wydało mi sie dośc podejażne :roll: Rozmawiałem z panią z centrum utzrzymania abonenta. Umowa kończy mi się 4 lutego, więc mam jeszcze chwilkę, a na pytanie co z 3 mies. okresem wypowiedzenia(na wstępie zapytała mnie czy wysłałem pismo), odpowiedziała, że ew. musi dotrzeć przed 4 lutego i ew. o te miesiące przedłuży mi sie umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...