Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez uwzględnienia MR i paczki HBO możesz dostać: Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, ESN, PSP i OTG w cenie 80 Zł w zobowiązaniu na 24/6. :)

HBO i multiroom musi być, dla mnie to podstawa. Jak nie ma takiej opcji w rozsądnej cenie to będę dalej leciał na obecnej umowie. Trudno, bez LM wytrzymałem sporo czasu to i teraz wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie kilka, kilkanaście ostatnich stron niniejszego wątku. Oferty przedłużeniowe Cyfrowego Polsatu są tutaj na bieżąco podawane.

Jeśli obecnie masz umowę dłuższą niż na 12 miesięcy to teraz możesz takową na 12 miesięcy dostać, w tym pierwsze 3 miesiące będą gratis (bez wymiany dekodera na inny model).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść w piątek dał się podejść konsulowi i przedłużył umowę na pakiet Premium Max, gdzie do tej pory płacił za ten pakiet 49,99 z uwagi na SmartDom. Okres rozliczeniowy u teścia to 20-ty dzień każdego miesiąca. Od jutra za ten sam pakiet cena będzie wynosić 75 zł. Czy jest możliwość odstąpienia od tej umowy w taki sposób aby powrócić do warunków z 50% rabatem na usługę TV? Dodam od siebie że od jutra gdyby nic nie zrobił z tą umową przeszła by ona na okres bezterminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy mam jeszcze 17 miesięcy. Posiadam pakiet Familijny Max HD, Sport, Cinemax, Film, Eleveny + doplata za Evobox. Łącznie 74,99. Proszę o informację, czy jeśli chciałbym przedłużyć umowę w celu dostępu do PSP to w grę wchodzi tylko umowa na 36 miesięcy, czy jest szansa ugrać coś mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ofercie przedluzeniowej: Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł trzeba dopłacać 5 zł za On The Go? Multiroom jak rozumiem za 5 zł sztuka?

Skoro jest PSP, to umowa minimum na 24 miesiące, czyli OTG jest za 0 zł. :)

 

Do końca umowy mam jeszcze 17 miesięcy. Posiadam pakiet Familijny Max HD, Sport, Cinemax, Film, Eleveny + doplata za Evobox. Łącznie 74,99. Proszę o informację, czy jeśli chciałbym przedłużyć umowę w celu dostępu do PSP to w grę wchodzi tylko umowa na 36 miesięcy, czy jest szansa ugrać coś mniej?

Może jest też dostępna na 29 miesięcy ale ręki nie dam sobie uciąć. :)

Bo na 24 nie ma sans. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti A czy wtedy wróci on do rabatu 50% na usługę TV?

Ja wróciłem do starych warunków czyli premium Max za 49.99 zrabatowany tak jak wcześniej 50 procent. Umowa na czas nie określony, a wziąłem przez telefon premium Max plus za 75 zł przez 12 miesięcy, zaś 100 zł przez 24 miesiące. jednak umowa na 3lata mi nie przy pasowała.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->paw98

 

Tylko i wyłącznie umowa na 36 miesięcy w cenie 85 zł i pierwsze 12 lub 6 miesięcy w cenie 70 zł.

 

Można wiedzieć dlaczego 85 zł? Z tego co widziałem to koledzy dostawali umowy na 80zl. Podobno PSP to doplata 10zl , więc ja też powinienem dostać na 80 ( tak mi się wydaje) bo przecież gdyby nie czynsz za dekoder to płaciłbym 70 , a chyba dekoder nie ma nic wspólnego z pakietami? Proszę mnie poprawić jeśli się myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...