Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, disinter napisał:

 

A zatem jak będzie się miało umowę 24/3 na Familijny Max HD w cenie 30 zł i pojawi się 6 lub 4 miesiące do końca bieżącej umowy, to po złożeniu wypowiedzenia i po kontakcie z DUK, otrzyma się umowę 12 lub 15 miesięcy, ale w cenie wyższej niż 30 zł, czy takiej jak poprzednio?

To przecież pisałem,jeśli z 24 miesiecy przedłużysz na fam max hd na 12/15 miesiecy,to bedzie za 50 zł.Za 30zł jest dostępny tylko w umowie na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD, Cinemax, Sport , Film oraz multiroom z dekoderami HD6000 i Mini HD2000. Chciałbym je wymienić na Evobox HD oraz Evobox lite by nie musieć latać z kartami. Jaki koszt wymiany?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Obecnie posaidam

 
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), w tym multiroom i Eleven Sports.  
 
Za wszystko płacę 55 zł. Umowa kończy się za 6 miesięcy. Pytanie: co można teraz ugrać? Ktoś próbował Ligę Mistrzów złapać w dobrej cenie? Jaki czas umowy proponują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie nc+ - tu się nie da wytargować czegoś w lepszej cenie. :P Jak chcesz LM z pakietem w dobrej cenie, to obniż pakiet (ale to za dwa miesiące będziesz mógł zrobić). :) A umowa to 24/6 - z PSP obecnie krótszej nie dostaniesz. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kubek1984 napisał:

Witam .

Obecnie posaidam

 
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), w tym multiroom i Eleven Sports.  
 
Za wszystko płacę 55 zł. Umowa kończy się za 6 miesięcy. Pytanie: co można teraz ugrać? Ktoś próbował Ligę Mistrzów złapać w dobrej cenie? Jaki czas umowy proponują?

 

Obecnie możesz wziąć umowę z obecnymi kanałami + PSP 24/6 za 90zł miesięcznie. Lub poczekać, aż w ICOK będziesz miał 5 miesięcy do zakończenia umowy i wziąć niższy pakiet z PSP (brak HBO i HBO Go) w cenie 60 zł.

Oczywiście podstawa to złożenie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
W dniu 22.09.2018 o 15:59, kubek1984 napisał:

Witam .

Obecnie posaidam

 
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), w tym multiroom i Eleven Sports.  
 
Za wszystko płacę 55 zł. Umowa kończy się za 6 miesięcy. Pytanie: co można teraz ugrać? Ktoś próbował Ligę Mistrzów złapać w dobrej cenie? Jaki czas umowy proponują?

 

Jeżeli dobrze wnioskuje, to umowę na telewizję masz rabatowaną w SmartDom jako produkt drugi, czyli -50%?

 

Jeżeli tak to po przedłużeniu umowy rabat zostanie zmieniony Ci na 25 zł. Możesz umowy nie wypowiadać, wtedy przejdzie ona na czas nieokreślony i zachowasz rabat -50%, oczywiście wtedy nie zyskasz dostępu do kanałów Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paskud napisał:

Czy do umów 24/4 można dobrać bezpłatnie OTG? Pakiet Familijny Max HD z dwoma MR.

Witam.


Konfiguracja oferty jest sprawą indywidualną każdego Klienta. W tej sytuacji nie będzie możliwości bezpłatnego włączenia usługi OTG. Jeśli zależy Ci, na korzystaniu z niej, niezbędne będzie przedłużenie umowy, co może wiązać się z dodatkową opłatą. Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o wiadomość prywatną. Wyjaśnię wszystko dokładnie.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Przedłużyłem umowę. Familijny Max HD w opcji 24/4. Wymiana trzech HD5500s na Evoboxa HD i dwa Evoboxy Lite. W sumie 55zł przez 20 miesięcy. Za darmo katalog online na głównym. Film HD i Sport HD przez cztery miesiące gratis.

Edytowane przez paskud
Poprawki edycyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecna oferta15/3 do marca Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO +MR za 49.99 w smartdom

 

Po złożeniu wypowiedzenie DUK oferuje ten sam pakiet +CPGO +VOD 6mc w wariancie 29/6 lub 15/3 za 70zł już rabatowane, czyli gorzej niż mam obecnie.

Nic lepiej nie da się w nowym programie smartodom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie da się, jeśli chodzi o cenę. Maksymalny rabat w SmartDom4 to 25 zł od ceny standardowej pakietu, jeżeli dotychczas TV była rabatowana o połowę.

 

Natomiast jeżeli obecnie posiadałeś umowę 15/3 to możesz się starać o 12/3, 15/3, 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przykładowo Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł (od tej ceny odlicz rabat SmartDom 10 zł lub w przypadku posiadania obecnie tv rabatowanej o 50% jako produkt drugi rabat 25 zł). Umowa na 36 miesięcy bez miesięcy gratisowych i nie sumuje się z obecna umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie da się, jeśli chodzi o cenę. Maksymalny rabat w SmartDom4 to 25 zł od ceny standardowej pakietu, jeżeli dotychczas TV była rabatowana o połowę.

 

Natomiast jeżeli obecnie posiadałeś umowę 15/3 to możesz się starać o 12/3, 15/3, 24/6.

Kurde czyli lepiej zostać na obecnych warunkach lub ewentualnie na 12/3 wtedy wychodzi średnio 52,5, wcześniej miałem średnio 40 :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie, jeżeli nie zależy Ci na bogatszym pakiecie to najlepiej wycofac wypowiedzenie i przejść na czas nieokreślony umowy i wtedy rabat -50% będzie nadal obowiązywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Osobom, które podpisały umowy lub Aneks do 30.06.2018r. cena za pakiety po przejściu na czas nieokreślony umowy nie wzrośnie. Gorzej z osobami, które podpisały umowę po tym terminie, ceny muszą szukać w podpisanych dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy posiada następującą ofertę:
Familijny Max HD + FILM HD +  SPORT HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + ELEVEN + CP GO OTG + 1xMultiroom HD.

Za całość płaci 109,90. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Dodatkowo dzięki tej usłudze posiada rabat SmartDom na abonament komórkowy i płaci 35 zł zamiast 70 zł.

 

Chce przedłużyć umowę (składając wypowiedzenie lub też nie) tak, aby dostać to samo + pakiet Polsat Sport Premium oraz aby sumaryczna opłata za TV+telefon nie wzrosła (obecnie 144,90). Czy jest to możliwe? Wiem, że zamiast rabatu 35 zł dostanie nowy rabat 10 zł, ale przedłużając TV dostanie 6 miesięcy gratis, co znacząco obniży średni miesięczny koszt. Pytanie w jakiej cenie można dostać taki pakiet TV po złożeniu wypowiedzenia i czy możliwa jest umowa na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Obecnie posiadam:
Pakiet Premium (Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, HBO oraz HBO GO)
Dekoder główny EVOBOX
2 dekodery dodatkowe multiroom HD5500
Płacę 95 zł (90 za pakiet + 5 za multiroom)
Do końca umowy 5 miesięcy. W przyszłym miesiącu chcę zmniejszyć pakiet na:
Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven Sport, Polsat Sport Premium + OTG umowa na 24/6
Z tego co wyczytałem na forum pakiet ten mogę dostać za 80 zł + opłata za multiroom. Moje pytanie tyczy się właśnie opłaty za multiroom.
Obecnie za 2 dodatkowe dekodery do multiroom płacę 5 zł (pierwszy był darmowy jak brałem umowę, naotmiast za drugi płacę 5 zł).
Czy po zmniejszeniu pakietu zostanie mi doliczona opłata za pierwszy dekoder do multiroomu czy dalej zostanie 0 zł (jeśli bym miał zapłacić to ile?)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - posiadam taki pakiet jak ponizej i chcialbym Lige Mistrzow poradzcie prosze :)

 

Data wejścia w życie umowy / zmiany: 29.12.2017

Pozostały okres obowiązywania umowy:1 6 miesięcy 
Bieżący okres rozliczeniowy: 29.08.2018 - 29.09.2018
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet VOD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD (do 30.03.2020)
wczoraj dzwonił do mnie konsul i proponuje dodatkowo kanały  Polsat Sport Premium przy aneksie na wiadomo 36 m-cy

z czego pierwsze 12 m-cy po 70 PLN potem kolejne 24 m-ce po 80 zeta...  czy to dobra oferta czy zaczekac i się wytrzymać chwile ?

 

Edytowane przez cruzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@cruzon,

Na tą chwilę i przez 10 najbliższych miesięcy nie będzie dla Ciebie lepszej oferty.

 

@perdos,

Oferta Premium Max+PSP z Multiroom za 115 zł.

PS. Przedluzenie umowy na produkcie pierwszym nie powoduje zmiany  rabatów na produkcie drugim, dopóki nie dokona zmiany na kontrakcie w Plusie(Aneks), (rabat będzie -50%, po Aneksie P2 zmieni się na 10 zł).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)

Dzięki za info. To cena po złożeniu wypowiedzenia? Czy teraz nie ma różnicy?

 

Zauważyłem, że w Premium Max jest pakiet Rozrywka HD, nie potrzebuję go. Czy czasem pakiet Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium + HBO + OTG + 1xMultiroom HD nie wyjdzie taniej przy przedłużeniu niż Premium Max+PSP+Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...