Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z ciekawości. Rodzice mają jeden abonament na Premium Max, teraz być może zajdzie potrzeba wzięcia kolejnego tylko samo Mini HD. Jaka w tym przypadku byłaby cena za abonament do drugiego sprzętu (zakładam, że moduł da się wziąć na Mini) przy posiadaniu już jednej karty? Czy z tej racji przysługiwałyby jakieś upusty na Mini? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złożysz wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem dotychczasowej umowy możesz otrzymać Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie z czego 3 miesiące będzie za 0 zł. Umowa na 24 miesiące.

Czy aby na pewno mozna otrzymac Rodzinny hd na 6 miesiecy przed koncem za 4,99? Mam Rodzinny hd za 19,99, 6 miesiecy do konca umowy, wypowiedzenie zlozone i nie chca zaoferowac Rodzinnego za 4,99 w opcji 24/3. Mowia ze to za wczesnie i nie mozna jeszcze obnizyc do 4,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno mozna otrzymac Rodzinny hd na 6 miesiecy przed koncem za 4,99? Mam Rodzinny hd za 19,99, 6 miesiecy do konca umowy, wypowiedzenie zlozone i nie chca zaoferowac Rodzinnego za 4,99 w opcji 24/3. Mowia ze to za wczesnie i nie mozna jeszcze obnizyc do 4,99.

 

Poczekaj i jak umowa zbliży się na 5 miesięcy do jej końca dostaniesz. Ja to przerabiałem miesiąc temu, nie było oferty na 6 miesiecy przed jej końcem, natomiast pojawiła się w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o radę. Kończy mi się umowa z CP 09/02/2018, aktualnie biegnie okres wypowiedzenia. Na tą chwilę mam pakiet: Pakiet Familijny Max HD plus Multiroom HD. Opłata 69,99 zł. Konsultant z DUK zaproponował nową umowę na 24 miesiące, w tym 3 miesiące gratis, po tym okresie 59,99 zł. Nie wymieniamy dekoderów ani nie chcemy modyfikować pakietów. Chcemy pozostać przy tym co mamy, oczywiście byłoby miło gdyby zaproponowali dłuższy okres bez opłat oraz korzystniejszą opłatę miesięczną. W końcu jestem ich klientem ponad 10 lat :wink: Długość umowy może zostać. Przy poprzednim przedłużeniu umowy otrzymałam 6 miesięcy gratis, z tym, że było to dwa lata temu. Czy  można otrzymać korzystniejsze warunki czy to max jaki proponują na tą chwilę? 

Pakiet Familijny Max HD
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
 
Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz uzyskać umowę na 12 miesięcy, w tym 3 gratis (tzw. 12/3). Po 3 miesiącach będziesz płacić 69,99 zł/mies. Ewentualnie zrobisz sobie średnią opłat i od pierwszego miesiąca płacić obniżoną kwotę :)
Już 6 miesięcy przed końcem umowy można negocjować nowe warunki i aneksować umowę, naprzemiennie w konfiguracji 12/3, 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę dnia 03.01.2018 r. na pakiet który posiadałem do tej pory, tj. Premium (15/3). Jednak chciałbym zmienić na wyższy pakiet - Premium Max.
Czy mogę odstąpić od umowy (dzisiaj, z zachowaniem 10 dni) i poprzez DUK przedłużyć umowę na Premium MAX (15/3)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lary504 Prosimy, napisz do nas w wiadomości prywatnej w tej sprawie. Postaramy się pomóc :)
 


2 lata temu było coś takiego Happy Hours. Czy POLSAT stosuje jeszcze tego typu promocje? Dołączam się do pytania Ozzy666?



Obecnie nie posiadamy takich promocji, jednak nie wykluczamy, że pojawią się w przyszłości :) Prosimy, śledź naszą oficjalną stronę na bieżąco, a żadna ciekawa oferta Ci nie umknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze przedłużenie umowy z CP od dawien dawna ( wcześniej nc+) także proszę o wyrozumiałość.

Do końca umowy 6 miesięcy - wypowiedzenie wyślę na dniach

Posiadany pakiet to :Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery)

 

Z racji "przejścia"z nc dekodery ( 3 szt.mini hd 2000) do multiroom mam gratis w obecnej umowie - dekoder główny to HD 5500S 

Cena za całość 109,99 miesięcznie

 

Chciałbym żeby to co mam zostało -czyli powyższy pakiet z multiroomem .

Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy ?

 

Nikt nic nie wie w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu w tym temacie co kilka lub kilkanaście wpisów pojawia się informacja o ofercie świątecznej na takim sam pakiet jak Twój, czyli Premium Max - 24/6. Drugi możliwy wariant, który również już był opisywany, to 12/3. Opłaty za Multiroom HD nie ulegają zmianom w Twoim wypadku. Jeśli chcesz wymienić dekoder główny na PVR, to najkorzystniej jest to zrobić w ofercie świątecznej, bo nie tracisz bezpłatnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam FM HD. Umowa kończy mi się za 2 miesiące. Wypowiedzenie już złożone. Zapytałem w DUK o Premium MAX i zaproponowano mi ofertę 12/3 bez wymiany sprzętu. Obecnie mam HD 5500s podłączonego do neta po kablu. Coś więcej mogę ugrać? Dużo stracę jeśli nie wezmę Evobox? Do obecnego podłączałem dysk i sprawnie nagrywa. Ewentualnie mogę zapytać o router za 1zł. 

Edytowane przez maroD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam FM HD. Umowa kończy mi się za 2 miesiące. Wypowiedzenie już złożone. Zapytałem w DUK o Premium MAX i zaproponowano mi ofertę 12/3 bez wymiany sprzętu. Obecnie mam HD 5500s podłączonego do neta po kablu. Coś więcej mogę ugrać? Dużo stracę jeśli nie wezmę Evobox? Do obecnego podłączałem dysk i sprawnie nagrywa. Ewentualnie mogę zapytać o router za 1zł.

24/6 jest do ugrania Edytowane przez Toytoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest jeszcze dostępna opcja Rodzinny HD na 24/29 miesięcy za 4,99zł? Dokładnie mam 7 miesięcy do końca, obecnie mam Rodzinny HD + SportHD

Ofertę na pakiet Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie możesz otrzymać dopiero jak do końca twojej dotychczasowej umowy będzie 5 miesięcy. Umowa za 4,99 zł zawierana jest na 24 miesiące z czego 3 masz za 0 zł.

Złóż wypowiedzenie i poczekaj te 2 miesiące, warto.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...