Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.12.2018 o 14:04, Nitsurc napisał:

Jeszcze takie jedno pytanie mam. Czy oni (Cyfrowy Polsat w rozmowie telefonicznej) sami mi zaproponują ten pakiet familijny HD za 20zł czy sam będę im musiał to mówić?

 

Zaproponują ci ale drożej ;)

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Pakiet Rodzinny HD na czas nieokreślony. Planuję poszerzyć do  Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + PSP + Eleven +3x Multiroom. Co można ugrać?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie też),

Mam w CP TV ponad 10 lat, ostatni aneks z 13.01.2018r. - do końca umowy pozostało jeszcze 13 mies., zobowiązanie za 60 zł (Familijny Max HD - 30 zł, Multiroom x1 - 10 zł, Film HD Sport HD i Cinemax HD - 20 zł).

Od 2 mies. CP katuje mnie SMS dot. Ligi Mistrzów i zachęca cyt.: Wybierz oferte z pakietem Polsat Sport Premium i ogladaj nawet 12 mies. bez dodatkowych oplat'

Czy w mojej sytuacji (13 mies. do końca umowy) jest sens dzwonić do nich w sprawie tej oferty. Obecnie nie mam kanałów na których pokazują LM, a także nie mam nic z Eleven. Jest szansa coś ugrać w takiej sytuacji bez zwiększania zobowiązania miesięcznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, OlafS napisał:

Jak wypowiesz(a możesz nawet jutro) to DUK ci głowy nie urwie, jak się z konsulem nie dogadasz to w rozmowie z nim możesz wycofać wypowiedzenie i temat się zakończy dalszym trwaniem obecnej.

 

Mi powiedziano że nie można telefonicznie wycofać wypowiedzenia. Trzeba to zrobić na piśmie. Ściema konsultanta, czy tak jest rzeczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kubus.kul napisał:

Mi powiedziano że nie można telefonicznie wycofać wypowiedzenia

Chyba z powodu sylwestrowo-noworocznych zaburzeń równowagi elektrolitów trochę ci namąciłem. :oops:

Faktycznie trzeba zanieść lub wysłać papierowe, a konsultant anuluje to złożone, gdy dogadamy z nim aneks z nowymi warunkami do aktualnej umowy.

Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, swojadroga napisał:

W SMS proponują Ci umowę na 36 miesięcy i 12 miesięcy pakietu Polsat Sport Premium gratis. Tylko pakiet Polsat Sport Premium gratis!

Za pół roku dopiero się zaczną ciekawsze oferty z pełnym gratisem.

Dzięki za konkretną odpowiedź. Ofertą jedynie z Polsatem Sport Premium i zobowiązaniem aż na 36 mies., nie warto sobie zawracać głowy.

Dopytam, pojawienie się ciekawszej oferty za pół roku jest związane z jakimś konkretnym wydarzeniem czy też po prostu taka strategia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ide do punktu CP zanieść wypowiedzenie. Więc jeszcze pisze żeby się upewnić co muszę zrobić. Mam ofertę Rodzinny HD + Eleven + Multiroom x1 płacę 35zł miesięcznie. 

1. Idę do punktu CP i (no właśnie tu mam pytanie, czy muszę iść i powiedzieć np. Chciałbym wypowiedziec umowę... Czy muszę jakiś list napisać i im to dać?)

2. W domu dzwonie do Cyfrowego Polsatu z pytaniem czy wypowiedzenie doszedło, jak powiedzą ze tak to mowie że mogę przedłużyć umowę jak będę miał Familijny HD + Eleveny + Multiroom x1 za 35zł

Tyle? I proszę o odpowiedz na pytanie w nawiasie z 1 punktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem 18.12.

Dzwonili z DUK ze trzy razy, ostatnio 21.12 ale nie mogłem odebrać telefonu.

 

Od tego czasu zero kontaktu. Zadzwonią jeszcze czy sam mam tam dzwonić (nie mam nr tel)?

5.01 zaczyna się nowy okres rozliczeniowy, więc wolałbym przedłużyć umowę jak najszybciej by załapać się na darmowe miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam Premium max, 3 x MR, abonament rabatowany(smart dom) do kwoty 69.99 zł do końca umowy pozostało mi 15 miesięcy.Kiedy najlepiej dać wypowiedzenie.Zjechać z ceny pewnie nie zjadą ale ile mogę ugrać darmowych miechów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, pado7 napisał:

Wypowiedzenie złożyłem 18.12.

Dzwonili z DUK ze trzy razy, ostatnio 21.12 ale nie mogłem odebrać telefonu.

 

Od tego czasu zero kontaktu. Zadzwonią jeszcze czy sam mam tam dzwonić (nie mam nr tel)?

5.01 zaczyna się nowy okres rozliczeniowy, więc wolałbym przedłużyć umowę jak najszybciej by załapać się na darmowe miesiące.

Jeżeli zadzwonisz jutro to może od 5 stycznia będziesz miał nową umowę, może, dlatego że masz za krótki okres czasu i prawdopodobnie będziesz musiał opłacić jeszcze jeden miesiąc zanim umowa wejdzie w życie.Osobiście bym czekał na telefon z ich strony ale jest to tylko moje zdanie.

@Mako wypowiedzenie za 9 miesięcy najwcześniej ale czy masz stary smartdom  czy nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
11 minut temu, Mako napisał:

Witam wszystkich

Mam Premium max, 3 x MR, abonament rabatowany(smart dom) do kwoty 69.99 zł do końca umowy pozostało mi 15 miesięcy.Kiedy najlepiej dać wypowiedzenie.Zjechać z ceny pewnie nie zjadą ale ile mogę ugrać darmowych miechów??

Jeśli wypowiesz umowę i ja przedłużysz to zmienią Ci rabat na 25 zł. Tak więc 75 zł za Premium MAX i 15 zł za Multiroom co wyjdzie 90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wuzel napisał:

Jeżeli zadzwonisz jutro to może od 5 stycznia będziesz miał nową umowę, może, dlatego że masz za krótki okres czasu i prawdopodobnie będziesz musiał opłacić jeszcze jeden miesiąc zanim umowa wejdzie w życie.Osobiście bym czekał na telefon z ich strony ale jest to tylko moje zdanie.

@Mako wypowiedzenie za 9 miesięcy najwcześniej ale czy masz stary smartdom  czy nowy?

chyba stary (smartdom 4) aneks z dnia 15.10.2017r

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mako napisał:

chyba stary (smartdom 4) aneks z dnia 15.10.2017r

Smartdom 4 to może być ten najnowszy,sprawdź bo może być tak jak pisze @Krzysiek11:) i lepiej może będzie przekształcić umowę na czas nieokreślony.Jeżeli chciał byś przedłużyć umowę to po 15 lub 24 miesięcznej umowie powinieneś otrzymać 12 miesięczną w tym 3 miesiące gratis.Zależy na jakiego konsultanta trafisz.

@Nitsurc- Jutro idę do punktu CP zanieść wypowiedzenie - Idziesz zanieść ,czy rozmawiać.PISZESZ WYPOWIEDZENIE UMOWY w domu i zanosisz je do punktu lub wysyłasz pocztą priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam aktualnie pakiet: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD x1.

Umowa była na 24 miesiące. Płacę aktualnie 94,99 zł.

Umowa kończy się za 9 miesięcy. Właśnie złożyłem wypowiedzenie. Na co mogę liczyć? Zamierzam też wymienić dekodery.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dopiero za 9 miesięcy to w tej chwili raczej na nic. DUK ma oferty dopiero na 6 okresów przed końcem, raczej się teraz nie odezwą, ale jak na ICOK wyskoczy ci do końca umowy 7 (a faktycznie będzie sześć) to ewentualnie zadzwoń sam. Wtedy już coś ugrasz. Skoro jednak będziesz zmieniał dekodery to na pewno przynależy ci 15/1, ale możesz też 24/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, OlafS napisał:

Skoro jednak będziesz zmieniał dekodery to na pewno przynależy ci 15/1, ale możesz też 24/3.

 

@marek847 podaje, że obecną umowę ma na 24 miesiące.

Więc wymieniając dekoder na inny model, może teraz uzyskać również umowę typu 12/1. 8)  Oczywiście nie wcześniej, niż na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, tylko przy ofercie 12/1 kolega nie wymieni dekodera na Evobox PVR HD, a jedynie na zwykły dekoder CP HD, ewentualnie Evobox Lite HD, a najkrótszy aneks z wymianą na Evoboxa będzie w opcji 15/1. Co prawda, kolega nie napisał, jaki dekoder go interesuje, ale wydaje mi się, że jak wymieniać to już na Evoboxa PVR HD albo nie wymieniać wcale i w razie czego wymienić w APS bezpłatnie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...