Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W punkcie możesz odebrać jak tam przedłużysz umowę. Na DUK były dostępne ponownie od 10.08, ale 17.08 się skończyły. :)

Ja dostałem piłkę nawet gdy wysłałem CP odstąpienie od umowy. W ogóle to u nich jest taki bałagan, że nie ogarniają wiele rzeczy.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy zostało mi 6 m-cy do końca umowy, Wczoraj wysłałem rezygnację i czekam na zarejestrowanie. Chciałbym zostać przy tym co mam ewentualnie za tą sama cenę "wyrwać" pełny pakiet Rodzinny HD z Cinemaxami i umowę na 12 m-cy ( akurat wtedy kończy mi się umowa z NC+ i wtedy pomyśle co dalej ). Jest to realne ? obecnie z opcją OTG i modułem CI płacę 14,99 zł umowa na 12 m-cy w tym 1 darmowy kończy się 09.02.2019 r.          

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie posiadasz umowę na 12 miesięcy, więc teraz najkrótsza umowa to na 15 miesięcy. Ale cena pakietów Ci wzrośnie bo jeżeli dobrze rozumiem miałeś pakiet rodzinny za 9,99zl + 5zl OTG. Te same pakiety na 15 miesięcy beda Cię kosztować 25zl( pakiet rodzinny 20zl +5 zł OTG)

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak wygląda sprawa darmowych miesięcy w przypadku wymiany dekodera? Wiem, że wymieniając dekoder główny mamy dwa miesiące darmowe mniej, ale czy ta sama zasada dotyczy wymiany dekodera multiroom?

 

Przyznam, że chodzi mi o ewentualną wymianę na Evoboxa Lite. Wiem, że nie ma go jeszcze w ofercie i zasady jego wymiany nie są jeszcze jasne, ale jak to wygląda w przypadku aktualnych dekoderów? Nie wiem czy podpisać już aneks, czy na niego jeszcze ewentualnie chwilę poczekać, ale jeśli będzie się to wiązało z mniejsza liczbą darmowych miesięcy, to od razu mam odpowiedź, że nie warto czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem chyba z 15 stron wstecz i nie wiem ale nie ogarniam tych "promocji"... Proszę o pomoc w utargowaniu najlepszej oferty z PSP - rozumiem że na 6 m-cy przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie - jak to zrobić przez ICOK? Są jakieś formularze? 

Mam teraz Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD.

Płacę 104,99 zł. 

Krótko i na temat co najlepszego mogę utargować żeby oglądać LM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia można złożyć 6 miesięcy przed końcem umowy żeby najkorzystniejsze oferty były odblokowane. Możesz złożyć je w najbliższym punkcie lub wysłać do centrali. A co do najkorzystniejszej oferty to możesz dostać pakiet Premium Max+PSP+multiroom w cenie jest 115zl przy umowie 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem chyba z 15 stron wstecz i nie wiem ale nie ogarniam tych "promocji"... Proszę o pomoc w utargowaniu najlepszej oferty z PSP - rozumiem że na 6 m-cy przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie - jak to zrobić przez ICOK? Są jakieś formularze? 

Mam teraz Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD.

Płacę 104,99 zł. 

Krótko i na temat co najlepszego mogę utargować żeby oglądać LM? 

Mi Pani z HBO i PSP zaproponowała 24/6 110zł miesięcznie (w tym 5zł czynszu za evo) ale ja nie miałem HBO w poprzedniej umowie.  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dobierane są indywidualnie, w związku z czym proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

 

W tej sytuacji jedyną możliwością jest przedłużenie umowy. Jeśli znajomy chce poznać propozycję oferty, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Totalne bzdury żadne oferty nie są dobierane indywidualnie, są sztywne tak jak przedstawia to wpis "swojadroga". pisanie maila do specjalista@cyfrowypolsat.pl to też zbędne gadanie, nic nie jest indywidualnie. Wiem co mówię bo pisałem i jedyne co mogę to przeskoczyć z 104,99 na 115 PLN-ów z LM.

Polsat jest najlepszy w pisaniu bajek , ostatnia taka bajka pt "Super HD" ...? :D

Polsat jest totalnym ignorantem, pozbyli się siatkówki zdobyli LM i podnieśli abonamenty i stworzyli śmieszny nowy MAX pakiet z rozrywką tylko po to by doić stałych klientów.

Na szczęście nie jestem niewolnikiem TV a tym bardziej Polsatu. Trzeba zdać we wrześniu dekoder, ja nie zbiednieje o te 104,99 :D

Edytowane przez Gibki83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaga skoro miałeś już umowę na 12 miesięcy przy ostatnim przedłużeniu to nie będziesz miał jej drugi raz. Najkrótsza będzie na 15 z 3 miesiącami gratis ale w normalnej cenie czyli 20 zł + 5 OTG i w tej umowie nie ma Cinemax HD jest dopiero w umowie 24/6 ale też przy cenie 20 zł bez OTG. Ewentualnie tak jak pisze Cyfrowy 24/3 za 5 zł + 5 OTG.

@Kamil-4 najmniejszy pakiet z PSP w DUK to Rodzinny HD z PSP i Cinemax HD za 50 zł w umowie 24/6 ale jeśli będziesz chciał obniżyć abonament to nie 6 miesięcy przed tylko 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prośba o radę odnośnie przedłużenia umowy z CP. Aktualnie pozostało mi 7 miesięcy do końca umowy, obecny pakiet to:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD. W jakiej kwocie można dostać obecnie pakiet taki jak mam teraz (raczej nie mniejszy)? Przedłużyć chcę bez wymiany dekodera...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne bzdury żadne oferty nie są dobierane indywidualnie, są sztywne tak jak przedstawia to wpis "swojadroga". pisanie maila do specjalista@cyfrowypolsat.pl to też zbędne gadanie, nic nie jest indywidualnie. Wiem co mówię bo pisałem i jedyne co mogę to przeskoczyć z 104,99 na 115 PLN-ów z LM.

Polsat jest najlepszy w pisaniu bajek , ostatnia taka bajka pt "Super HD" ...? :D

Polsat jest totalnym ignorantem, pozbyli się siatkówki zdobyli LM i podnieśli abonamenty i stworzyli śmieszny nowy MAX pakiet z rozrywką tylko po to by doić stałych klientów.

Na szczęście nie jestem niewolnikiem TV a tym bardziej Polsatu. Trzeba zdać we wrześniu dekoder, ja nie zbiednieje o te 104,99 :D

Masz rację , ja też dostałem normalną ofertę , nic indywidualnego.

Po prostu ten @specjalista , nie których naciąga bo on ma z tego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaga skoro miałeś już umowę na 12 miesięcy przy ostatnim przedłużeniu to nie będziesz miał jej drugi raz. Najkrótsza będzie na 15 z 3 miesiącami gratis ale w normalnej cenie czyli 20 zł + 5 OTG i w tej umowie nie ma Cinemax HD jest dopiero w umowie 24/6 ale też przy cenie 20 zł bez OTG. Ewentualnie tak jak pisze Cyfrowy 24/3 za 5 zł + 5 OTG.

@Kamil-4 najmniejszy pakiet z PSP w DUK to Rodzinny HD z PSP i Cinemax HD za 50 zł w umowie 24/6 ale jeśli będziesz chciał obniżyć abonament to nie 6 miesięcy przed tylko 4.

Czy w trakcie tej umowy np 24/3 za 5 zł + OTG za 5 zł będzie można zmienić np. abonament na inny, wymienić moduł CI na CI+ lub wziąć dekoder ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...