Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa kończy się 22.09.2018 na Familijny Max HD z multiroomem. Chciałbym przejść na Rodzinny za 4,90, ewentualnie Rodzinny HD z Elevenami. Za ile teraz można wyciągnąć? W APS 30 zł. Jeśli wypowiedzenie wyślę jutro to chyba jeszcze zdążę? Jaki jest termin składania wypowiedzenia? Nie wcześniej niż 6 m-cy z, tego co wyczytałem na forum, a najpóźniej?

Z góry dzięki.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. dzień przed końcem umowy?

 

Możesz też, ale wtedy to jest już za późno. Wówczas następnego dnia umowa przejdzie już na czas nieokreślony, co może wiązać się ze znacznym wzrostem kwoty abonamentu. Ale to już zależy od zapisów w umowie. Była o tym niedawno mowa w innym, odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy skorektowaniu swojej opcji Familijny Max + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven HD + 1/2 VOD + Multiroom na Familijny Max + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven HD + Polsat Sport Premium + On the GO + Multiroom można dostać coś ciekawego cenowo tuż po okresie promocyjnym poprzedniej umowy? Ile to by wyszło biorąc pod uwagę też 5 zł za Evoboxa PVR i czy można od razu wywalić z nowej umowy VOD - Domową Wypożyczalnie Filmową? Myślę nad takowymi zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy obecnie w Familijnym HD jest kanał Discovery? Czy jest dostępny od Familijnego Max HD? Po przedłużeniu tak wyszło, że w gwarantowanych jest od Max HD... Bo chyba muszę odstąpić od umowy i zrobić poprawkę na Familijny Max HD.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Znajomy w kwietniu przeszedł z nc+ i podpisał umowę na 24 miesiące na abo za 100 zł. Przy podpisywaniu umowy mówili mu, że Liga Mistrzów będzie. Teraz żeby LM oglądać, trzeba aneks podpisać? Jak to rozegrać najlepiej?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy obecnie w Familijnym HD jest kanał Discovery? Czy jest dostępny od Familijnego Max HD? Po przedłużeniu tak wyszło, że w gwarantowanych jest od Max HD... Bo chyba muszę odstąpić od umowy i zrobić poprawkę na Familijny Max HD.

Witam. Jeśli masz na myśli kanał Discovery Channel HD, to jest on dostępny od Pakietu Familijny Max HD. 

Mam pytanie. Znajomy w kwietniu przeszedł z nc+ i podpisał umowę na 24 miesiące na abo za 100 zł. Przy podpisywaniu umowy mówili mu, że Liga Mistrzów będzie. Teraz żeby LM oglądać, trzeba aneks podpisać? Jak to rozegrać najlepiej?

 

Z jakiego dokładnie pakietu skorzystał Twój znajomy? 

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z jakiego dokładnie pakietu skorzystał Twój znajomy? 

Ja mam podobnie , jak kolega wyżej opisał. W czerwcu przeszłem do CP i wziąłem Premium Max za 100złotych.

Chcialbym się dowiedzieć ,ile będe musial doplacić i na jaki najkrótszy okres umowy mogę liczyć?

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaci 100zł plus 5 za multiroom to premium jest. Najlepsze to że jak w APS podpisywał umowę to mówili że bedzie liga mistrzów w tym. Nie chodzi o to że trzeba 10zł by dopłacić bo to nie problem tylko o długość umowy. W APS oszukali go i to o to chodzi. Żadna przyjemność przez czyjąś niewiedzę teraz umowę na 3 lata podpisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy skorektowaniu swojej opcji Familijny Max + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven HD + 1/2 VOD + Multiroom na Familijny Max + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven HD + Polsat Sport Premium + On the GO + Multiroom można dostać coś ciekawego cenowo tuż po okresie promocyjnym poprzedniej umowy? Ile to by wyszło biorąc pod uwagę też 5 zł za Evoboxa PVR i czy można od razu wywalić z nowej umowy VOD - Domową Wypożyczalnie Filmową? Myślę nad takowymi zmianami.

Oferty dobierane są indywidualnie, w związku z czym proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

 

Płaci 100zł plus 5 za multiroom to premium jest. Najlepsze to że jak w APS podpisywał umowę to mówili że bedzie liga mistrzów w tym. Nie chodzi o to że trzeba 10zł by dopłacić bo to nie problem tylko o długość umowy. W APS oszukali go i to o to chodzi. Żadna przyjemność przez czyjąś niewiedzę teraz umowę na 3 lata podpisywać. 

W tej sytuacji jedyną możliwością jest przedłużenie umowy. Jeśli znajomy chce poznać propozycję oferty, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 9 mies. do końca umowy (pakiet Max bez plusa) + 2 dekodery Multiroom - płacę 109,99. Pytanie na infolinii o Polsat Sport Premium. Propozycja umowa na 36 mies (sic!) Pakiet Max plus 120 + 10 zł multiroom  = 130 zł (zniżka 6 mies do 110 zł). Podziękowałem za takie warunki, 3 lata z Polsatem to dla mnie za długo, nawet kosztem Ligii Mistrzów. Pomyślę o zmianie operatora, a te 9 miesięcy jakoś wytrzymam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...