Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za pomoc, pozdrawiam, gdyby Ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to z góry dziękuję :)

Czesio, najkorzystniej jest wysyłać wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem umowy. Wzór wypowiedzenia jest na forum.

Sam Familijny HD można mieć za 19,99 zł w umowie 24/3, nie wiem tylko jak jest z multiromem.

Natomiast pakiet Familijny Max HD, Film HD, Cinemax HD, Sport HD z dwoma Eurosportami i wszystkim kanałami sportowymi Polsatu + TVP Sport + inne (zobacz sobie w ofercie), ale bez Elevenów, można mieć za 49,99 zł w umowie 24/8, 24/6, 24/3 - nie wiem też, jak jest w tej ofercie z multiromem. Dekoder bez zmian.

Po wysłaniu wypowiedzenia (warunek), dzwonimy sami do DUK (tel. na forum), lub czekany na telefon od nich i mówimy co chcemy.

Nie rozmawiamy z żadną infolinią czy punktami CP/Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam następujące pakiety:

  • Familijny MAX HD - 39.99 zł
  • SPORT HD - 5 zł
  • FILM HD - 5 zł
  • ELEVEN SPORTS - 10 zł
  • HBO HD HBO GO - 30 zł
  • CINEMAX HD - 10 zł
  • KATALOG ONLINE - 0 zł
  • CP GO OTG - 0 zł

Do tego 3 dekodery dodatkowe MR: 1-0zł, 2 i 3 po 5 zł/każdy.

Łącznie płacę za to 109.99 zł/mc. Wypowiedzenie mam już złożone, do końca umowy jest 2 miesiące.

Nie chcę wymiany dekodera. Na DUK mogę uzyskać 12/3 z zachowaniem ww. ceny? Czy jednak możliwe jest np. uzyskanie zniżki, na któryś z pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio, najkorzystniej jest wysyłać wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem umowy. Wzór wypowiedzenia jest na forum.

Sam Familijny HD można mieć za 19,99 zł w umowie 24/3, nie wiem tylko jak jest z multiromem.

Natomiast pakiet Familijny Max HD, Film HD, Cinemax HD, Sport HD z dwoma Eurosportami i wszystkim kanałami sportowymi Polsatu + TVP Sport + inne (zobacz sobie w ofercie), ale bez Elevenów, można mieć za 49,99 zł w umowie 24/8, 24/6, 24/3 - nie wiem też, jak jest w tej ofercie z multiromem. Dekoder bez zmian.

Po wysłaniu wypowiedzenia (warunek), dzwonimy sami do DUK (tel. na forum), lub czekany na telefon od nich i mówimy co chcemy.

Nie rozmawiamy z żadną infolinią czy punktami CP/Plusa.

a czy mogę wypowiedzieć w punkcie CP w mojej miejscowości czy muszę wysłać do CP wypowiedzenie pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się przedłużyć współprace ze słoneczkiem o kolejny cykl, pół roku przed końcem aktualnej umowy.

Tym razem rozmowa z konkretnym konsultantem, szybko, sprawnie i na temat. Rozmowa trwała 10 min.

 

FamMax + Sport +Film + Cinemax 59,99 zł + evoBOX 5zł

W gratisie: HBO 1m, Eleven 1m, VoD 3m (oczywiście całe towarzystwo należy odłączyć)

Umowa 15/3

 

Kolejny raz dziękuje wszystkim za nakierowanie w temacie i zaoferowaną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mogę wypowiedzieć w punkcie CP w mojej miejscowości czy muszę wysłać do CP wypowiedzenie pocztą?

Możesz wypowiedzenie umowy złożyć w punkcie Polsatu/Plusie. Jak w jednym nie będą chcieli przyjąć, to idź do innego.

Tylko niech Ci na kopi (dla Ciebie) podstęplują przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Przyjaciele!

 

Przychodzę do Was z takim zapytaniem - za 9 miesięcy kończy mi się umowa 24/8 z pakietem Rodzinny HD + Sport HD + czynsz = 44,99zł miesięcznie. Wiem i doskonale pamiętam, że od 6-tego miesiąca można aneksować umowę, lecz mam pytanie: Czy teraz mogę ten pakiet aneksować na 15/3, lub 12/3 - skoro ten pakiet jest pakietem wyjściowym do negocjacji? Czy raczej będę zmuszony brać dalej aneks 24-czteromiesięczny? I czy w ogóle dalej aneksują ten pakiet? Jak się sprawa przedstawia z tym konkretnym pakietem?

 

Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Przyjaciele!

 

Przychodzę do Was z takim zapytaniem - za 9 miesięcy kończy mi się umowa 24/8 z pakietem Rodzinny HD + Sport HD + czynsz = 44,99zł miesięcznie. Wiem i doskonale pamiętam, że od 6-tego miesiąca można aneksować umowę, lecz mam pytanie: Czy teraz mogę ten pakiet aneksować na 15/3, lub 12/3 - skoro ten pakiet jest pakietem wyjściowym do negocjacji? Czy raczej będę zmuszony brać dalej aneks 24-czteromiesięczny? I czy w ogóle dalej aneksują ten pakiet? Jak się sprawa przedstawia z tym konkretnym pakietem?

 

Dziękuję i Pozdrawiam.

przepraszam co to jest czynsz? i ile to kosztuje bo pakiet mi sie podoba, ale z tych 44,99 ile wynosi ten czynsz , bo ten zestaw jest ok + jeszcze mnie interesuje dwa razy multiroom, ile lącznie musiałbym zapłacić za umowę 24/8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynsz, to opłata miesięczna za udostępniony dekoder i jest ona uzależniona od wybranego dekodera i oferty. Jeśli obecnie nie płacisz czynszu, to przedłużając tylko umowę bez wymiany dekodera głównego, nadal nie będziesz miał czynszu.

O kosztach miesięcznych i jednorazowych za MR było m.in na poprzedniej stronie. Link: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1310786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko dla znawców . Czy na święta są jakieś promocje dla przedłużających Mam FamMax + Sport +Film + Cinemax 59,99 i muszę przedłużyć za tą kwotę. Nie licze na HBO ale może Eleven w gratisie. Nie przedłużał email nigdy w takim gorącym okresie dlatego pytam może więc ktoś jak wyglądało to przy innych świętach .

 

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...