Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy oferty na urodziny czymś się różnią od tych na przedłużenie, oprócz 100 zł, które proponują w mailu? Obecnie mam Premium Max z Evo + multiroom za 104,90 zł.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do końca umowy pozostało 6 miesięcy. Posiadam wariant 15/1 ponieważ dobierałem EVOBOXa z Multiroomem.

Obecnie mam:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD
To wszystko za 80 PLN miesięcznie.
Proszę o pomoc co mogę wynegocjować po złożeniu wypowiedzenia w tej kwocie lub ewentualnie czy mogę zyskać coś podobnego w niższej cenie? Ewentualnie interesuje mnie jeszcze dobranie kanałów HBO.
Proszę o pomoc, od wielu lat korzystam z CP i jeszcze ani raz nie negocjowałem oferty.
Co najkorzystniejszego mogę zyskać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie:

obecna umowa (12/3) Premium Max za 100 - 6 m-cy do końca - wypowiedzenie dostarczone

Oferta:

Premium Max 15/1 z wymianą dekodera na Evobox PVR (aktywacja 49)  za 100/m-c

lub

Premium Max + PSP 24/4 z wymianą dekodera j/w (aktywacja 1) za 110/m-c

Umowa podpisywana u kuriera przy odbiorze dekodera, więc niby 14 dni na odstąpienie - ciekawe czy wtedy odeślą mi stary dekoder?

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższej przyszłości będzie można oczekiwać jakiś ruchów ze strony CP w kwestii dekoderów i oferty? Najbardziej interesuje mnie kwestia multiroom po sieci (ale z dekoderem z dyskiem, nawet z tymi co mam, byleby po sieci), a także oferty na pakiety z Ligą Mistrzów w przypadku krótszych umów (12 i 15 msc.), trochę również kwestia dekodera 4K. Ktoś ma jakieś przecieki i zechciałby się podzielić, nawet w postaci jakiś zdawkowych informacji, że coś jest planowane (np. w 2 połowie roku) lub nie jest planowane ? Jeśli cokolwiek byłoby wiadomo to łatwiej wybrać odpowiedni wariant długości umowy ?

Edytowane przez kubus.kul
małe poprawki stylistyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tej chwili standard. tj. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 60 zł.

Mógłby ktoś napisać jak wyglądają możliwe opcje z HBO właśnie do kwoty 60zł? Chcielibyśmy zrezygnować ze zbędnych pakietów/kanałów na rzecz HBO. Papier wysłany. :)

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nitsurc napisał:

Czytam to forum cały czas od około 20 stron i zawsze dokładnie czytam, ale nie wiem, o co chodzi, niestety.  ?

Jeżeli czytasz to forum a w zasadzie ten dział dokładnie,to do tej pory znalazłeś wzór wypowiedzenia umowy ,wydrukowałeś/napisałeś takie samo wypowiedzenie wraz ze swoimi danymi i danymi dekodera,którego wypowiedzenie obowiązuje,podpisałeś go i zaniosłeś do punktu.Tam bez względu na czas do końca umowy powinni takie wypowiedzenie przyjąć pod warunkiem że w wypowiedzeniu jest formuła,pisze z pamięci-z końcem okresu podstawowego umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia określonych  w regulaminie. Poza tym  warunki bez wymiany sprzętu praktycznie się nie zmieniają.Gorzej jest z wymianą sprzętu lub ze smartdomem.Osobiście omijam punkty APS aby się z nimi nie "szarpać"i wysyłam pisma pocztą priorytetem.

Jak już przedłużysz umowę,napisz co udało Ci się ugrać/wynegocjować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś aktualna rozpiska ofert w różnych konfiguracjach dla przedłużających umowę? Jeśli obecnie mam abo za 75 zł w tym multiroom za 5 zł to przy obniżeniu abonamentu też będzie 5 zł za multi? Jak na dzień dzisiejszy wygląda wymiana dekoderów? Mam PVR 7000 i HD 5500s. A jak wygląda wymiana na zestaw Evobox? Czy dalej obowiązuje czynsz za Evobox? Oczywiście wypowiedzenie wkrótce będzie wysłane. Mam jeszcze 8 m-cy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2019 o 12:51, kaykay napisał:

Witam, w tej chwili standard. tj. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 60 zł.

Mógłby ktoś napisać jak wyglądają możliwe opcje z HBO właśnie do kwoty 60zł? Chcielibyśmy zrezygnować ze zbędnych pakietów/kanałów na rzecz HBO. Papier wysłany. :)

 

Odpowiadając sobie :) Czy najbliższą opcją spełniającą moje wymagania będzie Familijny Max HD za 30zł i do tego pakiet HBO za 35zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...