Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyliśmy umowę z CP na 15mc. 3mc gratis pakietu familijnego z 2 opcjami dodatkowymi, a potem familijnyHD plus jeden pakiet ze zobowiązaniem do końca umowy za 59.90.

Do tego ten ich dekoder za 1pln.

 

Oferta złożona przez konsultanta, po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Wcześniejsze oferty makabryczne, praktycznie żadnych rabatów.

Dla mnie najważniejsze, że jest możliwie krótka umowa i tylko 12 miesięcy płacenia. Wcześniej posiadaliśmy zwykły familijny za 37pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem specjalnie do dystrybutora gdzie maja sprzedaz multioferty oraz internetu cyfrowego polsatu. Po wprowadzeniu moich danych nie wyswietlila sie zadna oferta PREMIUM. Jedynie oferty z pakietami dodanymi. Mimo iz zdaje sobie sprawe iz w mojej lokalizacji nie ma zasiegu internetu polsatu to przeciez kupujac oferte mobilnego internetu nie jest powiedziane ze tam gdzie jestem zameldowany bede z niej korzystal. Oczywiscie system Polsatu nie pozwalal przedluzyc umowy z internetem. Dam sobie spokoj z ich multioferta. Powiedzcie mi zatem co moge utargowac dla oferty PREMIUM jesli zadzwoni konsultant. Dzis proponowala mi Pani 29 miesiecy chyba 10 lub 11 miesiecy abonament 89.90zl pozniej 99.90zl czy mozna lepiej ?Inne dlugosci umow inne dlugosci gratisow i nizsza cena miesiecy z upustem. Dziekuje za odpowiedz. Nie mam sily do tych ich systemow .... Najgorsze jest to ze sie 50 km przejechalem (wczesniej dzwonilem pytalem czy moge u nich taka oferte nabyc ) . W moim miescie nie maja mozliwosci sprzedazy multioferty z internetem. Czy po podpisaniu umowy na premium mam mozliwosc dobrania pozniej internetu bez przedluzania umowy ? (oplata w ramach abonamentu za telewizje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu spróbował jeszcze raz, i poproś żeby konsultant sprawdził opcję Fam+1 i w nawiasie powinno być PREMIUM. Tak żeby nie sprawdzał samego Premium, bo nic nie znajdzie. Co jak co ale oferty na Premium ma prawie każdy tyle, że od niedawana lekko zmieniła się pakietyzacja przy przedłużeniach i Multi. Z premiuma w tych opcjach możesz przejść na FAM-HBOCinemax+1 dodatkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem specjalnie do dystrybutora gdzie maja sprzedaz multioferty oraz internetu cyfrowego polsatu. Po wprowadzeniu moich danych nie wyswietlila sie zadna oferta PREMIUM. Jedynie oferty z pakietami dodanymi. Mimo iz zdaje sobie sprawe iz w mojej lokalizacji nie ma zasiegu internetu polsatu to przeciez kupujac oferte mobilnego internetu nie jest powiedziane ze tam gdzie jestem zameldowany bede z niej korzystal. Oczywiscie system Polsatu nie pozwalal przedluzyc umowy z internetem. Dam sobie spokoj z ich multioferta. Powiedzcie mi zatem co moge utargowac dla oferty PREMIUM jesli zadzwoni konsultant. Dzis proponowala mi Pani 29 miesiecy chyba 10 lub 11 miesiecy abonament 89.90zl pozniej 99.90zl czy mozna lepiej ?Inne dlugosci umow inne dlugosci gratisow i nizsza cena miesiecy z upustem. Dziekuje za odpowiedz. Nie mam sily do tych ich systemow .... Najgorsze jest to ze sie 50 km przejechalem (wczesniej dzwonilem pytalem czy moge u nich taka oferte nabyc ) . W moim miescie nie maja mozliwosci sprzedazy multioferty z internetem. Czy po podpisaniu umowy na premium mam mozliwosc dobrania pozniej internetu bez przedluzania umowy ? (oplata w ramach abonamentu za telewizje)

 

Jak najbardziej powinna być możliwość przedłużenia umowy na pakiet premium z internetem. Powinna zostać wybrana oferta premium elastyczna (max abonament 99.90 min 89.90)

W tym 5 gb internetu za darmo. W systemie wyświetla się że nie masz zasięgu w miejscu którym mieszkasz ale umowę jak najbardziej można podpisać, nie ma wpływu to czy jesteś w zasięgu czy nie. po przedłużeniu umowy niestety nie będziesz mógł dobrać darmowych 5 gb :( Darmowe 5 gb tylko otrzymujemy przy przedłużeniu umowy. Umowę na multiofertę można podpisać tylko w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj po długich bojach doszedłem do porozumienia z CP nt. przedłużenia umowy. zgodziłem się na umowę 15 miesięcy, z tego 3 miesiące zupełne 0 pln za wszystkie pakiety ( podobno włącznie vod-ale akurat to mnie nie interesuje), po 3 miesiącach zejscie na familijny HD (możliwość włączenia któregoś z pakietów w każdej chwili), dekoder HD5000 za 29 pln aktywacji na udostępnienie, przesyłka kuriera 17pln z groszami. po podliczeniu całych kosztów średnio pakiet familijny HD wyjdzie 35 pln. na dzień dzisiejszy w zupełności mi to wystarcza i już nie chciało mi się z CP negocjować bo to bardzo męczące zadanie.

pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcem grudnia mojemu dziadkowi kończy sie umowa

podpisana na 3 lata

pakiet za 19,90 - chyba ten najmniejszy

 

mam pytania:

kiedy można coś negocjować w CP ?

czy robi sie to poprzez infolinie czy może mam podejść do punktu CP w jakimś markecie ?

co aktualnie można wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS oraz w TCOK można negocjować warunki. Kwestia czy z wymianą dekodera czy przy pozostaniu z obecnym dekoderem. Przy obecnym dekoderze da się na pewno obniżyć cenę do 14,90zł przy tej samej liczbie kanałów (po promocji w postaci pakietu Familijnego HD). Przy wymianie na dekoder HD cena się utrzyma 19,90zł (dochodzą Polsat HD, TVN HD, TVN+1 HD, TVP HD). Na początek również pakiet Familijny HD. Z wymianą dekodera nie wynegocjujesz na pewno 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę liczyć na podobne warunki (moduł na własność, familijny hd, do końca umowy mniej niż rok), co mój ojciec przy przedłużaniu? Dostał on extra hd, sport hd przez pół roku za 0 zł. przy umowie na 15 miesięcy bez dekodera (obecnie płaci dodatkowo 5 zł. miesięcznie za echostara hds-400).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zalatwic sprawe przedluzenia umowy z Multioferta. Dostalem 11 miesiecy za 59zl Pakiet Premium + internet podstawowy 5GB (modem LTE) + dodatkowy dekoder z Pakietem Rodzinny HD za 4,9zl (11 gratis). Po 11 miesiacach cena za to wszystko 99zl + 4,9zl za pakiet rodzinny HD. Zeby podpisac umowe na internet musialem podac adres w miejscowosci w ktorej juz jest swiadczona ta usluga, mimo iz jest to internet mobilny wiec teoretycznie nikogo nie powinno interesowac gdzie bede z niego korzystal. Udalo sie jednak ominac te zawilosci w systemie CP. Moje pytanie natomiast dotyczy dekodera dodatkowego. Dostalem dekoder SD M100. Zapewne juz po wszystkim ale czy istanieje mozliwosc wymiany tego dekodera na HD z doplata z mojej strony. Wiadomo ze 4,9zl to dobra oferta programowa i oplacalo sie jesli taka jest mozliwosc skorzystac z niej. Jednak w chwili zawierania umowy nie mialem czasu ani mozliwosci by jezdzic i szukac innego dystrybutora, ktory poszedl mi na reke przy zakupie internetu. (jak pisalem wyzej byl z tym problem). Jaki zatem mam mozliwosci ? Czy jest jeszcze taka mozliwosc by wymienic dekoder na HD? Jest tam zdaje sie 4 programy HD : POLSAT HD, TVN HD , TVN HD +1, TVP HD. Wiec warto by skorzystac z takiej opcji. Gdyby Polsat nie parowal sprzetu to nie byloby problemu. Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kontynuacji umowy drugi dekoder wydawany klientowi to tylko dekoder SD (przeważnie M100).

 

Dekoder HD z pakietem Rodzinnym HD (dodatkowy dekoder) tylko można uzyskać jeśli dotychczas miało się dekoder HD i przy podpisywaniu aneksu stary dekoder HD wymieniamy na nowy dekoder HD lub na Sagemcom (kosztem 3 miesięcy promocji). Stary dekoder staje się dekoderem dodatkowym a nowy dekoderem, dekoderem głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ofertę po wysłaniu wypowiedzenia:

 

 

 

Podmiana na dekoder udostępniony CPT HD 5000

 

Nie później niż na trzy Okresy Rozliczeniowe przed upływem Okresu Podstawowego, Abonent jest uprawniony do złożenia oświadczenia na piśmie, iż wyraża wolę, aby Umowa Abonencka w odniesieniu do świadczenia usługi dodatkowej wygasła z ostatnim dniem Okresu Podstawowego, w przeciwnym razie ulega ona przedłużeniu na okres kolejnych 12 miesięcy;

 

Okres promocyjny Pakietów:

 

 

 

3 mc-e pakiet Premium (Pakietu Familijnego HD, Extra HD, Sport HD , HBO HD, Cinemax HD + sVOD) gratis

 

 

 

Umowa na okres 29 m-cy;

 

Aktywacja - 1 zł;

 

Brak opłaty miesięcznej z tytułu udostępnienia dekodera

 

Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny HD + 1 Pakiet Dodatkowy +HBO Cinemax HD.

 

Możliwość dokonywania wielokrotnych zmian zakresu świadczonych Usług w trakcie trwania Umowy Abonenckiej polegających na zamianie Pakietu Familijnego HD + Extra HD, Sport HD , HBO HD, Cinemax HD + sVOD na:

 

Pakiet Familijny HD + 1 Pakiet Dodatkowy (Extra HD lub Sport HD) + HBO Cinemax HD

 

– ze skutkiem od kolejnego Okresu Rozliczeniowego, ale nie wcześniej niż od pierwszego Okresu Rozliczeniowego następującego po zakończeniu okresu promocyjnego;

 

Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 4 Okresu Rozliczeniowego):

 

 

 

Pakiet Premium – 99,90 zł

 

Familijny HD+1 Pakiet Dodatkowy + HBO Cinemax HD – 89,90 zł

 

 

 

Koszt przesyłki – 17,32 zł

 

 

 

Oferta II:

 

 

 

Udostępnienie dekodera HD Sagem ESI 88 + udostępnienie dysku twardego

 

Cena dekodera – 99 zł;

 

Brak opłaty miesięcznej z tytułu udostępnienia dekodera;

 

Koszt przesyłki dekodera – 17,32 zł;

 

Umowa Abonencka na Okres Podstawowy 29 m-cy;

 

Nie później niż na trzy Okresy Rozliczeniowe przed upływem Okresu Podstawowego, Abonent jest uprawniony do złożenia oświadczenia na piśmie, iż wyraża wolę, aby Umowa Abonencka w odniesieniu do świadczenia usługi dodatkowej wygasła z ostatnim dniem Okresu Podstawowego, w przeciwnym razie ulega ona przedłużeniu na okres kolejnych 12 miesięcy;

 

 

 

Okres promocyjny:

 

 

 

3 mc-e pakietu Premium (Pakietu Familijnego HD, Extra HD, Sport HD , HBO HD, Cinemax HD + sVOD) gratis

 

 

 

Możliwość dokonywania wielokrotnych zmian zakresu świadczonych Usług w trakcie trwania Umowy Abonenckiej polegających na zamianie Pakietu Familijnego HD + Extra HD, Sport HD , HBO HD, Cinemax HD + sVOD na:

 

Pakiet Familijny HD + 1 Pakiet Dodatkowy (Extra HD lub Sport HD) + HBO Cinemax HD

 

– ze skutkiem od kolejnego Okresu Rozliczeniowego, ale nie wcześniej niż od pierwszego Okresu Rozliczeniowego następującego po zakończeniu okresu promocyjnego;

 

Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 4 Okresu Rozliczeniowego):

 

 

Pakiet Premium – 99,90 zł miesięcznie

 

Familijny HD+1 Pakiet Dodatkowy + HBO Cinemax HD – 89,90 zł miesięcznie

 

OFERTA GORSZA NIŻ BYM PODPISAŁ NOWĄ UMOWĘ(A JESTEM NIE RACZEJ BYŁEM ICH ABONENTEM PONAD DWA LATA!CO O TYM SĄDZICIE,WYTARGUJĘ COŚ LEPSZEGO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie, umowa kończy mi się 4 lutego 2012r.(24 mies.), jeżeli jej nie wypowiem(3 mies. okres) to przechpdzi na okres dodatkowy tj. 12mies. i teraz co zrobić- zamierzam dalej kontynuować umowę, chciałbym wziąśc wziąśc sobie może inny pakiet-wyższy(teraz fam. +r. mix + Hbo), + do tego mnoże bliżej świąt doszła by opcja multiroomu dla stałych abo., mam wypowiadać za niedługo umowę, czy czekać np. do świat i wtedy sobie przedłużyć na kożystniejszych warunkach, czy może bedzie tak , że jak nie wypowiem w odp. czasie przejdzie z automatu na dodatkowe 12 mies na dotychczasowych warunkach, trochę te zapisy w reg. nie bardzo rozumiem :?:shock:

Z góry dzięki za pomoc i wytłumaczenie co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę zrobić tak, że zadzwonię teraz do CP z zapytaniem o ofertę utrzymaniową? Czy mogą mi wtedy zaproponować coś takiego jak opisane jest tutaj: viewtopic.php?f=7&t=7424&start=1485 Czyli w mojej sytuacji, chiałbym pakiet najwyższy jak rozumiem umowa na 36 mies. przez 7 mies płacę 78 z groszami potem 99 z groszami, obecny mój dekoder to echoś 400E- stał by się dek. dodatkowym na którym chciałbym mieć fam. hd- cena by była przez cały czas umowy 4,9?

Wtedy dali by mi nowy dekoder hd 5000 lub sagemcom, o hd 5000 nie słyszałem za dużo pochlebnych uwag, sagemcom z dyskiem był by za dodatkową mies opłatą? - tego bym nie chciał. Czyli na konie ja rozumiem to tak : umowa na 36 mies pakiet premium- 78 z groszami przez pierwsze 7 mies. potem 99 zł. dekoder dodatkowy(mój dotychczasowy) z pakietem Familijny hd za 4,9 (przez cału czas trwania umowy?)z umową na 31 mies. Jeżeli by to tak miało wyglądać to nie było by to najgorsze :roll:

Wiem że jak bym wypowiedział umowę, podpisał nową- dochodził by wtedy multiroom za 0 zł przy pakiecie premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar HDS-400E podmieniasz na HD5000 lub Sagemcom ESI-88, a Echostar zostaje u Ciebie jako dodatkowy dekoder z pakietem Rodzinnym HD (Nie Familijnym HD!) Tutaj sprawdź jakie kanały są w pakiecie Rodzinnym HD;

Na HD5000 lub Sagemcom masz Premium w cenie z rabatem przez 7 miesięcy (79,90zł jeśli obecnie masz Familijny z dwoma pakietami dodatkowymi, 59,90zł jesli obecnie masz Familijny i jeden pakiet dodatkowy lub 39,90zł jeśli obecnie masz Familijny), od 8 miesiąca płatność za Premium 99,90zł;

Na Echostarze HDS-400E masz pakiet Rodzinny HD przez 7 miesięcy za darmo, od 8 miesiąca płatny 4,90zł;

HD5000 dostaniesz za 1zł lub Sagemcom za 49zł (bez czynszu);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...