Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Jeśli chciałbyś zapoznać się z ofertą, która została dla Ciebie przygotowana, to wyślij maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl podając:

- imię oraz nazwisko właściciela usługi,

- numer karty dekodera,

- numer telefonu,

- dogodny termin kontaktu (dzień i godzinę).

Postaramy się dopasować warunki umowy do Twoich potrzeb.

Pozdrawiam,

Specjalista Cyfrowy Polsat

 

Dzisiaj kontakt z DUK ,bardzo słabo. Nie ma opcji takiej jak mam. FMHD+HBO+Cinemax. Miałem teraz umowę na 15mc.wiec chciałem przedłużyć teraz na 12mc. Jest taka opcja ale tylko z premium :/. Druga opcja to FMHD+HBO ale umowa na 24/6 za kwotę 75zl. . Czy lepszej oferty nie dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest zaległość na koncie to przejdzie przedłużenie umowy, czy system blokuje do czasu zaskięgowania ?

Znajomy będzie przedłużał umowę, aktualnie niezapłacony ostatni rachunek i ma dylemat: dzwonić teraz do DUK teraz czy dopiero po zapłaceniu jak będzie zadłużenie na 0 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam :

Familijny HD

Multiroom

Evobox

i płacę 55 zł

poprzednio gdy chciałem to wziąć na 24/3 za 20zł to nie chcieli dać. Teraz w ICOK mam 7 miesięcy do końca umowy. Czy składać teraz czy czekać aż będzie 5 miesięcy żeby dali 24/3 ? Czy w ogóle jest taka opcja z multiroomem żeby to dali za 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku 6 msc do końca umowy Polsat daje darmowe miesiące przy zmianie taryfy na Polsat Sport Premium i dekodera czy nie ? 

 

Myślę czy nie odpuścić tego roku...

 

 

Jeszcze jedno pytanie: czy oferta dla obecnych klientów jest dokładnie taka sama jak dla nowych ? Czy oferty są "elastyczne" ? Aktualnie mam dobrą umowę tj, familiny+eleven+cinemax+multiroom i płacę 59,99 zł, Czy mogę liczyć np na zrabatowanie multiroomu czy wszystko stałe jak dla nowych ?

Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kontakt z DUK ,bardzo słabo. Nie ma opcji takiej jak mam. FMHD+HBO+Cinemax. Miałem teraz umowę na 15mc.wiec chciałem przedłużyć teraz na 12mc. Jest taka opcja ale tylko z premium :/. Druga opcja to FMHD+HBO ale umowa na 24/6 za kwotę 75zl. . Czy lepszej oferty nie dostanę?

Zostały przedstawione Ci warunki, które obecnie są dostępne. Pełna gama ofert pojawi się miesiąc przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku 6 msc do końca umowy Polsat daje darmowe miesiące przy zmianie taryfy na Polsat Sport Premium i dekodera czy nie ? 

 

Myślę czy nie odpuścić tego roku...

 

 

Jeszcze jedno pytanie: czy oferta dla obecnych klientów jest dokładnie taka sama jak dla nowych ? Czy oferty są "elastyczne" ? Aktualnie mam dobrą umowę tj, familiny+eleven+cinemax+multiroom i płacę 59,99 zł, Czy mogę liczyć np na zrabatowanie multiroomu czy wszystko stałe jak dla nowych ?

Oferty na przedłużenie umowy dobierane są indywidualnie. Jeśli chcesz poznać warunki, które mogą zostać Ci przedstawione, wyślij maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl - podaj tam również: imię, nazwisko, numer karty, numer kontaktowy oraz preferowane godziny rozmowy. Konsultant oddzwoni do Ciebie o określonej porze w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD za 5 zł da się dostać przy przedłużeniu.

 

Co do nowych umów to:

 

Chyba że masz telefon w plusie to masz rabat 10 zł i masz Rodzinny HD + Cinemax HD za 10 zł zamiast 20 zł

Jest też opcja Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport za 20 zł z rabatem za telefon w plusie zamiast 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe dobranie do pakietu Familijny + Sport HD lub Rodzinny + Sport HD czy dobieranie pakietów HD jest możliwe wyłącznie dla Familijnego Max HD ? 

 

Weźmy np taki przykład : Rodzinny + Sport + Eleven + Cinemax ? Czy Cinemax jest liczony jako osobny pakiet czy dodawany do podstawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to się zgrywa tylko z familijnym max hd.Ja wczoraj przedłużyłem,i zszedłem z premium na fam.max hd+sport hd+film hd+cinemax hd.Eleven na miesiąc gratis,vod na 3 miechy gratis.Umowa na 12 miesięcy(3 miesiące gratis)czyli taki standard.Ps.w icok do końca umowy 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił ktoś z Was może do DUK dzisiaj?

 

Do której jest czynny DUK w soboty? Bo chciałem się właśnie dodzwonić i po intrach związanych z RODO etc. jest informacja, aby zadzwonić innym razem w godzinach pracy i połączenie jest automatycznie rozłączane. Chwilę wcześniej jest informacja o tych godzinach i w sobotę wskazują 9-17, także trochę tego nie rozumiem :)

 

Dzwoniłem pod 222 127 128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + HBO HD HBO GO + SPORT HD + ELEVEN + FILM HD + Cinemax HD + PAKIET VOD + Multiroom HD + CP GO OTG.

Dodatkowa informacja: Kontrakt połączony w ramach Superoferta 2 w SmartDOM2 - produkt uprawniający.

Płacę za to 109,99 zł/miesiąc.

 

Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Co mogę wynegocjować składając wypowiedzenie? Chcę mieć to samo + Polsat Sport Premium. Nie potrzebuję wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD za 5 zł da się dostać przy przedłużeniu.

 

Co do nowych umów to:

 

Chyba że masz telefon w plusie to masz rabat 10 zł i masz Rodzinny HD + Cinemax HD za 10 zł zamiast 20 zł

Jest też opcja Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport za 20 zł z rabatem za telefon w plusie zamiast 30 zł.

Za 5 zł? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca umowy 4 miesiace zszedlem z Premium Max.

Zaakceptowane warunki:

Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium ,

24/6

2x multiroom

Evobox

VOD na 6m gratis

On The Go w cenie abonamentu

Cena 90 zl po wylaczeniu VOD , jesli aneksuje umowe 6 miesiecy przed koncem cena srednio wyniesie 64 zł . Wszystko poszlo sprawnie dostalem to co chcialem.

Edytowane przez Pawarotti69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...