Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Do końca umowy zostało mi 6 miesięcy, złożyłem wypowiedzenie i chciałem przedłużyć umowę teraz mam Familijny Max HD - Evobox + multiroom za 69,99 zł miesięcznie , z tym że chciałem oddać multiroom i wziąć nową umowę za 59,99 zł bez multiroom i tylko z Evoboxem a Pan z DUK poinformował mnie iż to nie możliwe i muszę czekać do końca umowy żeby oddać dekoder multiroom i wziąć nową umowę bez niego, jak to w końcu jest ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Na stronie CP widzę nowe pakiety i najtańszy to 29zł w którym nie ma Europsortu. Obecnie mam Familijny za 39zł. W marcu chcę wysłać wypowiedzenie  i dostać coś nowego skracając obecną umowę. Czy w chwili obecnej mógłbym się starać o dostanie tego samego pakietu wraz z darmowymi miesiącami? Ewentualnie co taniego z eurosportem i tvn24 można teraz dostać bo te pakiety które są na oficjalnej stronie kompletnie mnie nie interesują

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nie zależy na Eurosporcie w HD, to oba kanały będziesz miał w Familijnym HD, który przedłużając umowę (bez wymiany dekodera), dostaniesz po złożeniu wypowiedzenia za 19,99zł w umowie na 24 miesiące. Pierwsze trzy miesiące dostaniesz gratis oraz anulowane zostaną pozostałe miesiące obecnej umowy. Taką ofertę dostaniesz jeśli do końca obecnej umowy będziesz miał 4 lub mniej pełnych cykli rozliczeniowych. Przy 6 i mniej pełnych cykli rozliczeniowych, możesz dostać Familijny HD za 39,99zł w umowie na 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis i anulowaniem pozostałych miesięcy ze starej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Na stronie CP widzę nowe pakiety i najtańszy to 29zł w którym nie ma Europsortu. Obecnie mam Familijny za 39zł. W marcu chcę wysłać wypowiedzenie  i dostać coś nowego skracając obecną umowę. Czy w chwili obecnej mógłbym się starać o dostanie tego samego pakietu wraz z darmowymi miesiącami? Ewentualnie co taniego z eurosportem i tvn24 można teraz dostać bo te pakiety które są na oficjalnej stronie kompletnie mnie nie interesują

 

W  tej sprawie, prosimy  o kontakt w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

aktualnie mam:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + CP Go + Eleven + MR + Sagecom ESI 88 (5zł/msc).

Obecnie płacę za to 95,00 PLN. Ostatnio miałem umowę na 12 lub 15 msc + 3 msc darmowe.

 

Na co mogę liczyć teraz? Wypowiedzenie wysłane. 

Chciałbym się pozbyć tej opłaty 5 zł za Segcom. Jest taka możliwość?

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy chcesz wymieniać dekoder na Evobox, czy zostać przy ESI-88? Które z pakietów muszą zostać dla Ciebie?

Chciałbym wymienić, jeśli jest to opłacalne. Jeśli nie, to zostanę przy ESI-88.

Chcę zostawić to co mam bez CP GO.

Można prosić wzór wypowiedzenia umowy? Umowa kończy mi się za 6 miesięcy.chce przedłużyć przez DUK.

http://icyfrowypolsat.pl/wzor-wypowiedzenia-umowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno Ci się udać uzyskać Premium Max z minimalnym obowiązkiem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD za 79,99zł + opłata za MR taka jak obecnie. Evobox za 49zł, bez czynszu. Umowa 15/

Czyli za tę samą cenę miałbym Pakiet premium?

79,99 + 5 zł (dekoder) + 10 zł (MR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki przypadek pakietowy rozważaliśmy tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1329345

Obowiązujące aktualnie ceny Multiroom HD opisałem tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1310786

A jak to jest z hbo go Kiedy jest za 20zł a Kiedy za 30zł dodatkowo ? Teraz mam za 20 zł do pakietu familijnego hd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach na czas określony HBO HD HBO GO kosztuje 20zł. W omawianych w linkach opcjach, to druga opcja.

W ofertach na czas nieokreślony HBO HD HBO GO kosztuje 30zł. W omawianych w linkach opcjach, to pierwsza opcja. I w ofercie 24/3 z Familijnym Max HD za 29,99zł HBO HD HBO GO można dobrać tylko na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach na czas określony HBO HD HBO GO kosztuje 20zł. W omawianych w linkach opcjach, to druga opcja.

W ofertach na czas nieokreślony HBO HD HBO GO kosztuje 30zł. W omawianych w linkach opcjach, to pierwsza opcja. I w ofercie 24/3 z Familijnym Max HD za 29,99zł HBO HD HBO GO można dobrać tylko na czas nieokreślony.

Czas określony vs czas nieokreślony nic z tego nie rozumiem. Umowy 12/3 15/3 24/6 to umowy na czas określony a umowy 24/3 Z obniżeniem kosztów pakietów to umowy na czas nieokreślony? Chociaż dla mnie to jest chore bo w obu sytuacjach mamy umowy na czas określony. Ten polsat to ładnie miesza dlatego mamy 653 strony wątku zamiast jednej bo wiecznie ktoś czegoś nie rozumie.A i mało tego to jest nienormalne z tym wypowiedzeniem aby ugrać to co dostaje nowy klient.Dzisiaj w punkcie Polsatu babka zapewniała mnie że nic mi nie da składanie wypowiedzenia że i tak dostanę tylko takie warunki jakie oni proponują 29/6 to jakaś masakra. Śmiech cyfrowy Polsat i to forum to jakiś "Podziemny krąg" żeby dostać lepsze warunki trzeba składać wypowiedzenie ręce opadają.Mało tego na święta dają 24/8 nic tylko siedzieć z kalkulatorem i wyliczać co robić i na ile przedłużać aby załapywać się na lepsze warunki .Jeszcze opcję z usunięciem danego kanału i znowu przedłużanie umowy i skracanie starej Armagedon:-)

Dzięki temu forum można awansować na miano Janusza Internetu poziom ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w obu sytuacjach 24/6 czy 24/3 mamy czas określony umowy więc skąd bierze się ten nieokreślony dla 24/3 ?
W obu sytuacjach określamy czas trwania umowy więc skąd ten nieokreślony się bierze bo widocznie nie uważałem w podstawówce.
Z tego co mnie wiadomo w momencie w którym kończy nam się umową przechodzi na czas nie określony ale w obu wcześniejszych sytuacjach 24/6 czy 24/3 określamy czas umowy więc do jakiej szkoły trzeba się wrócić aby to zrozumieć? Można prosić namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...