Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa 15 miesiecy 5 miesiecy familijnyhd+3 za free nastepne 10 minimum 39.90 bez wymiany dekodera umowa wchodzi w zycie 07-07-2011 familijmyhd+3 od wczoraj stara uwowa skrocona o 2 miesiace taka propozycje wczoraj dostalem byla tez bez wymiany dekodera 29 m. 12 familijnyhd+3 za 37.90 pozniej minimum 39.90 dekoder hd za zlotowke na wynajem umowa na 24 na stary familijny 4 miesiace free i jeszcze jakis tam byl gratis ale nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj to dokładnie bo z tego co wiem, to przy 15 mies. można dostać max 3 GRATIS!

Ja notorycznie mam klientów którym na Party Line powiedzieli, że będą mogli zejść z Pakietów na FAM lub FAM+1, a na umowie mają minimum FAM+4 czyli PREMIUM :)

I jak ktoś przeczytał to to może w ciągu 10 zrezygnować, a jak nie to będzie bulił po stówce... oni tam mają jakąs gadkę chyba specjalną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cos tu smie.... brzydko pachnie :)

ale jak dostaniesz umowę to będziesz wiedział, nie wydaje mi się żeby PartyLine miało zupełnie inne promocje i pomijając długość GRATISu to jeżeli jest to umowa na FAM+3 to minimum jest FAM+2, pozmieniało się ostatnio. Żeby potem mieć sam FAM to wyjściowym Pakietem jest FAM+2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrą ofertę dostał, jakby coś było nie tak to pewnie dowiemy się w grudniu :)

Tez tak mysle.Nie mialem ochoty juz na cp mam od 11lat ale przy takiej promocji.dowiecie sie wczesniej jakby bylo cos nie tak jak przyjdzie umowa ale wszystko nagrane pytalem 2 razy od 07-12-2011 minimum familijnyhd wczoraj 2h po rozmowie familijnyhd+3 jest tez polsat sport news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w APS pani powiedziała że mogę na ten czas przejść z minimaxa tylko na familijny hd, mam pokazać się w lipcu wtedy może będzie więc ej opcji. Jak rozumiem rodziny hd jest dostępny tylko w ramach akcji "drugi dekoder z pakietem kanałów" i nie można go sobie wykupić "normalnie"?? Bzdura, chętnie przeszedłbym na rodzinny z minimaxa ale bez wciskania drugiego dekodera, nie mogą wprowadzić tego pakietu na rynek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą, bo wtedy część klientów którym jest za mało w MINI ale za dużo/drogo w FAM (który, utrzymują lub wybiorą) przeszła by na RODZINNY i tym sposobem kasa z takiego klienta mniejsza. Mi się wydaje, że tego tłumaczyć nie trzeba, bo to oczywiste dla każdego człowieka, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jak i każda inny operator ma przynosić jak największe zyski jego właścicielowi/udziałowcom, ale nie zapewniać społeczeństwu dostęp do TV, to jest tylko sposób na robienie kasy. Gdyby nie konkurencja to miałbyś MINI za 50zł a FAM za 100 i ludzie tez by to brali, byłoby mniej abonentów, ale bardziej dochodowych. A tych co ich nie stać nie mieli by wcale TV i CP to by nic nie obchodziło, bo zyski byłby pewnie większe niż teraz, a koszty mniejsze. Się OT zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP powinien zrobić taką promocje, że tylko posiadacze pakietu Mini Max mogą zamienić go na Rodzinny HD w cenie np. 19,90 zł. Ponieważ jest to grupa osób, która chciała coś więcej niż Mini i przez to wzięła Mini Max ale nie chce Familijnego. Teraz w Mini Max jest mniej kanałów niż w Mini HD, więc to trochę niesprawiedliwe i CP powinien coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cos tu smie.... brzydko pachnie :)

ale jak dostaniesz umowę to będziesz wiedział, nie wydaje mi się żeby PartyLine miało zupełnie inne promocje i pomijając długość GRATISu to jeżeli jest to umowa na FAM+3 to minimum jest FAM+2, pozmieniało się ostatnio. Żeby potem mieć sam FAM to wyjściowym Pakietem jest FAM+2!

Wczoraj dzwonilem na infolinie dla pewnosci umowa 15 miesiecy 5 miesiecy za free familijnyhd+3 10 miesiecy minimum 39.90 ale musze to zglosic przed 07-12- 2011 umowa wchodzi w zycie 07-07-2011 stara umowa skrocona o 2 miesiace od 13-06-2011 juz familijnyhd+3 czyli wszystko sie zgadza w icok przy dacie 07-07-2011 pokazuje wplate 0 zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku czerwca postanowiłem wypowiedzieć umowę ze względu na podwyżkę pakietu Mini do 14,90zł. W dniu dzisiejszym zadzwoniła do mnie Infolinia i po kilku minutach rozmowy zaproponowała:

 

Umowa na 15 miesięcy: Pakiet Mini HD przez cały okres za 9,90zł

 

Jedynym minusem jest to , że muszę pozostać przy własnym dekoderze SD, więc postanowiłem że z ostateczną decyzją jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...