Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Do EVOBOX PVR nie dostaniesz jako dekoder dodatkowy Multiroom ani EVOBOX LITE, a tym bardziej EVOBOX HD (EVOBOX HD może być tylko dekoderem głównym).

 

Możesz otrzymać jedynie dekodery z serii HDxxxx i każdy będzie kosztował 29 zł aktywacji jednorazowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 03:04, andrzej66 napisał:

Dziękuję rotalplus i Olaf za odpowiedzi. 

 

W takim razie wypowiedzialbym dziś umowę, na jaki tel najlepiej w takiej sytuacji dzwonić do DUK? (różne chyba są z tego co pamiętam). 

 

Jaki pakiet mogę targować aby szybko załatwić przedłużenie? 

 

Pozdrawiam 

A. 

Zszedł bym chętnie na taką umowę, HBO i tak nie oglądam. 

Pytanie do specjalistów, czy bez wypowiedzenia jest to możliwe jak w przypadku prometeusz79? 

 

I jeszcze pytanie o dekodery HD 6000, HD 5000. Z dysku z USB nie jestem zadowolony tak jak z Evobox..jest szansa na te nowe dekodery, właśnie przeczytałem, że są nowe Evoboxy ale jeszcze niedostępne?

 

No i załatwione wczoraj wypowiedzenie. 

Kilka godzin potem jeden tel do DUK, miła Pani z drugiej strony. 

Bez problemu opcje 15/3, 24/6. Chciałem PSP więc wziąłem 24/6.

Oferta taka sama jak powyżej za 80 zł u prometeusz79 czyli Familijny Max HD plus multiroomy, łącznie 90 zl. 

 

Jestem zadowolony, trochę cierpliwości i jednym tak jak wczoraj  bądź kilkoma tel jak ja rok temu powinniście też załatwić dobra umowę. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez andrzej66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym przedłużyłem umowę.

Do końca ówczesnej miałem jeszcze 6 miesięcy z małym hakiem i złożone wypowiedzenie.

W sumie spoko, bo sami zadzwonili w dniu startu LM (grupy).

Miałem Familijny max HD z Evo za 54,99.

Teraz mam familijny max + film + sport + cinemax + premium za 70 (75 z dekoderem) była też opcja familijny (w sensie ten "oczko niżej" z premium za 60zl).

szkoda że nie było opcji bez pakietów film i cinemax (cena była by ta sama czyli 75) .

umowa 24/6 ogólnie jestem zadowolony acz mogło by być lepiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się coś w kwestii składania wypowiedzeń? Od 16go września zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w APS i Pani straszyła mnie karami itp. Zignorowałem ją, kazałem zarejestrować wypowiedzenie, ale teraz się zastanawiam, czy może umknęła mi jakaś zmiana odnośnie czasu, kiedy można składać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mingo napisał:

Zmieniło się coś w kwestii składania wypowiedzeń? Od 16go września zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w APS i Pani straszyła mnie karami itp. Zignorowałem ją, kazałem zarejestrować wypowiedzenie, ale teraz się zastanawiam, czy może umknęła mi jakaś zmiana odnośnie czasu, kiedy można składać wypowiedzenie.

Słyszałem że 4 ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nawet zwróciłem jej na to uwagę, że nie wypowiadam umowy już teraz, tylko z końcem okresu podstawowego. Wtedy stwierdziła, że w takim wypadku lepiej przyjść miesiąc przed końcem, a nie już pół roku przed :D Poinformowałem ją, że skoro mam taką możliwość już teraz, to moja sprawa kiedy je składam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę w CP .Pakiet Familijny max HD ,sport film Cinemax, Eleven umowa na 15/3.Przez pierwsze 3 miesiące dodatkowo pakiet VOD .Do końca obecnej umowy miałem jeszcze chyba 4 miesiące.Ps .Udało się  uzyskać taką ofertę bez składania wypowiedzenia Początkowo kunsul chciał mi dawać bez darmowych miesięcy umowe na 36 miesięcy potem schodził stopniowo i przyciśnięty do muru dał mi 15/3 .Jak widać dobre oferty można dostać również bez składania wypowiedzenia.Nie zależało mi na kanałach PSP.

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qrczak napisał:

Właśnie przedłużyłem umowę w CP .Pakiet Familijny max HD ,sport film Cinemax, Eleven umowa na 15/3.Przez pierwsze 3 miesiące dodatkowo pakiet VOD .Do końca obecnej umowy miałem jeszcze chyba 4 miesiące.Ps .Udało się  uzyskać taką ofertę bez składania wypowiedzenia Początkowo kunsul chciał mi dawać bez darmowych miesięcy umowe na 36 miesięcy potem schodził stopniowo i przyciśnięty do muru dał mi 15/3 .Jak widać dobre oferty można dostać również bez składania wypowiedzenia.Nie zależało mi na kanałach PSP.

 

Przepraszam, ale chyba zapomniałeś napisać, za ile?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, qrczak napisał:

Właśnie przedłużyłem umowę w CP .Pakiet Familijny max HD ,sport film Cinemax, Eleven umowa na 15/3.Przez pierwsze 3 miesiące dodatkowo pakiet VOD .Do końca obecnej umowy miałem jeszcze chyba 4 miesiące.Ps .Udało się  uzyskać taką ofertę bez składania wypowiedzenia Początkowo kunsul chciał mi dawać bez darmowych miesięcy umowe na 36 miesięcy potem schodził stopniowo i przyciśnięty do muru dał mi 15/3 .Jak widać dobre oferty można dostać również bez składania wypowiedzenia.Nie zależało mi na kanałach PSP.

To mogłeś wypowiedzenie wysłać/zanieść 2 miesiące temu...zaoszczędził byś jeszcze na 2 opłatach ze starej umowy?

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 11:47, Max2 napisał:

Familijny HD 24/3 to 20zł, Max HD 30 zł i odpowiednio 15/3 lub 12/3 to 40 zł i 50 zł.

 

A zatem jak będzie się miało umowę 24/3 na Familijny Max HD w cenie 30 zł i pojawi się 6 lub 4 miesiące do końca bieżącej umowy, to po złożeniu wypowiedzenia i po kontakcie z DUK, otrzyma się umowę 12 lub 15 miesięcy, ale w cenie wyższej niż 30 zł, czy takiej jak poprzednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...