Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coś i tu nie pasuje, wypowiedzenie masz wysłać na 3 miesiące przed końcem, czyli wrzesień, październik, listopad jeszcze musisz płacić, przy czym październik i listopad jako familijny na czas nieokreślony czyli 39,90zł, dopiero po tym okresie masz płacić 42,90zł za familijny prepaid, chyba że przed końcem listopada podpiszesz nową umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko pasuje, myślałem że wysłał wypowiedzenie dopiero teraz, chociaż osobiście wydaje mi się że przejście na czas nieoznaczony i dotrwanie tak do grudnia jest lepszym rozwiązaniem niż prepaid jeśli chodzi o oferty, kiedyś przy wyjściu z FTA to były dość słabe oferty.

 

Ostatnio jakaś akcja była ale tez szału nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedzi :brawo: . umowa kończy mi sie ostatniego września i tak jak kolega mówił chce jakoś dotrwać do grudnia i ofert świątecznych. więc chcę doładowywać konto bez podpisywania umowy i mam nadzieje ze będzie coś ciekawego na święta ( niekoniecznie od CP).

pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oferty utrzymaniowe Cyfrowego Polsatu z wymianą dekodera (umowa na 36 miesięcy):

upgrade100.jpg

 

oraz na drugi dekoder (umowa na 31 miesięcy) lub

 

DOTYCHCZASOWY DEKODER GŁÓWNY JAKO DEKODER DODATKOWY

Abonent podpisujący umowę utrzymaniową z wymianą dekodera głównego na HD będzie miał możliwość zachowania dotychczasowego dekodera głównego i korzystanie z niego jako dekodera dodatkowego.

Warunki takiej zmiany są następujące:

Umowa na dodatkowy dekoder na czas 31 miesiący,

Forma własności dekodera głównego, który staje się dodatkowym pod podpisaniu umowy pozostaje bez zmian,

Na dekoderze dodatkowym Pakiety kanałów dostępne będą w następujących cenach.

 

 

upgrade200.jpg

 

Abonent otrzyma 3 m-ce dłuższy gratis jeśli zmienia warunki umowy bez wymiany dekodera. Uwaga! Nowa pakietyzacja z obowiązkiem na pakiet Familijny HD dostępna jest tylko dla abonentów z dekoderem HD.

 

Dekoder HD za 1zł

Dekoder HD PVR (Sagemcom) przy Premium 49zł lub 1zł + 5zł czynszu po okresie promocji, przy Familijnym HD +1 lub +2 pakiety za 1zł + 5zł czynszu po promocji, przy Familijnym HD 49zł + 5zł czynszu po promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli do tej pory miałem familijny za 37,90 i chcę przedłużyć umowę to przy 36miesiącach i zmianie dekodera na hd pvr płacę za dekoder 49 (+ 5zł po upływie okresu promocyjnego za użyczenie) + 39.90 i przez pierwsze 7 miesięcy dostaję 2 "pakety dodatkowe" (przy umowie z jednym pakietem dodatkowym : według tabeli Umowa na HD +2 pakiet minimalny HD +1) i cena promocyjna to 39.90 na cane na całe 36m czy tylko na 7 a później 39,90 + cena za pakiet dodatkowy???

 

a jak to wygląda przy krótszej umowie ? czy istnieje opcja przedłużenia przykładowo na 15 misięcy z podmiana dekodera HD PVR i obowiązkowym familijnym HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś dostałem ofertę familijny hd za 40zł na 18 miesięcy w tym 4 pierwsze za cenę 15zł. Chyba coś słabo?

Mam teraz prepaid na familijny wcześniej familijny za 37,90zł był przez 29 miesięcy. dekoder Samsung H370G na własność wykupiony w lutym 2009 za 300zł.

Jestem ciekawe jaką powinienem dostać ofertę utrzymaniową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie familijny + pakiet hd za 15zl (modul cam), prawdopodobnie interesowałaby mnie oferta Premium (multioferta z internetem 5GB w ramach oplaty abonamentowej) . Nie interesuja mnie dokodery hd czy inne chce zostac przy module cam. Jak moze wygladac oferta utrzymaniowa, jakie okresy dlugosci umowy, jakie ewentualne gratisy przez jaki okres? Czy jest mozliwy zakup w tej promocji modemu Huawei E398, w jakiej cenie? Ewentualnie czy przy ofercie ktora posiadam mozna utrzymac cene 52,50zl za familijny i pakiet HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

dzis dostałem doskonałą odpowiedz od kochanego CP na pytanie o przedstawienie ofert przedłużeniowych. umowa kończy sie 30 września i uroczy pan konsultant zaproponował mi ze przedstawi ofertę przedłużeniową ALE po 30 wrzesnia jak sie umowa skończy albo jak wycofam swoje wypowiedzenie. A na podstawie czego mam wycofać soje wypowiedzenie. miałem wszystkie 3 platformy i powiem szczerze że cp zaskoczył mnie tym sformułowaniem. widać że mają dużo abonentów i nie zależy im na utrzymaniu starych. dobrze że jest konkurencja :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek 509

no nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak mówisz. niedouczony konsultant CP pan Szymon Rogowski który przedstawił mi tą zaskakującą oferte już sie nie odezwał. A ja w zawiązku z taką zagrywką jestem skłonny przedłużyć umowe już tylko na warunkach 15miesięcy/5 miesięcy gratis. na szczęście za 3 miesiące zacznie się okres promocji świątecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...