Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja papierowy aneks już dostałem, ale też niedawno, bo w ubiegłym tygodniu. A umowę przedłużałem jakoś chyba w drugiej połowie maja br. :roll:

Przypuszczam, że może to być związane z tym, że były błędy w aneksie po przedłużeniu umowy, który jeszcze tego samego dnia, gdy przedłużałem umowę, dostałem na maila. Sprawę związaną z tymi błędami opisywałem szeroko w innym, odpowiednim wątku. Sprawa jednak została przez Cyfrowy Polsat wyprostowana i w aneksie papierowym wszystko się już zgadza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Dzwoniłem dzisiaj na infolinię i gościu mi mówi,że wypowiedzenie mogę złożyć dopiero miesiąc przed końcem umowy. Jeżeli będę chciał obecnie przedłużyć umowę i przykładowo dobrać kanały z ligą mistrzów to cena wzrośnie o 10 zł. Teraz posiadam pakiet Premium max za 90 zł. Interesuje mnie jedynie Eleven, liga mistrzów i comedy central. Da się coś z tym zrobić żeby zmniejszyć kwotę abonamentu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Adamtv

Wszystko zależy, kiedy kończy Ci się umowa. Napisałeś, że posiadasz pakiet Premium Max, ale on kosztuje 100 zł, więc może masz sam Premium za 90zl?
Przy wypowiedzeniu umowy możesz dostać ofertę na 24/6. I jeżeli nie zależy Ci na HBO to możesz dostać Familijny Max HD+ Sport + Film + Cinemax + Eleven + PSP + OTG w cenie 80zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 95 zł, ale to dlatego ze mam aż 3 multiroom, Pakiet cały sportowy + Liga Mistrzów, Eleveny itp. I tak to nie jest zła suma :). W porównaniu do Telewizji w Netii to luksus.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o Netii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili wczoraj z DUK, mimo iż nie składałem żadnego wypowiedzenia. Pan oświadczył, że z końcem roku kończy mi się umowa i chciał coś zaproponować, ale jak mu powiedziałem, że lepsze warunki maja nowi klienci, a o obecnych się nie dba, pomimo że posiadam pakiet Max i że zastanawiam się nad zmianą dostawcy to Pan szybko podziękował za rozmowę i powiedział, że będą dzwonić pod koniec roku. 

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 6 miesięcy do końca umowy. Obecnie za 79,90 zł mam Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + Eleven + Multi + OTG + czynsz na Evo.

Umowa 15/3.

Z tego co czytam teraz jest szansa na 12/3, a coś z ceną można niżej zejść? 

 

 

Złóż wypowiedzenie, przedłuż umowę w opcji 12/3 i anuluj w ten sposób jak najwięcej miesięcy. Cena jest nie do ruszenia w dół, a nawet pójdzie 1gr w górę. ;)

 

 

A jaka cena abonamentu była by gdybym dodał LM? Ewentualnie zamienił Elven na LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Rodzicom umowa kończy się za dwa miesiące, wypowiedzenie mają złożyć dziś. 
Obecnie Pakiet Familijny Max HD z multiroom'em za 59.99.

Proszę o podpowiedź, co można uzyskać w tej cenie, ile m-cy darmowych. 
A może da radę dorzucić Eleveny zbytnio nie podnosząc kwoty abonementu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

mam umowę do stycznia 2019 (jeszcze 5 miechów), dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Pakiet: Familijny Max HD + Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO + EVOBOX.

Poradźcie, proszę, o co się upierać, gdyby dzwonili.
Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 9 miesięcy do końca umowy 15/3  Pakiet Premium Max. Rozumiem że dalej nic się nie zmieniło i chcąc obejrzeć mecze Ligi Mistrzów i uzyskać dostęp do programów PSP  musze aneksować umowę na kolejne 29 miesięcy?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do wątku dot. umów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem już na umowie bezterminowej. Posiadam PremiumMax z 2x multiroom i dzięki SmartDomowi płacę 75zł. I jak dobrze wyczytałem i rozumiem to nie ma szans aby w takiej podobnej cenie ugrać jakikolwiek pakiet z HBO, Eleven (te kanały to dla mnie podstawa) i dodatkowo PSP?
Dodam, że nadal zależy mi na 2xmultiroom.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...