Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Staram się być na bieżąco, ale nie zawsze mam czas czytać wszystkie posty. Pytam bo nie natrafiłem na podobną ofertę. Jeszcze raz pozdrawiam.

Oferty dla przedłużających umowy, po złożonym wypowiedzeniu, zawsze wyglądają tak samo przy zachowaniu standardowych cen za pakiety: 24/6, 15/3, 12/3. Chcesz przedłużyć umowę z wymianą dekodera głównego, to dostaniesz 24/4 lub 15/1. Ewentualnie oferty specjalne 24/3 dla Rodzinnego HD za 4,99zł, Familijnego HD za 19,99zł, Familijnego Max HD za 29,99zł, Premium za 79,99zł. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ile miesiecy przed koncem umowy moge ja przedluzyc? Obecnie korzystam z pakietu Rodzinnego HD i chcialbym przy nim pozostac w jakiej korzystnej cenie moge go uzyskac? Moze byc nawet z umowa na 24 m-ce.

 

Jak złożysz wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem dotychczasowej umowy możesz otrzymać Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie z czego 3 miesiące będzie za 0 zł. Umowa na 24 miesiące.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, moja umowa kończy się 31.08. Sześć miesięcy przed, to znaczy, zanieść wypowiedzenie przed 31.02 czy po 31.02? Mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Z góry bardzo dziękuję

Złóż dziś wypowiedzenie powołaj się na usunięcie kanału UCH i przedłuż umowę na jaki chcesz pakiet.

Sprawdź czy masz gwarantowany w swojej umowie Universal Channel HD.

 

6 miesięcy przed końcem to znaczy : 6 pełnych cykli rozliczeniowych.

 

W twoim przypadku 28 lutego pobiorą pieniądze na kolejny cykl rozliczeniowy czyli 1 z 6 msc przed końcem. Złóż wypowiedzenie na początku lutego i dzwoń o przedłużenie.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś, czy mógłbym dostać moduł CI na własność przedłużając umowę, czy tylko płacąc miesięcznie za wypożyczenie? Obecnie mam któryś z kolei dekoder Samsunga na umowę własnościową od 2008 roku.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, czyli wszystkie umowy/aneksy zawarte w okresie podanym w powyższym linku z pakietem Film HD mają gwarantowany Universal Channel HD?

 

Jeszcze miałbym jedno pytanie: Mam pakiet Familijny Max HD i te inne Filmy, Sporty i Cinemaxy w ofercie. Mam niestety też pakiet VOD wliczony w ofertę, nie w ofercie elastycznej. Czy wypowiadając umowę powołując się na likwidację Universal Channel będę mógł zmniejszyć ofertę na taką samą, tylko że bez VOD? (dychę mniej)? A jeśli wypowiedziałbym później, te 6 mies. przed, to będę mógł zrezygnować z VOD, czy tylko przed 4 miesiącami?

 

Można w DUK dostać Familijny Max HD + Cinemax + Film + Sport za 59,99, bez VODu?

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zmniejszenie zobowiązania pakietowego/abonamentowego jest możliwe na 4 i mniej miesięcy do końca zobowiązania. Wypowiadając umowę z powodu zmiany jej warunków, przedłużyć ją możesz bez zachowywania tego warunku, tak samo nie obowiązuje wtedy zasada naprzemienności umów na 12 i 15 miesięcy. Po prostu możesz być "kapryśny" w wyborze ofert. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/e: Kurczę, to jednak był 2016 kiedy ją podpisywałem, nie wiem, jak mogłem się tak pomylić. Czyli rozumiem, że nici z przedłużenia na skutek wycofania Universal Channel HD?

PS. Jest gdzieś jakaś lista aktualnych ofert DUK?

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...