Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  skończyła mi się umowa z CP pakiet który, posiadam to Familijny Max HD+Film+Sport+Cinemax za cenę 60zł. Co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia, umowę którą posiadałem to była 12\3 Dodam że zrezygnowałbym z Film i Cinemax a chciałbym Eleven i pakiet z Ligą Mistrzów, co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miras00001 Tak możliwa jest taka oferta. Jakie masz dekodery do mr? Bo wymiana z HD na HD jest mało logiczna ponieważ zapłacisz po 29 zł aktywacji za każdy z nich a równie dobrze możesz je wymienić w APS bezpłatnie jeśli coś się z nimi dzieje.

 

@prometeusz79 nie da się zrezygnowac z pakietu Film HD oraz Cinemax HD bo wtedy musiałbyś zrezygnować również z pakietu Sport HD. Najbardziej korzystna dla Ciebie będzie opcja Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, PSP za 80 zł. Dodatkowo otrzymasz OTG w cenie przez całą umowę i VOD na pół roku. Umowa 24/6.

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miras00001 Tak możliwa jest taka oferta. Jakie masz dekodery do mr? Bo wymiana z HD na HD jest mało logiczna ponieważ zapłacisz po 29 zł aktywacji za każdy z nich a równie dobrze możesz je wymienić w APS bezpłatnie jeśli coś się z nimi dzieje.

 

 

Mam w planach wymienić obecne dekodery (2x hd5500 i 1x hd6000) na nowe dekodery evobox dostępne podobno od połowy września. Edytowane przez miras00001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym dostalem oferte z CP mianowicie Familijny Max ,Film,Sport Cinemax,Eleven,i do tego PSP umowa 29/6 za 80zl do tej pory posiadalem pakiet bez Eleven i PSP 12/3 za cene 60zl czy warto i czy moge jeszcze cos ugrac. Troche dluga ta umowa ale konsultant powiedzial ze z PSP tylko taka dostane. Chcialby zmienic tez dekoder na modul Cam warto czy odradzacie. Dzieki pozdrawiam.

Edytowane przez prometeusz79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia przejścia - w czasie trwania umowy - na wyższy abonament? Czy taki klient ma możliwość przejść z pakietu za 20 zł lub 40 zł na pakiet za 50 zł, który dla nowych klientów jest niedostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza dopuszczalną umową elastycznością, czyli zmianami pomiędzy pakietami zapisanymi w umowie (pakiet maksymalny i minimalny oraz ewentualnie pakiety dodatkowe na czas nieokreślony), pozostałe zmiany pakietów dostępne są tylko poprzez przedłużenie umowy na nowych warunkach.Jeśli do końca obecnej umowy jest więcej niż 6 miesięcy, to oferty nie powalą. A tak jest w Twoim przypadku jak pamiętam. Dodatkowo jeśli jesteś w okresie bezpłatnym to go utracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Akurat nie chodzi o mnie, ale osoba jest w podobnej sytuacji, tylko jej skończył się właśnie okres promocyjny 6-miesięcy. Chce mieć Eurosport 2 i Polsat Sport News. Czy - będąc w zasadzie nowym klientem - ma szansę na pakiet Familijny MAX HD za 49,99 zł (oczywiście podpisując teraz nową umowę), czy musi brać ten za 60 zł, co jest na stronie internetowej? Jeśli nawet ten, co jest na stronie www, to będzie można skorzystać z dwóch miesięcy za free, czy już nie?

 

Edit: O kurczę, coś źle spojrzałem. Widzę, że Eurosport 2 jest i tak w pakiecie za 60 zł...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prometeusz79 napisał:

Witam w dniu wczorajszym dostalem oferte z CP mianowicie Familijny Max ,Film,Sport Cinemax,Eleven,i do tego PSP umowa 29/6 za 80zl do tej pory posiadalem pakiet bez Eleven i PSP 12/3 za cene 60zl czy warto i czy moge jeszcze cos ugrac. Troche dluga ta umowa ale konsultant powiedzial ze z PSP tylko taka dostane. Chcialby zmienic tez dekoder na modul Cam warto czy odradzacie. Dzieki pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 2 miesiace konczy mi sie umowa 12/3.

 

Aktualny pakiet:

Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + Eleven + MR za 74.99zl

 

Chcialem zapytac czy max co moge aktualnie z Liga Mistrzow wyciagnac po wyslaniu wypowiedzenia to:

Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + Eleven + MR + PSP za 84.99zl w umowie 15/3? Czy jest szansa jeszcze cos ugrac?

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...